Jaké zbraně pro IPSC

mamut16

Příspěvek#16 » úte 10. úno 2015, 06:39

Díky za rychlou odpověď. Měl jsem obavu hlavně z těch Truglo. Vedle světlovodných vláken je tam ještě tritiový "přísvit".

jaramat

Příspěvek#17 » ned 4. srp 2019, 22:37

Trochu to tu oživím svým dotazem, střílím sice už dva roky Los, ale dnes jsem se byl podívat na IPSC ve Znojmě a chtěl bych to doplňkově taky zkusit a chci se ještě jednou ujistit v následujícím: Mám Shadow 2 v SA only (do divize Production s tím nemůžu, to vím), tak mě napadlo jít do Standardu (ale kvůli stávajícím zásobníkům s botkou +2 na 19R nesplňuji rozměr na výšku max. 150 mm), ale když bych tam dal zásobníky s plochou botkou na 17R tak by se pistole celá pohodlně vešla do krabice 225x150x45 mm. Pokud jsem tedy správně pochopil pravidla a nepřehlédl žádná jiná omezení, mohl bych s tím skutečně střílet ve Standardu? Předem díky za odpověď.

Albert

Příspěvek#18 » ned 4. srp 2019, 22:51

Ano. Pokud se ti to vejde do krabice není problém.

jaramat

Příspěvek#19 » ned 4. srp 2019, 23:23

Díky za odpověď, chtěl jsem se jen ujistit, protože Shadow 2 asi není úplně obvyklá pistole pro divizy Standard, ale když ji mám v SAo a dám tam kratší zásobníky, tak jsem si říkal že by to mohlo jít, protože se vejdu do krabice (i když se např. proti TS oberu o 3 náboje, ale chci to jen zkusit), ještě jednou díky.

Albert

Příspěvek#20 » pon 5. srp 2019, 01:07

On Shadow 2 není zase tak neobvyklá zbraň v STD. Lze jednoduše doplnit trychtýřem a botky zásobníků lze vyměnit za vyhovující do STD. Ne každému sedne širší TS a Shadow 2 je pak celkem dobrá volba (když teda vybíráme mezi CZ )... Daní je, jak píšeš, menší kapacita zásobníků.

Zpět na