Nákupní povolení

Blacky

Příspěvek#2836 » čtv 8. dub 2021, 09:46

Protože policie neřeší, zda máš plnej trezor. Takže NP mu nezamítla policie. Prostě nechtěl kupovat ( třeba mu na ot stará přišla a zabavila prachy) a jemu bylo trapně, tam vymyslel lež. A nebo kecá prodávající. Každopádně je to fuk. Pokud to nekdo chce, tak koupí.

Piggy

Příspěvek#2837 » čtv 8. dub 2021, 12:38

ReLium píše:Moje žádost zamítli s důvodu že ve výběru není možné zvolit ráži 9 mm... Tak jsem poprosil smazat tu ráži a nechat pouze "samonabíjecí pistole".
Takže tu "vadnou" žádost přijali a až potom úředně zamítli? Nebo spíš chtěli opravit hned při podání?
Rozumím tomu správně, že namítali neexistenci ráže "9 mm" a třeba "9x19" by vzali? Přece "samonabíjecí pistole" je ještě širší množina.
Ví vlastně někdo o případu zamítnutí přijaté žádosti?

ReLium

Příspěvek#2838 » čtv 8. dub 2021, 12:46

Piggy píše:
ReLium píše:Moje žádost zamítli s důvodu že ve výběru není možné zvolit ráži 9 mm... Tak jsem poprosil smazat tu ráži a nechat pouze "samonabíjecí pistole".
Takže tu "vadnou" žádost přijali a až potom úředně zamítli? Nebo spíš chtěli opravit hned při podání?
Rozumím tomu správně, že namítali neexistenci ráže "9 mm" a třeba "9x19" by vzali? Přece "samonabíjecí pistole" je ještě širší množina.
Ví vlastně někdo o případu zamítnutí přijaté žádosti?

Takže tu "vadnou" žádost přijali a až potom úředně zamítli

Nejspíš ano. Pak napsali abych dál souhlas na smazáni "9mm". Takže bude tam pouze "samonabíjecí pistole". Ted' asi ta žádost půjde na druhé kolo

Asi 9mm je opravdu blbost. Měl jsem napsat 9x19 :D

cipis

Příspěvek#2839 » čtv 8. dub 2021, 14:11

Nevím, proč tam píšeš vůbec pistole a samonabíjecí ... Od platnosti nového zákona jedině "zbraň kategorie B", nic jiného.

SlenderLeo

Příspěvek#2840 » čtv 8. dub 2021, 16:14

Přesně jak říká cipis, vyplnit jen své údaje a no problemo. Jinak jsem taky měl zkušenost s opravou. Posílal jsem žádost přes datovku a omylem jsem označil "provozování koncesovaných živnosti", tak mi za hodinku paní volala že jsem se splet a po telefonu to opravila. Hotové nakupko dorazilo ještě v ten den

audis

Příspěvek#2841 » čtv 8. dub 2021, 17:26

přesně jak říká cipis.

Piggy

Příspěvek#2842 » sob 10. dub 2021, 07:58

Takže nikdo neví o případu skutečně zamítnuté žádosti? Kdy policie vydala úřední dokument s jednacím číslem a už to nešlo opravit, případně bylo podáno odvolání? Podle mě to ani není možné.

TlustýMichal

Příspěvek#2843 » stř 14. dub 2021, 17:10

Píšu jen tak informativně, dnes jsem byl pro čerstvý zbroják a rovnou jsem samozřejmě zažádal o nákupní povolení na pistolku a k mému milému překvapení mi bylo vyřízeno za cca 10minut, asi máme v Karviné hodné pracovité policisty.. ps: po mě žádné údaje o zbrani vypisovat nechtěli, pouze jméno adresa a účel..

Zpět na