Nutná obrana, krajní nouze...

P.V.

Příspěvek#901 » čtv 14. čer 2018, 18:27

Chce to holt kameru do auta...

Jirik.fx

Příspěvek#902 » čtv 21. čer 2018, 11:44

Pokud by mi nestál v cestě tak bych prostě odjel. Jednak bych měl pokoj a druhak bych ho pěkně nasral, protože tenhle typ pitomců má rád konfrontaci. Kdybych odjet nemohl tak bych zbraň stejně netahal, kašlu na rozbitý auto, to už by se fakt musel probourat v podstatě dovnitř a pochybuji, že by se mu to podařilo bez toho, že by mi uvolnil cestu a já mohl odjet, zavolat policajty a pojišťovnu. Zbabělost? Jo - bojím se papírování. Takovej debil mě fakt nemůže rozhodit. Myslím, že lepší než tahat kvér je vytáhnout mobil a začít natáčet s úsměvem na rtech. Nehrozí průser, akorát s GDPR. :-)

gogan

Příspěvek#903 » čtv 21. čer 2018, 12:50

Jo pokud nejde odjet a máš u sebe kvér, tak natáčet + volat benga je nejlepší řešení. Akorát to natáčeného může přimět k ještě ostřejší reakci, kdy už se použití zbraně třeba nepůjde vyhnout.

Indian

Příspěvek#904 » čtv 21. čer 2018, 14:21

Radši bych v tomto případě volal 158. Protože - vytáhnu zbraň a on na to - a teď co? Zastřelíš mne?
Když vystřelím, tak mi našijou to, že možná způsobená škoda na autě skateboarďákem není srovnatelná se zraněním střelnou zbraní. Asi by se to dalo uhájit, ale když si představím to papírování okolo a miliony svědeckých výpovědí, výdaje za advokáta...

kolombo

Příspěvek#905 » čtv 21. čer 2018, 14:41

Kdyby jsi ho prostě přejel, tak to na trest vyjde o dost levněji než neuznaná nutná obrana.

Ale houkat někomu za zády je debilovina, protože se lekne, spadne a ty ho přejedeš. Taky nemám rád, když jedu na kole a někdo mi za zády začne houkat.

audis

Příspěvek#906 » čtv 21. čer 2018, 17:19

Jj. Za neukaznenymi cyklousi netroubit. Jakkoliv by si to zasloužili. Se leknou a spadnou a nestihnete se vyhnout, když troubite blízko. Pouzijte jiné vycineni.

Zpět na