obchod: Tuza



ZbraneKvalitneCZ
ZbraneKvalitneCZ
Příspěvky: 1015
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » pát 31. srp 2007, 14:06

komentáře ke střeleckému obchodu
Tuza

http://zbranekvalitne.cz/obchod/tuza

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#2 » pon 26. zář 2016, 20:12

Dnes jsem navstivil. Celkem mala a zastrcena prodejna - i kdyz vedle centra. Obsluha velmi mila, poradi, pokeca. Kupoval jsem pouzdro Dasta a cisteni Boresnake. Povidal ze umi objednat i Falco. Zbrani hodne pouzitych, par novych. Hodne obranych prostredku - pepraky, boxery atd. Zbrane kat D. Vedle v ksefte a oblecenim sem nebyl. Za me palec hore



matias
Příspěvky: 259

Příspěvek#3 » úte 27. zář 2016, 18:42

Jsou seriozní i na dobírku. Pokud je zboží na skladě, do tří dnů dodáno

Uživatelský avatar
DAveDOG
Příspěvky: 189

Příspěvek#4 » úte 27. zář 2016, 19:37

S p. Tuzou mám taky velmi dobré zkušenosti. Mohu jen doporučit.



moony666
Příspěvky: 89

Příspěvek#5 » úte 27. zář 2016, 20:16

Mám od nich TN50. ND po uplynutí záruky poslali pouze za poštovné, já doporučuji.



glock69
Příspěvky: 184

Příspěvek#6 » stř 28. zář 2016, 06:30

Co se na skříni pokazilo? Na jakou stranu se otvírají dveře? Chci si ji koupit také.



moony666
Příspěvky: 89

Příspěvek#7 » čtv 29. zář 2016, 12:54

mám panty vlevo, nevím jestli to jde na přání prohodit, ale vzhledem k tomu, že dělají i trezory na přání, tak to asi problém není. Na skříni se nepokazilo, na skříni jsem si pokazil já - jak jsem celej nadrženej, že pojedu na střelnici rval klíček do zámku, tak jsem si rozloupl takovej ten ozdobnej krycí štítek :lol: . Tak jsem jim napsal a za tři dny byl štítek na poště, platil jsem pouze poštu...
Je to brutální kovařina, tam něco rozbít by dalo asi hodně práce...



iloveguns
Příspěvky: 1432

Příspěvek#8 » čtv 29. zář 2016, 21:20

Obchod pana Tuzy si dobře pamatuji jako jediný obchod v Brně, kde bylo možné kupovat náboje do sbírky po jednom kousku. Měl tam i velice exotické ráže.



selag
Příspěvky: 278
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#9 » pát 24. lis 2017, 19:19

Prodejna Zbraní a střeliva
Mgr. Jiří Tuza
Mlýnská 9

http://www.lovecke-zbrane.eu/

Dnes kolem 10 hod. návštěva této prodejny. V krámě dva zákazníci, jsem třetí, prodavač telefonuje a nemá o nás zájem. Těžko říct, jak dlouho to trvá… když čekáte, tak se to zdá věčnost prodavač končí hovor a obslouží prvního. Opět mu zvoní mobil a prodavač začíná řešit výstavbu domku, dovídáme se, kudy povede kanalizace, kam má řemeslník přivést vodu a další detaily z probíhající výstavby sídla prodavače. Po nějakém čase sem to už nevydržel volám na prodavače: „ Haló, my jsme tady, Vaši zákazníci… neseme Vám peníze….“ Prodavač povolává ze zázemí paní a dál řeší rodinné sídlo. Nešťastná paní říká, že nám nejspíš moc nepomůže, že o tom nic neví. Vznáším dotaz na prach BA 10. Nešťastná paní odchází hledat do zázemí, prodavač stále telefonuje ☹ Paní se vrací, že nemůže nic najít, ale v tom okamžiku se na mě usmálo štěstí. Prodavač končí hovor a ptá se, co bych potřeboval. Na můj dotaz po BA 10 odpovídá NEMÁME a tak po příjemně strávených cca 15 minutách odcházím s rozhodnutím, že už NIKDY VÍCE!!!

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2419

Příspěvek#10 » pát 24. lis 2017, 22:16

Pěkně popsaný příběh, by ses psaním mohl živit. Četl jsem to s napětím a bez dechu jak to dopadne.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů