Heckler & Koch VP9 Striker Fired Perfection

Glock a spol.

Sborez

Příspěvek#751 » stř 9. led 2019, 22:15

Indian píše:Sborez: SFP9 nosím teď v zimě v taštičce Falco. Venku kdybych měl hrabat pod bundu a pod svetr v případě NO, tak ta taštička je asi pohotovější. A tak ani ten rozměr sfp9 nevadí. A v IWB se dá taky dost dobře nosit. Vyzkoušeno.

Fakt jsem to hodně zvažoval. SFP9 je skvělá zbraň, ale volím SK verzi. Vyzkouším a uvidím, všude jí chválí. Doufám, že narazím i na kusy bez tý příšerný vůle. Dám vědět. Třeba jsem potkal jen špatnou sérii.

Xaw

Příspěvek#752 » stř 9. led 2019, 22:16

Mám nastříleno pár tisíc a nosím opravdu pořád - vakl na závěru je do 1mm a ničemu nevadí ani nechrastí při nošení. Zamčení hlavně je 100% a to je myslim důležitější.

Sborez

Příspěvek#753 » stř 9. led 2019, 22:21

Xaw píše:Mám nastříleno pár tisíc a nosím opravdu pořád - vakl na závěru je do 1mm a ničemu nevadí ani nechrastí při nošení. Zamčení hlavně je 100% a to je myslim důležitější.

To s tebou souhlasím. Fakt myslím, že jsem viděl dva kousky, které jsou asi ještě v limitu, ale já si je nekoupím. Ten pocit byl fakt blbej. Není to levná zbraň a nechci aby klechtala při každém pohybu. Jinak jsem přesvědčený o kvalitě.

Indian

Příspěvek#754 » čtv 10. led 2019, 09:31

No, v mé počáteční volbě jsem si nekoupil Glock, protože jsem viděl škvírou mezi rámem a závěrem skrz pistoli. Tak mi to přišlo tak jaksi "nestrojařské". Koupil jsem SFP9. No a později taky G43 - placatku na "lehčí" nošení hlavně v létě, když je člověk jaksi víc "odstrojený". A už mi ten "průhled" přes zbraň nevadí, protože vím, že to ničemu nevadí. Možná to tak nějak podobně může být i s hodnocením "vaklu" na SFP9SK.

23newman

Příspěvek#755 » sob 12. led 2019, 21:36

SFP-SK nosím už cca. 9 měsíců, nechtěl jsem se už tahat s velkou P30, tu mám na střelnici. Lehká vůle tam mezi tělem zbraně a závěrem je, tak cca. 0,5-0,8 mm, ale nic hroznýho. Vůle mezi tělem zbraně a závěrem je trošku znatelnější, když zbraň není natažená, když je nadrcnuto, je to lepší, takže další argument pro to nosit náboj v komoře.. :lol: Při nošení se to nijak neprojevuje, respektive nic nepozoruji. Jinak zbraň jako taková pro mne lepší než velká P30, ani mi nevadí krátký desetiranný zásobník a horší úchop. Usilovně jsem sháněl botky na zásobníky, na konec jsem zjistil, že na přesnost střelby to má minimální vliv (alespoň u mne). Takže za mne spokojenost, nemělnil bych.

Sborez

Příspěvek#756 » stř 16. led 2019, 20:09

Tak jsem se stal dnes hrdým majitelem nové SFP9SK. Děkuji Hawkovi za super přístup, kafe a skvělé předvedení a vysvětlení zbraní. Nakonec jsem si koupil to, co jsem měl vybrané. Vůle v závěru dvou zbraní, které jsem viděl neznatelné oproti těm, co jsem viděl v Armedu. I když se asi vůle s časem zvětší, asi :-) Ale jsem spokojený a těším se na první zkušenosti ze střelnice.

Indian

Příspěvek#757 » stř 16. led 2019, 20:13

Tak přeju hodně radosti na střelnici :-)
Koupil sis něco, co můžou dědit tvoji potomci.

Zpět na