Falco - všechny výrobky

rajtyš

Příspěvek#31 » stř 29. dub 2020, 11:19

no a právě proto bych tam chtěl udělat kydexovou vložku, která by chránila lučík zbraně, ale zároveň by z ní šla zbraň lehce vytáhnout. a nebo udělám z kydexu jen krytí na lučík v místě toho poutka. něco jako mic holster. právě bych se chtěl vyvarovat přesně tomu, co píšeš.
vymyslím, vyzkouším, poreferuji..

rumburak18

Příspěvek#32 » stř 29. dub 2020, 12:45

Copak to poutko spoušť nekryje? falco mám (sice jiné, ale očekávám, že to pružné "cosi" dávají všude stejné nebo podobné) a jsem v tomto směru úplně v klidu.

pedro!

Příspěvek#33 » čtv 30. dub 2020, 12:19

Také občas používám Falco tašku, nosím normálně nadrcnuto, Jsem opatrný a tak jsem zkoumal, jestli může nějakým způsobem dojít k odpalu (stisknutí spouště) a myslím, že je to vyloučené. Snad jedině kdyby byla taška vůči zbrani velká a zbraň se mohla vytřepat z poutka, tak by hypoteticky mohla být v tašce jen tak. Jelikož jsou Falco tašky mrňavé a nic než zbraň se do nich prakticky nevejde (což mě docela štve, že nedělají normální tašku, do které se vejdou i nějaké věci navíc + kapsa na zbraň). Tak možná kdybys tam měl nějakou supermrňavou pistoli a poutko dole, že by mohla zbraň vyklouznout, ale to se dá snadno vyřešit tak, že si poutko upneš nahoru a pak zbraň nemá jak z poutka vylézt.

Nedávno jsme si chvilku zkoušeli na střelnici s taškou, vlastně natrénováno moc nemám a tam mi nejvíce vadilo, že při otevření tašky se zbraň odkloní směrem ven, jak drží jen za poutko. Tam je určitě prostor pro vylepšení a jedině z tohoto důvodu (IMO) by stálo za to uvažovat o nějakém tuhém materiálu na uchycení.

rumburak18

Příspěvek#34 » čtv 30. dub 2020, 15:41

To poutko je dost tuhé, alespoň u té mojí tašky, a ten nějaký odklon může pomoct úchopu. Ale určitě je dobré si pohrát s utažením poutka, aby se zbraň neviklala moc, a přitom ji šlo zpět pohodlně zasunout. Výhodu zde mají "hranaté" pistole s velkými neoblenými lučíky, ty drží v poutku velice kvalitně.

Indian

Příspěvek#35 » ned 3. kvě 2020, 20:45

Pedro: ale Falco dělá tašky í na víc věcí společně se zbraní. Už jsem někdy psal, že mám Falco do které se vejde SFP9 a taky tablet, doklady, peněženka atd.

Zpět na