Koho volit v následujících volbách?

jezekif

Příspěvek#106 » sob 1. srp 2020, 06:05

V Anglii se nestane lautr nic špatnýho co by souviselo, či snad vyplynulo z vystoupení z EU (s výjimkou "okopaných kotníků" od pomstychtivé EK. Zbytek špatného půjde na vrub čistě jejich vlastní blbosti (migráčci, zákazy zbraní, zelené nápady....)

S0far

Příspěvek#107 » sob 1. srp 2020, 20:02

Jak to tady čtu a vidím kolik lidí volilo, nebo bude volit SPD tak je mi nevolno a to více než málo. Nechci tu na nikoho útočit, ale do teď jsem měl za to, že tyhle šašky musí volit jedině mentálně labilní jedinec. SPD která chce vystoupit z EU a nejlíp i Schengenu a NATO, uzavřít hranice a všechno si pěstovat.. totální utopie. Za mě teď vede ODS, v minulosti udělali taky dost bordelu, ale aktuálně jsou pro mě nejmenším zlem (podle ničeho jinýho se už snad ani volit nedá).

Sedmej

Příspěvek#108 » sob 1. srp 2020, 20:06

S0far: Neboj, je tu i dost lidí co SPD určitě volit nebudou.

JardaB

Příspěvek#109 » sob 1. srp 2020, 20:14

No ja treba sleduju prispevky I.Davida, myslim, ze celkem rozumny zdroj informaci, snad jen mirne tendencni. Rozlisoval bych co je realita a co medialni obraz te strany ktery se snazi delat media. A objektivne vzato, je tu snad nejaka strana, co mysli svuj program vazne a ne jen jako lakavou reklamu pro svuj okruh volicu?

jezekif

Příspěvek#110 » sob 1. srp 2020, 21:01

Sedmej, jak se vede? Neplánuješ dovolenou? Zítra dodělám sena, a pak už mi zbývá jen příprava dřeva na zimu + nějaký drobný práce okolo (dokonce jsem se přihlásil na příští sobotu 8.8. do Malého Újezdu na 10 ran). Takže, kdyby sis chtěl udělat výlet našim směrem ...
Edit: sakra jsem se uťápl tohle mělo být v hospodě!
Naposledy upravil(a) jezekif dne sob 1. srp 2020, 21:03, celkem upraveno 1 x.

gogan

Příspěvek#111 » sob 1. srp 2020, 21:01

S0far píše:Nechci tu na nikoho útočit, ale do teď jsem měl za to, že tyhle šašky musí volit jedině mentálně labilní jedinec. .

No to jsem si říkal dříve taky, ale asi ze mě politická situace udělala mentálně labilního. Na parlamentní úrovni o nich budu uvažovat.
SPD která chce vystoupit z EU a nejlíp i Schengenu a NATO, uzavřít hranice a všechno si pěstovat.. totální utopie. Za mě teď vede ODS, v minulosti udělali taky dost bordelu, ale aktuálně jsou pro mě nejmenším zlem (podle ničeho jinýho se už snad ani volit nedá).

Vystoupení z EU, přes potíže které by to přineslo, vidím jako čím dál perspektivnější krok.
No k NATO v programu mají že by o členství chtěli referendum, to zní celkem fér, ne? V tomto případě bych byl pro setrvání.
ODS bohužel nemá s pravicí už nic společného a až na výjimky mě přijde přizdisráčská. Chápu, že se může jevit jako "nejmenší zlo", ale pro mě je její geneze (po tom co šla málem na smetiště) velkým zklamáním.
Naposledy upravil(a) gogan dne sob 1. srp 2020, 21:05, celkem upraveno 1 x.

jezekif

Příspěvek#112 » sob 1. srp 2020, 21:04

Vidím ODS úplně stejně.

rumburak18

Příspěvek#113 » sob 1. srp 2020, 21:11

SPD je prodej hrnců a ovčích dek, akorát místo prachů chtějí hlasy.

gogan

Příspěvek#114 » sob 1. srp 2020, 23:43

"SPD je prodej hrnců a ovčích dek, akorát místo prachů chtějí hlasy." - a kdo ne? V politice jde jen o hlasy, ty přináší prachy a o moc, v různým pořadí.
Začínám to brát pragmaticky, ať si politik má co chce, hlavně ať se alespoň snaží dodat co slíbil.

MojeTikka

Příspěvek#115 » ned 2. srp 2020, 06:33

To je jednoduchy - pred dalsima volbama si dam tu praci, ze si vyhledam volebni programy parlamentnich stran a podivam se, co z toho splnili. Pokud nekdo ani nepodaval navrhy (ne vzdy muze partaj ovlivnit schvaleni), pak maji u mne minus dolu.

Dulezite je si ujasnit, jake ma clovek priority a podle toho hledat sveho zastupce. Mne nezajima, kdo neco rika a dela, mne zajima co rika a dela. Nevolim znacky, volim ciny.

MojeTikka

Příspěvek#116 » ned 2. srp 2020, 06:36

Stran NATO - tady je dost dulezite, kdo vyhraje prezidentske volby v USA. Pokud Trump (cemuz moc neverim), tak bych v NATO klidne zustal.

paza

Příspěvek#117 » ned 2. srp 2020, 08:05

Já jsem kdysi býval stoupenec ODS, ale dnes je to strana pro mě naprosto nevolitelná, nekonstruktivní, s neschopným a necharizmatickým vůdcem, strana vše napadající, ale sama nic nepřinášející...

Blacky

Příspěvek#118 » ned 2. srp 2020, 08:08

Inu prostě není z čeho brát. Sami vidíte, jak je to těžký a to si představte, jaký to je i pro ty poslance. Něco prosadit, pokud vůbec chtějí znamená "zaprodat" něco jinýho. Je to prostě žumpa, ale nic lepšího nemáme.

xor

Příspěvek#119 » ned 2. srp 2020, 08:10

ODS je součást demobloku, takže liberálně demokratická strana. Při hlasování o EU nesmysl ech, LBGT, migraci, green deal není většinou proti (naposledy mega dluh všichni s Babišem), jen se zdrží. Předseda je kamarád zástupců sudetoněmeckého landsmašaftu, Vondra "Havloid" přezdívaný Promopro, na prezidenta chce Mirka. Novou úroveň reprezentují komunálové Novotný a Lang.

pavelg

Příspěvek#120 » ned 2. srp 2020, 09:00

S0far píše:Jak to tady čtu a vidím kolik lidí volilo, nebo bude volit SPD tak je mi nevolno .

Mozna by bylo poucne pro vsechny, kdybys napsal, koho volils minule a predminule a koho bys volil ted.

Zpět na