Walther PPS M2

Glock a spol.

Dexter02

Příspěvek#316 » sob 21. črc 2018, 19:06

Tak dnes po 2400 vystrelech mi upadla fosforova tecka z musky.
Field repair bilou fixou, v pondeli budu resit s ARMEDem.

Jediny "problem" ktery mam jsou zasobniky na 8 naboju.
Pri natazeni prvniho naboje do komory se ze zasobniku povysune druhy naboj.
Pokud pak vyndam zasobnik ze zbrane tak naboj vypadne ze zasobniku.
Je to velkou silou pruzinu zasobniku, s postupem casu/pouzivani zasobniku se to zlepsuje.

Jinak k ostatnim probiranym problemum :
- vule zaveru 0.37mm
- povrchovka hlavne mirne otrena, provozni opotrebeni
- Talon grip mam, je super

Commando.tn

Příspěvek#317 » sob 11. srp 2018, 07:21

Také jsem si zakoupil Walther PPS M2. Rozhodoval jsem se mezi tímto a Glock 43. Využil jsem službu Střeleckého servisu, kde je možno zbraně vyzkoušet. Mám nasazen Talon Grip (guma) a je super. Potvrzuji, že s plným zásobníkem na 8 nábojů se zbraň nedá skoro ani natáhnout, ale zlepšuje se to. Zatím vystříleno jen 150 KS SB 115 gr. Nicméně dotaz:

Zbraň je nastřelena na 10 m, nástřelka z továrny je na flek. Prvních +- 100 nábojů mi zbraň střílela přesně na flek, ale po 100 ranách mi najednou začala střílet asi 5 cm nad. Soustřel perfektní, ale je to 5 cm na 12té hodině. Mušku mám číslo 2, hledí číslo 4 - opticky je vidět, jak je muška výrazně nižší než hledí. Co tam máte z výroby vy? A kde mohu sehnat vyšší mušku nebo nižší hledí?

Jinak jsem si z USA od AlienGear objednal Alien Gear Cloak Tuck 3.5 IWB Holster. Na jejich webu není možnost posílat mimo USA, ale vykomunikoval jsem to snimi přes mail a poslali to. Až to přijde tak poreferuji.

Vindex

Příspěvek#318 » sob 11. srp 2018, 15:10

Můžeš prosím do viewtopic.php?f=48&t=8528&hilit=Alien+gear&start=30 napsat svoji zkušenost a kolik jsi s nimi vyjednal cenu za dopravu?

Commando.tn

Příspěvek#319 » ned 12. srp 2018, 14:25

Tak ty čísla jsem prohodil. Hledí je 2, muška 4. Jinak střílí to na flek, dnes jsem byl znovu. I tak by mě zajímalo, jestli všichni máme stejné číslo mířidel :)

Zpět na