CZ Shadow 2

romv

Příspěvek#841 » stř 27. čer 2018, 19:51

Zdravím vespolek...nechci zakládat nové vlákno, tak snad to projde. Mám možnost mít minimálně střílenou S1 za poloviční cenu S2. Ani z jedné jsem nestřílel, tak nemůžu posoudit rozdíl. Je mezi nimi znatelný rozdíl nebo je S1 plně dostačující... Pistoli chci mít na delší dobu, tak bych se nerad unáhlil a pak litoval, že jsem si nenašetřil na S2. Děkuji.

MRBLUE

Příspěvek#842 » stř 27. čer 2018, 21:42

Chces strielat IPSC?

4mike

Příspěvek#843 » čtv 28. čer 2018, 07:04

než z pozice začátečníka dokážeš ocenit S2, tak tu S1 utrénuješ k smrti (a její cenu násobně převýší spotřebovaný střelivo)
pokud tedy nejsi vyjímečný talent.

strasidlo

Příspěvek#844 » čtv 28. čer 2018, 07:24

4mike: Snad to nebude až tolik mimo téma, BUDE ! ale docela by mě zajímal tvůj popř. obecně potřebný čas a případně rozsah (četnost a množství střeliva) pro dosažení dejme tomu průměrně schopného střelce. Možno rozlišit i na disciplíny. Základem beru mířenku 25 m se stabilním výsledkem 95%. Dík za názor.

romv: Tak přidám postřeh k S2. Kolega léta střílí S1. Natěšen si koupil S2, S1 prodal. Zatím si za cca půl roku ještě nezvykl. Takže S1 za dobrý stav a cenu rozhodně ano.

4mike

Příspěvek#845 » čtv 28. čer 2018, 08:48

ano BUDE, najdi si vhodnější již existující vlákno, sem reagovat nebudu

romv

Příspěvek#846 » čtv 28. čer 2018, 11:32

Díky za reakce,
IPSC střílet nehodlám. Mířenku a obrannou střelbu (např. LOS). Jinak střílím už 20 let, ale služebně i soukromě samé G. Takže to asi je rozhodnuté a pořídím tu S1. Přeji hezký den.

Bofors

Příspěvek#847 » čtv 28. čer 2018, 15:40

Rozhodovat o zbrani od stolu bez střelby je o ničem. Mi třeba sh1 nesedí co se týká rozvržení ovládacích prvků zejména široká pojistka se záchytem závěru. Na sh2 všechno o třídu lepší. Ta zbraň je minimálně adekvátní cenovému rozdílu. To se vůbec nebavím o spoušti, ergonomii rámu...

D&H

Příspěvek#848 » úte 3. črc 2018, 17:45

Dobrý den, kolegové. Pořídil jsem si Shadow 2 a kromě radosti se skvělé zbraně jsem v balení obdržel i origo CD s manuály/instrukcemi/podporou. Bohužel mi však CD několik PC vůbec nenačte a tudíž ho považuji za defektní. Mohl by mi někdo z komunity sdělit co vlastně na tom CD je? Zda mám ztrácet čas s reklamací a nebo jsou tam běžné manuály a rozkres, které jsou ke stažení i na stránkách Zbrojovky a mohu to cedlo s klidným svědomím hodit do odpadkového koše? Díky.

Slepejš

Příspěvek#849 » úte 3. črc 2018, 19:43

manuály? rozkres? Haha! Najdeš tam staré promovideo zbrojovky, anglický katalog rytin/safari/general (pdf), trapné gif animace k P-07 výměna vypouštění za pojistku a obráceně, výměna záchytu zásobníku + botky a výměna hlavně u cz455 a nakonec ještě nefunkční odkaz 404 na manuál někam do sekce download na czub.cz. A pozor, to je vše. Takže už jen vyjmutím z plastového obalu tomu člověk věnuje víc energie než si to zaslouží. Teda v roce 2017/18 tohle vydávat za multimediální obsah, to je ostuda. Kdyby to bylo z papíru, tak do toho alespoň můžu na střelnici párkrát vystřelit...

Sent from my iPad using Tapatalk

Bofors

Příspěvek#850 » úte 3. črc 2018, 20:35

Já už tyhle CD od zbrojovky nafasoval 3 a nepoužil jsem je ani jednou. Důležitá je pistole a zásobníky, zbytek bych vůbec neřešil.

Rys

Příspěvek#851 » čtv 5. črc 2018, 20:18

kuce.st píše:4mike - nástřelný list viz foto:
IMG_20180613_191409c.jpg

Měl jsem v posledním týdnu v ruce (a viděl u citovaného příspěvku) 4 nástřelné listy od Shadow 2. U citovaného příspěvku je rozptyl 3 ran 18,4 mm, kamarád má rozptyl 5 ran 24,2 mm. Oba nástřelné listy střílel střelec 01111.
Další dva nástřelné listy stříleli jiní střelci a rozptyl byl cca 70 a 60 mm (nepamatuji si přesně).

Co z toho vyplývá? Že střelec 01111 je mimořádný, nebo ty dva kusy jsou taky mimořádné (ale mimořádně nedobré)????

Pepe65

Příspěvek#852 » pon 9. črc 2018, 10:25

Nová informace k mé reklamaci (zde ve fóru - vryp ve vložce v ústí závěru) - stále to nemají hotové, omlouvají se a nabídli další zásobník (už mám tedy slíbené 2)...Zdá se, že můj hrob bude zasypán zásobníky do S2...

MRBLUE

Příspěvek#853 » pon 9. črc 2018, 16:17

Ber novy kus. Ja by som uz takej pistoli neveril. Yasobnik je spotrebak, ten si kupis hocikedy ked budes potrebovat.

Pepe65

Příspěvek#854 » pon 9. črc 2018, 17:33

V té souvislosti mě napadá - neznamená to v takovém případě: nový nákupko, nová registrace...?

MRBLUE

Příspěvek#855 » pon 9. črc 2018, 18:06

Je to uz roky co som riesil vymenu zbrane v ramci reklamacie, vtedy mi urobili prepis zadarmo a bez nakupka. Ale to este ani neboli karticky zbrane.
Ale podla mojho nazoru, ked to je vymena v ramci reklamacie, tak by to malo byt bez nakupneho. A ci sa bude platit poplatok za registraciu neviem. ...ale podla mojho nazoru je toto pripad, kedy by poplatky byt nemali.
Podla SK zakona je obcan od poplatkov oslobodeny, ak zmenu treba koli nim nezavinenym okolnostiam. Cize aj vymena zbrane v ramci reklamacie.

Zpět na