Jakou CZ - první zbraň...

tomasek

Příspěvek#301 » sob 14. pro 2019, 11:01

jen připomenu záruky u těchto výrobců
cz tuším 2 roky Glock 5 let
Já střílel na předváděčce z P-10c i G48 ale ani jedna mi nevyhovovala, jsem zvyklí na 3 palcovou hlaveň
a jednořadý zásobník
U p-10 pokud se dostaneš na ten zadní odpor a pak až vystřelíš, tak může být přesnější než glock, ale chce se to naučit

Mac.42

Příspěvek#302 » sob 14. pro 2019, 12:21

Mr.Slider píše:Ten Glock 48 jsem nenašel, kde by se dal vyzkoušet, tu CZ P-10C si chci zajít teď o víkendu nebo v pondělí, jak mi to vyjde, vyzkoušet.

jinak G48 je nová zbraň mimo mainstream, takže těžko ho na nějaké střelnici potkáš k vyzkoušení - spíše sleduj předváděcí akce Glocku (aktuálně běží jedna v Trigger Service) a na nějakou si zajeď, ostatně je to dobrý způsob, jak si udělat představy o spoustě zbraní naráz
...alternativně se domluvit s nějakým majitelem tady - v příslušném vlákně tu tipy jsou

Machead

Příspěvek#303 » sob 14. pro 2019, 16:00

Shadow 2 je skratka zavodny special, nie je to zbran urcena na nosenie. To su plastove zbrane. Ono sa to nezda, ale tych 1.5 kg si pri noseni vsimnes. A kedze pistol sa nosi vzasade vo vnutroopaskovom puzdre, bude ti Shadow 2 kvoli dlzke prekazat a bude tlacit.

Aj tak casom neskoncis len u jednej pistole. Ja mam P-10 aj Glock 19 na nosenie, Shadow 2 na sutaze, 1911 na take to zabavne zuvanie.

Pablo.gs

Příspěvek#304 » sob 14. pro 2019, 19:16

tomasek: Záruka CZ je 24 měsíců na dřevěné součásti a povrchovku a 36 měsíců na vše ostatní.

tomasek

Příspěvek#305 » ned 15. pro 2019, 11:17

díky za aktuální info, já kupoval Čezetu asi v roce 2005

zarozak

Příspěvek#306 » ned 15. pro 2019, 16:32

Já nedám dopustit na railovaný Dcompact,koupil jsem to v akci za 11 tyček a dneska jsem po střelnici počítal v deníku,kolik to už odstřílelo,no a během 3000ran ani jedna porucha,závada,prostě nic a to jsem zkoušel snad veškeré tvary koulí,co jdou do lugra nacpat a i opravdu hodně slabé laborace,opotřebení matroše taky skoro žádné.Přesností mě po dlouhé době,kdy jsem nepistolničil opět mile překvapil. Koupil jsem to i přes veškeré horory,které se dají na českých forech přečíst a nelituji toho,je to výborná pistole i velmi pěkná.

Třeba s glockem jsem se i přes veškerou snahu ani nepřiblížil tomu,co jde nastřílet s D compactem. Citelně lepší výsledek jsem měl s ocelovým Shadowem,ale to holt není na nošení

OT smazáno, odměny rozdány

Zpět na