CZ P-10C



damolee7
Příspěvky: 1

Příspěvek#3031 » úte 7. dub 2020, 19:32

mne sa stalo toto

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#3032 » úte 7. dub 2020, 21:22

Obrázek

a ja sem si myslel ze mluvis o tomhle "prstenci" kdyz si rikal ze to maji specialy vymenitelny...

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2419

Příspěvek#3033 » úte 7. dub 2020, 21:26

To už ale není téma P-10..



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#3034 » úte 7. dub 2020, 21:47

Vydrrrz, treba udelaji p10c orange a po vzoru shadow 2 orange bude i bushing(coz je uplny bullshit, ale v cz se proste odbornici nevyskytuji, tak to lip neumi)



Meru
Příspěvky: 9

Příspěvek#3035 » čtv 9. dub 2020, 12:32

Zdravím pánové, od úterý jsem čerstvým majitelem P 10 C, pohledově nemám výhrady. Bohužel vzhledem k situaci si nějaký pátek nevystřelím, jelikož PZ budu muset vyřídit až skončí nouzový stav. Fórum jsem celé důkladně pročetl, takže vím co čekat, na co si dát pozor apod. Jak bylo psáno o pár stránek přede mnou, už nedávají nástřelák, bohužel jsem se to dozvěděl až doma přes fórum, takže jsem zaměstnal trochu zbytečně chlapy z armedu, pač jsem se ho dožadoval, sami nevěděli, že už se k tomu nepřikládá. Fotka mi z mobilu nejde vložit, ale asi všichni víme, jak tato zbraň vypadá. :)

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2982

Příspěvek#3036 » čtv 9. dub 2020, 21:26

nástřelák nepotřebuješ! Stejně si to nastřelíš podle sebe (u pistole opatrně, ale teore je správná).
Mám nástřelák k CZ 858IV, zbytečný papír. V mém případě je to jen doklad do tom, že nástřelák někdo se snažil doklohnit, aby to vyhovělo (v nátřeláku mám 4x díra mírně vpravo, 1x vlevo, soustřel vyhovuje. Reálně v mých rukou střílela mírně vpravo :-DDD. Pak jsem seřídil mířidla a je to cajk.)



kiv61
Příspěvky: 579

Příspěvek#3037 » čtv 9. dub 2020, 22:11

Uff,
"nástřelák", a to se tu psalo již xkrát, není nikterak o "přesnosti" té které zbraně ale o ověření funkčnosti konkrétního kusu produkce z hlediska parametrů garantovaných výrobcem .. ;)

Uživatelský avatar
Destructor
Příspěvky: 685

Příspěvek#3038 » čtv 9. dub 2020, 23:26

Otazka, co s touto pistoli dokazete nastrilet na 25 metru?



kiv61
Příspěvky: 579

Příspěvek#3039 » čtv 9. dub 2020, 23:45

Otázka, bude někdy někdo tímto primérně služebním plastželezem při výkonu své fce mít potřebu střílet na 25 m či více ?



Asghaad
Příspěvky: 366

Příspěvek#3040 » pát 10. dub 2020, 00:12

potrebu asi ne ale byla celkem zabava zkouset strelbu na 100m xD

oprene o stul a s kolimatorem, ale presnost "usla" (4 z 10ti zasah hlavy s tim ze sem neodhadl nadsazeni a miril moc vysoko :) )

realne na figuru pokud bych miril do oblasti krku slo by vsech 10 do torza ...



Asghaad
Příspěvky: 366

Příspěvek#3041 » pát 10. dub 2020, 00:18

Destructor píše:Otazka, co s touto pistoli dokazete nastrilet na 25 metru?


lokalni strelnice je na 18m (tunel, mizerne osvetleni :) ) a s oporou (proste ruce polozene na stole) 10x10 na pistolovem terci neni problem ze stoje mam nejlepsi vysledek 96 ze 100 bodu.

nejsem zadny Robin Hood ale stejne mam za to ze tahle plastova sluzebni pistole je presnejsi nez 99% strelecke komunity xD tzn vice nez dostatecne pro urceni pouziti...



Meru
Příspěvky: 9

Příspěvek#3042 » pát 10. dub 2020, 08:42

Pistole je z výroby nastřelená na 15 metrů. Vím, že vyloženě není nástřelák potřeba, ale byl jsem zvědavý na uvedený rok a měsíc zkoušky. Vyražená zkušební značka je z roku 2020, což je dost obecné.



ŇUF
Příspěvky: 13

Příspěvek#3043 » pát 10. dub 2020, 09:54

Zbrojovka šetří, kde se dá. Ono zrušením nástřeláku, se to nemusí hned tak zdát. Ale je v tom několik lidí, kteří nastřelujou (případně to dělají pomoci laseru) ovšem potom je zde potřebné příslušenství i material na tisknutí nástřelných listů atd. Takže za rok to už bude opravdu hodně vysoké číslo úspory.

Já už také mám novější balení, kde nástřelák není. Po prvním střílení, jsem musel pohnout hledím o 0,35mm. Testováno několik druhů nabojů, ale všechno to chodilo doprava.

Tudiš jsem přesvědčen, že to opravdu jen montují a potom šup do kufru a hurá k zákazníkovy.



tomas fuk
Příspěvky: 831

Příspěvek#3044 » pát 10. dub 2020, 12:00

Nastreluje se stale a stale se nastreluje klasicky strelbou. Kamos tam pracuje a nastreluje zbrane. Ob cas mi nosi prazdne krabicky a platicka od .45 ACP. Takze Tve presvedceni si klidne muzes vyrazit z hlavy.



ŇUF
Příspěvky: 13

Příspěvek#3045 » pát 10. dub 2020, 13:05

"vyrazit z hlavy" zajímavá agresivní odpověď, čekal bych korektnější chování.

Nemáš zcela pravdu, kdyby se nastřelovaly všechny zbraně, tak to vypadá jinak a také by byl přiložený nástřelný list. Takže, když jsem napsal, že je to z ekonomických důvodu, tak to tak prostě je. Plno lidí už v novém balení nemá nástřelák, takže člověk nemusí být vědec, aby si to selskym rozumem odůvodnil. Tobě to asi nedochází.

Neznám přesná čísla vyrobencý kusů, to určitě přesně zjistil nelze. Ale stačí si představit najo příklad: když vyrobí XXXXXXX zbraní, na každé z nich nemusejí tisknout nastřelný list, nemusí se tím nikdo zabývat... Takže cca, úspora několik pracovníků + náklady na výrobu nástřeláku atd. Takže sečteno, podtrženo, to bude v milionech korun za rok, co tímhle ušetří CZUB.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů