Hospoda aneb meleme 5. pres 9.SansLogique
Příspěvky: 1145

Příspěvek#2161 » úte 17. dub 2018, 14:49

Sedmej - proč je tam nechtěli pustit netuším a taky mi to není jasný. Ale může to mít spoustu jinejch důvodů, navíc dekontaminovat území tak, aby se tam nedali najít stopy chloru nebo sarinu za jeden den beztak nejde.

Indian - já vím, kdo to kde používal, proto jsem to psal. Někdo chemickejma zbraněma dodneška způsobuje degenerace dětí a bude někoho mistrovat kvůli trošce (imaginárního) chlóru.

Niaz - za to, že byla jeho zem vybrána jako další v pořadí k rozjebání opravdu nemůže. A tím s tebou končím.Dragunov
Příspěvky: 237

Příspěvek#2162 » úte 17. dub 2018, 14:54

Indian: Ne celý Agent orange (jinak je to fajn písnička od kapely Sodom), ale nějaká jeho důležitá složka skutečně ano. Paradoxní je, že komouši na jedné straně brojily proti US, na druhé straně se ovšem neštítily brát dolary. Ne poprvé. Nedá se ale asi tvrdit že AO byl "chemická zbraň". Jak jsi psal je to defoliant...že je to notná sračka s hnusnýma bočníma efektama je fakt. Ale to je i DDT a přesto se s ní prášili i US vojáci mezi sebou.

Další notoricky známou chemikálií je známý Zyklon B (obchodní název) který se stále vyrabí - u nás v ČR. Pod obchodním názvem Uragán D. :)

SansLogigue: Viz výše. Armáda USA byla třeba jediná, jejíž představitelé byli zezačátku dost proti plošnému bombardování. Němcům, Britům a Rusům to bylo vždycky u řitě. Pořád budou mít konto prasáren větší Rusáci...tam prostě lidskej život nic neznamená.

Jako chemický zbraně jsou tak trochu pasé pro regulerní armády. A chlor je slabej, to je fakt,Piggy
Příspěvky: 858

Příspěvek#2163 » úte 17. dub 2018, 16:26

Niaz píše:
SansLogique píše:Asad není žádnej magor.
Haha, ok. On je v tom chudák nevinně.
To jsou přece naprosto nezávislé věci - máš celkem čtyři možnosti: vinnej magor, nevinnej magor, nevinnej nemagor nebo vinnej nemagor. :geek:
Navíc to nemusí být ano/ne, ale na škále od 0 do 1 - třeba hodně vinnej trochu magor nebo nějak jinak. :twisted:SansLogique
Příspěvky: 1145

Příspěvek#2164 » úte 17. dub 2018, 18:01

Dragunov - USA bylo proti plošnýmu bombardování, dokud neměli jak doletět nad Japonsko. Pak ho srovnali se zemí konvenčníma bombama. Atomovku nehodili na Tokyo, páč už to byla stejně jenom díra v zemi. A další města taky.
Jinak chlor taky není chemická zbraň, že jo. Přidává se do vody, je v čistících prostředcích...Dragunov
Příspěvky: 237

Příspěvek#2165 » úte 17. dub 2018, 19:02

SansLogigue: A fluor není jedovatej, protože je svým způsobem v zubní pastě... :D Oni tam tim chlorem čistili ulice ne? Už od první světové používaný jako zbraň (byť s pořádným učinkem leda poprve kdy to všechny překvapilo) Jinak jsou učinnější plyny už od té první světové.
Jde o to že Agent Orange neměl nikoho zabíjet, ani tě nezabije tak jako plyn hned. Prostě jiná doba nebýt debilní politiky a novin Vietnam by dopadl jinak.(i Korea)DJ Die
Příspěvky: 468

Příspěvek#2166 » úte 17. dub 2018, 19:07

SansLogique píše:Dragunov - USA bylo proti plošnýmu bombardování, dokud neměli jak doletět nad Japonsko. Pak ho srovnali se zemí konvenčníma bombama. Atomovku nehodili na Tokyo, páč už to byla stejně jenom díra v zemi. A další města taky.
Jinak chlor taky není chemická zbraň, že jo. Přidává se do vody, je v čistících prostředcích...

Nějak Japonce museli donutit kapitulovat plus ty konvenční nálety tříštivýma a zápalnýma bombama zabily daleko víc lidí, něž obě atomovky dohromady. A upřímně atomovky jsou proti moderním chemickým zbraním čajíček. Naopak se během studené války obě strany bály chemických zbraní víc než atomových, protože proti atomovkám se dá obyvatelstvo aspoň trochu ochránit.SansLogique
Příspěvky: 1145

Příspěvek#2167 » úte 17. dub 2018, 20:48

Jenže tady se nebavíme o VX, ale o chloru, kterej prostě musel vystudovanej zubař použít k zabití 40 dětí, jinak by mu nechutnala polívka. Říkal to umělohmotnej napomádovanej gerontofil se žabím stehýnkem v hubě, tak to muší bejt pravda.Niaz
Příspěvky: 162

Příspěvek#2168 » úte 17. dub 2018, 20:53

SansLogique píše:Niaz - za to, že byla jeho zem vybrána jako další v pořadí k rozjebání opravdu nemůže. A tím s tebou končím.


Dřív než mu to tam začal vůbec někdo rozebírat tak tam kosil demonstranty jak na běžícím pásu. Při událostech Arabskýho jara slíbil kopy reforem a neudělal ani jednu, a když se to lidem nelíbilo začal do nich střílet. Nezapomeň, že jedny z prvních povstaleckých skupin byli jeho vlastní vojáci, co odmítali střílet do svých sousedů.

To, že tam pak začli všichni vyzbrojovat kde koho aby podpořili svojí agendu a celý to tam šlo do absolutně do kytek je už historie, tak už to ale bohužel v občanskejch válkách chodí. Ale první, kdo nad tímhle sudem střelnýho prachu škrtl zápalkou, byl al-Asad.

Ale klidně si vesele žij ve svým světě, kde je všechno komplot Západu a každej blízkovýchodní magor je v tom nevinně. ;)notobi
Příspěvky: 594

Příspěvek#2169 » úte 17. dub 2018, 21:00

Proti atomovkám se moc ochránit nedá tuplem ne proti radiaci která pak v místě zůstane (ledaže bys nevylezl 100let z podzemního krytu s dostatkem filtrů na vzduch ale že by to odfiltrovalo i radiaci pochybuju), tohle srovnávání je trochu mimo realituPiggy
Příspěvky: 858

Příspěvek#2170 » úte 17. dub 2018, 21:14

SansLogique píše:Jenže tady se nebavíme o VX, ale o chloru, kterej prostě musel vystudovanej zubař použít k zabití 40 dětí, jinak by mu nechutnala polívka. Říkal to umělohmotnej napomádovanej gerontofil se žabím stehýnkem v hubě, tak to muší bejt pravda.
Technická: pokud myslíš Bašára, tak je očař.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 1594

Příspěvek#2171 » úte 17. dub 2018, 22:02

grafika: počet střelných zbraní v Evropě na 100 tis obyvatel podle Jakuba Mariána.
Obrázek
zdroj: https://jakubmarian.com/number-of-guns- ... in-europe/
Na ČR (800 tis zbraní na 10 mil obyvatel, přepočet na 100 tis = 8,0) to prezentuje dvojnásobek. Nevím.

Na tomto webu lze najít další grafiky Evropy (alkohol (chlastá se v celé evropě řádově stejně), cigarety, množství imigrantů, množsství kolonií, počet metallových skupin, apod. Přehledný výtah grafik dle tématu zde https://navigovat.mobilmania.cz/clanky/ ... -a-1337247zedik
Příspěvky: 140

Příspěvek#2172 » úte 17. dub 2018, 22:14

Co třeba tohle?
Pentagon připravuje interní šetření ohledně výsledků útoků v Sýrii
Informované zdroje v blízkosti Pentagonu uvádějí, že americká armáda chystá zahájit interní šetření, aby získala skutečný obraz o situaci, skutečném množství raket, které zasáhly své cíle, důvodů pro malé škody a vysvětlení, jak mohly syrské jednotky protivzdušné obrany zachytit část raket pomocí svých staromódních systémů.
https://southfront.org/pentagon-is-conc ... e-sources/

Takže jak to je s prohlášením USA ,že všechny jejich rakety zasáhli cíl ?
Další věc podporující Ruskou/Syrskou verzi jsou satelitní snímky cílů,kde krátery také odpovídají počtu občas něco prošlo sítem místo US verze,že místo zasáhli desítky raket.

Logicky další věc co mě napadá,když lžou v tomto proč jim mám věřit tu další omáčku okolo?

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 1594

Příspěvek#2173 » úte 17. dub 2018, 22:32

to je v souladu s tím, co jsem psal včera a linkoval Aeronet

[quote="audis"]Zde píšou, že na město při bombardování dopadlo minimum raket, většinu zlikvidovala protilátek obrana, město beze škod žije dal. (...) https://aeronet.cz/news/skandal-ceska-t ... roku-2015/

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1523

Příspěvek#2174 » úte 17. dub 2018, 22:56

zedik: takže logicky věříš Rusku, které vlastně nikdy nelže. :-)

Uživatelský avatar
LukynZ
Příspěvky: 31

Příspěvek#2175 » úte 17. dub 2018, 22:58

spis neveri zapadni koalici, ktera v poslednich letech lze furt :D

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů