Hospoda aneb meleme 5. pres 9.

pavelg

Příspěvek#1816 » čtv 14. led 2021, 09:37

rumburak18 píše:Které účty Twitter mazal před 6. lednem? Já sledoval hlavně korekci příspěvků, které dokola opakovaly ty bláboly o "volebním podvodu".

Ano, můžeme tomu říkat "korekce" .. mysím, že stejný termín se používá i ve vězeňské službě.

Čekáš, že ti pošlu odkaz na twitterové účty zrušené před 6.1.2021?

To asi nepůjde, že? Z hlavy si vzpomenu na Tommyho a na to, že napsání jeho jména stačilo na zrušení účtu u FB.

Korekce....

Až budou korekce jinde, kde budou blábolit o "volebních podvodech", tak budeš doufám konsistentní.

pavelg

Příspěvek#1817 » čtv 14. led 2021, 09:51

Jinak to vypadá, že jsem se s tím Reichstagem opravdu netrefil.
Tehdy nastupující Nacisté uspořádali sice trochu monstrozní, ale v zásadě regulérní soud a nejen že nejspíš ustanovili skutečného viníka, oni dokonce propustili ty, které původně chtěli v rámci procesu zlikvidovat, ale kteří se ve standardním procesu obhájili. Ať už si o Nacistech myslíme pod dojmy z následujících let cokoliv, vypadá to, že co do regulérnosti a férovosti by se dnešní US režim měl spíš učit.
V USA došlo na typický lynč bez procesu - jak ze strany organizací a aktivistů, tak ze strany aparátu. To, co se děje, je spíš analogem pozdější události - Kristallnacht, kdy aktivisté likvidovali nepohodlné lidi podle seznamů a bylo to aparátem tolerované a podporované.
Nebo to, co v sovětském Rusku nazývali čistkami a co nakonec probíhalo i u nás po roce 1948.
Ano, poté, co se dostal Klement k moci a jeho grupa svoji moc upevnila a zlikvidovala oponenty, čistky přestaly a situace se opět uklidnila.
Korekce skončily. Korekce skončí i v USA, to je jisté, jen bude zajímavé sledovat, co se změní oproti jaru roku 2020.

rumburak18

Příspěvek#1818 » čtv 14. led 2021, 10:00

@pavelg: nevíš, o čem mluvím. Korekce byla to, že u toho postu byla informace, že obsahuje něco, co je v rozporu s dosud potvrzenými fakty, byly tam i odkazy na jiné zdroje informací.

Nečekám, že mi pošleš odkaz na twitterové účty zrušené před 6.1.2021, čekám, že mi pošleš nějaký článek, kde si někdo stěžuje, že velký úklid formu mazání účtů Trumpových příznivců na twitteru začal už před 6.1.
Máš něco, nebo sis to přibarvil, aby nebylo tak zjevné, že to Twitter udělal na základě událostí z 6.1?

pavelg

Příspěvek#1819 » čtv 14. led 2021, 10:33

Proč velký? Proč článek? A proč by to museli být výslovně Trumpovi příznivci?
Myslím, že jsem tady otravoval poslední roky dost s těmi různými případy, kdy TW a FB "prováděl korekce" třeba za to, když někdo tvrdil, že ženy nemají penisy. Nejen korekce, ale i mazání textu nebo i omezení/ban účtu. A vlastně nejen FB a TW.
Řadě lidí to přišlo legrační, někdo mě považoval za blázna, co dělá z komára velblouda, protože to přece nemůže přerůst v nic zásadního. Mně se zdá, že to právě přerostlo.
Za příklad jsem dal Tommyho, protože toho jediného si pamatuju jménem.

A pořád nechápu, jak může být nevyšetřený a neobjasněný případ vniknutí do budovy brán jako legitimní záminka k politickému teroru.

Kdyby Zeman s Babišem kvůli červeným trenkám vyvolali čistky svých oponentům, to by bylo křiku, co?
Nebo to mohl zavést Trump proti těm, co podporovali rabování a rasistické projevy BLM, ne?
A co Lukašenko a tamní desinformace o údajně zfalšovaných volbách, on je vlastně docela až vegetarián, proti tomu, co vidíme v USA.
Naposledy upravil(a) pavelg dne čtv 14. led 2021, 10:53, celkem upraveno 1 x.

aToM

Příspěvek#1820 » čtv 14. led 2021, 10:48

Na vegetariány bacha, AH jim byl prý taky.

Simona

Příspěvek#1821 » čtv 14. led 2021, 11:52

Kluci, rumburaku18 a pavleg mohli by jste prosím uvést své zaměstnání, způsob obživy? Proč se ptám? Zajímám se právě o kombinaci “názorů” vs. obživa. Je to naprosto má teorie, moje zvědavost a nikde nic o tom nepublikuji, čistě moje zvědavost. Pokud se vám chce to napsat, nemusí to být nutně doslova. Nejvíce mě zajímá např. placen státem x nezávislá činnost. Zaměstnán korporace x malá firma. S.r.o a státní zakázky x s.r.o. bez. Podnikání dotace x bez. Pokud nechcete ok v pohodě chápu. Zajímavej byl pro vyhraněnost stejně jako vy a ostatní, např. Sedmej a ten už kdysi uvedl. Omlouvám se za zvědavost, myslím že to může být zajímavé i pro vás samotné.

rumburak18

Příspěvek#1822 » čtv 14. led 2021, 11:57

U mě je to průmysl, korporace, bez přímých dotací, nicméně stavíme pro privátní zákazníky, kteří pro některé projekty čerpají.

pavelg

Příspěvek#1823 » čtv 14. led 2021, 12:29

Já jsem si myslel, že to budeme mít podobné , a ani jsem se moc nespletl

U mě je to IT, bez přímých dotací nebo grantů, korporace, zákazníky jsou většinou ještě větší korporace nebo stát (ne náš).

pavelg

Příspěvek#1824 » čtv 14. led 2021, 13:48

Zdá se, že česká bolševická špína vidí v korespondenčním hlasování pro sebe velký potenciál - jak by taky ne, když si takhle TOP09 už jednou hlasy přičarovala a prolezla s odřeným kruponem.

Praha - Opoziční blok ODS, KDU-ČSL a TOP 09, který pro letošní sněmovní volby vytvořil koalici, chce ještě v lednu svolat mimořádnou schůzi dolní komory k návrhu zavedení korespondenční volby

https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/ods-k ... be/1981991

Ještě mi tam schází zbytek bolševiků - STAN a hlavně Piráti.
To bych se divil, že by se zrovna Piráti neúčastnili takové sviňárny ...

pavelg

Příspěvek#1825 » čtv 14. led 2021, 13:57

Ještě by měli uzákonit preventivní odstranění idiotů a jejich přívrženců a průběžné korigování všech nepohodlných informací a lidí. A vůbec, tady chybí hlavně pre-crime.... všecky pro jistotu zavřít, co kdyby za dva roky útočili na Zimní Palác?

rumburak18

Příspěvek#1826 » čtv 14. led 2021, 14:27

Myslím, že tvůj zimní palác už podlehl, už máš za bolševiky úúplně všechny :-D

pavelg

Příspěvek#1827 » čtv 14. led 2021, 14:31

Všechny ne, to by pak nemělo smysl to slovo používat. Ale množí se jak ušáci :-)

xor

Příspěvek#1828 » čtv 14. led 2021, 15:23

Kuras popisuje čistku:
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/p ... vet-650279

Vyhozen z Twitteru, Facebooku, YouTube a několika menších serverů, jako TikTok, Snapchat a Pinterest. S ním i jeho spolupracovníci, jako právníci Rudy Giuliani a Sydney Powellová. A dalších 75 tisíc jeho voličů, tedy trumpistů. Náhradní konzervativní server Parler, založený před dvěma roky, aby měli kam emigrovat vyhnanci z Twitteru a Facebooku, byl odpojen svými providery Amazon, Google a Apple. Kabelové servery odpojují některé menší nezávislé lokální televizní stanice. CNN kritizovala jedinou velkou protrumpovskou stanic Fox, že „neoznačila událost 6. ledna za protistátní povstání“. Nazvala ji „nezodpovědnou a nebezpečnou“, vyzvala k jejímu odpojení a kontaktovala s touto žádostí šest kabelových serverů. Odpojují se internetové prodejny patřící Trumpovi. Asociace realitních agentů s půldruhým milionem členů vydává nový zákaz jakéhokoli „projevu nenávisti“ pod trestem pokuty 15 tisíc dolarů a vyloučení. Za nesprávné politické projevy odpojují zákazníky firmy Uber, Lyft a Airbnb. PayPal ruší službu zákazníkům, u nichž zjištuje platbu dopravy do Washingtonu v den demonstrace. Identifikovaní účastníci jsou některými firmami propouštěni ze zaměstnání. FBI na podezřelé výtržníky v demonstraci dostala přes 100 tisíc udání. New York Times navrhuje, aby se demonstrace prošetřila v kontextu „napojení na vnitrostátní teroristické organizace nebo zahraniční nepřátele, radikalizující americké občany“. Hillary Clintonová představuje recept, jak „zahájit proces hojení a sjednocování“ tím, že všichni prohlásí, že Joe Biden „byl řádně zvolen prezidentem ve svobodných a fair volbách“. Republikánští senátoři Ted Cruz a Josh Howley jsou v Kongresu vyzývání k rezignaci za to, že zpochybňovali poctivost voleb v klíčových státech. Biden je přirovnal ke Goebbelsovi. Rockový zpěvák Ariel Pink byl za účast na demonstraci propuštěn ze své agentury. Unie leteckých pracovníků vyzvala, aby „vzbouřenci“ již nikdy nesměli cestovat komerčními letadly kdekoli v USA. Časopis Forbes oznámil, že každou firmu, která zaměstná někoho z Trumpovy administrace, bude apriori podezírat ze zkorumpovanosti. ABC News volá po čistce Trumpových stoupenců. Ozývají se výzvy, aby Trump byl digitálně odstraněn z roličky ve filmu z roku 1992 a nahrazen jiným hercem, než se bude film letos znovu vysílat. Demokratičtí kongresmani navrhují použití 14. dodatku ústavy na odstranění všech volených federálních i státních funkcionářů, kteří zpochybňovali Bidenovu volbu, a tím se „zapojili do vzpoury proti ústavě nebo poskytli pomoc jejím nepřátelům“. Časopis „National Catholic Reporter, fandící katolíkovi Bidenovi, vyzval katolické stoupence Trumpovy (polovina katolíků), aby „se zpovídali z komplicity s nezdařeným pučem“. Banky na Wall Streetu zablokovaly finanční příspěvky protrumpových politiků a pohrozily jim trvalým odříznutím, budou-li zpochybňovat Bidenovo zvolení. Newyorská právnická asociace projednává vyloučení Trumpova právníka Giulianiho za „pobuřující projevy zpochybňující prezidentskou volbu“.

Revoluční „dlouhý pochod institucemi“ je brilantně dokončen a propojen se všemi sférami občanského života, za podpory miliardářů a megakorporací. Za týden toho stihl víc, než Gottwaldovi komunisté za rok. Taková Amerika teď bude vládnout světu, než ji převálcuje Čína.

hackerjack

Příspěvek#1829 » čtv 14. led 2021, 15:41

Nově zvolená republikánka Green slíbila, že hned první den po Bidenově inauguraci otevře impeachment proces proti Bidenovi, pro zneužití moci: https://www.foxnews.com/politics/georgia-rep-vows-to-file-articles-of-impeachment-against-biden
:lol: :lol: :lol:

aToM

Příspěvek#1830 » čtv 14. led 2021, 16:01

Zpět na