Bren 2

Samonabíjecí pušky

michal5555

Příspěvek#241 » čtv 16. kvě 2019, 06:05

Morho:Hele jestli ti to tak vadí, počkej. Někde na videu z Ameriky jsem tu pazbu z ar viděl. Sice se mi s tím ta puška nelíbila, ale asi to funguje.
Jednu výtku k zásobníku 7,62x39 ale mam.
Když ho náladuju všemi 30, nezacvaknu ho. Nejspíš silný pero. Dám myslím max 28ks.

Danny_Z

Příspěvek#242 » čtv 16. kvě 2019, 18:25

michal5555 píše:Morho:Hele jestli ti to tak vadí, počkej. Někde na videu z Ameriky jsem tu pazbu z ar viděl. Sice se mi s tím ta puška nelíbila, ale asi to funguje.
Jednu výtku k zásobníku 7,62x39 ale mam.
Když ho náladuju všemi 30, nezacvaknu ho. Nejspíš silný pero. Dám myslím max 28ks.

Ano, adaptér AR-15 pažby určitě existuje, v Opletalce mi to i potvrdili, že už tam i něco měli, ale očekávají, že budou zase dostupné až nejdříve v září či koncem roku. Bohužel jsou závislí na tom, co jim pustí továrna a jejich priorita je minimální... :(
JInak ta AR-15 pažba je k vidění zde: https://www.youtube.com/watch?v=pmhNS6-Pz1M

morho

Příspěvek#243 » čtv 16. kvě 2019, 22:45

S naládováním na 30 jsem problém neměl, ale možná je to tím, že ty zásobníky na střelnici jsou už prostě nějakou dobu používaný. Na US fórech je docela častý přání aby někdo udělal lower na AK zásobníky, tak třeba se toho nějaký výrobce tam chytne (a rovnou to udělá tak, aby tam šli standardní AR gripy, když už to v CZ bůhvíproč neudělali).

Jj, taky jsem slyšel že snad koncem září by ten adaptér měl být. Co může člověk dělat než čekat, tak snad to ještě letos bude :)

Zpět na