Pouzdra a jiné způsoby nošení v různém oděvu při různých aktivitách

Dragunov

Příspěvek#46 » sob 18. kvě 2019, 22:03

No jako mám vyzkoušeno že i když si vemu krátký a poměrně upnutý triko, nikdo nepozná nic. Jedině člověk co ví, že nosím. Moje nezakasatelné pouzdro v riflích a sako je taky v pohodě a boule kupodivu nejsou A to je mi sako malé. Takže menší boule nebo klipy nevadí.

Otázka by byla jak moc bude rozdíl, pokud bych zaměnil IWB za OWB. Vzhledem k tomu že si budu nechat dělat oblek novej by asi bylo záhodno to zohlednit. U žádných kalhot jsem to zatím příliš neřešil a všude si to tak nějak sedlo, ale oblek je jiná záležitost. Tašce se chci pokud možno vyhnout,podpažákuasi taky. Ale řešení to je.

audis

Příspěvek#47 » ned 19. kvě 2019, 09:20

Mám kydex iwb tuckable, používám denně, tuckable funguje skvěle.

Dragunov

Příspěvek#48 » ned 19. kvě 2019, 11:34

audis:A od jakého výrobce? Je Falco dobrá volba?

vgj

Příspěvek#49 » ned 19. kvě 2019, 11:57

Dragunov: Od Falco mám zatím jen kůži a měkká šitá pouzdra. Vše OK. Věřím, že dovedou i kydex, ale ještě jsem neměl tu čest.

audis

Příspěvek#50 » ned 19. kvě 2019, 13:20

dragunov:
na míru od výrobce http://www.ongear.cz . Cena odpovídala sériové výrobě.
falco nemám, nezajímám se, nevim, nemám důvod (pouzdro na míru od ongear.Cz :-)

mara.a

Příspěvek#51 » ned 8. zář 2019, 13:01

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli tady někdo nenosí Alfa 9221 ve vnitřním kydexovém pouzdře, jaké máte zkušenosti, jestli je to vhodné ke skrytému nošení. zároveň by mě zajímalo jestli jsou nějaká vhodná pouzdra na nabíjecí klipy.

Indian

Příspěvek#52 » ned 8. zář 2019, 18:34

Vnitřní / IWB kydex mám od Ongear na sfp9 a g43. Maximální spokojenost. Dobrá kvalita, rychlost í cena.

OskaRus

Příspěvek#53 » stř 11. zář 2019, 09:12

Me se osvedcil pro G19 na 4. hodine owb kydex, ze kteryho sem sundal poutka a namontoval z druhy strany ulticlipy.
Je to zakasatelne, ulticlipy se schovaji pod opasek, a mnohem plossi a sirsi nez standartni iwb a tudiz nizsi a sirsi boule a tedy ohodne lepsi skryti. pohodli super a diky dvoum klipum siroko od sebe se pouzdro neotaci a drzi uhel co mu nastavim.
Nevyhoda je ze nejde nosit na apendix. Zkousel sem iwb kydex i aliengear a tohle je podle me najlepsi.

sonor

Příspěvek#54 » stř 11. zář 2019, 12:52

Honzo prosím tě, to pouzdro viridian co máš na fotkách, dá se pořídit i na p07? Já ho našel jenom na glock a ještě jiného tvaru. Dík

Zpět na