KOPS.cz CUP - Čekanice - ZRUŠENO

Kdy?
sobota 21. března 2020
V kolik?
od 10:45 do 16:45
střelnice Tábor – Čekanice
Košínská 266
390 02 Tábor, Čekanice
Jihočeský kraj
49°26'1,2"N, 14°40'23,66"E

vynecháno prvních 8 komentářů

Komentáře

Jiří Ivan
Zdravim Vas pratele, asi to neni o tom vymyslet klicky, jak prez zakaz a doporuceni zavody usporadat.
Ale jak omezit sireni nakazy na minimum, tim ochranit sebe a svoje rodiny.
Jako legalni drzitele zbrani a zakona dbali obcane, bychom meli jit prikladem.
Proto jsem se rozhodl vzhledem k nouzove situaci vsech zavodu neucastnit, zustat doma. A jestli je to jen zacatek, neceho vazneho i setrit zdroje, ktere se brzy stanou nedostatkovym zbozim...

Doufam, ze az se situace uklidni a vse se vrati k normalu, vsichni se opet na zavode sejdeme.
Preji Vam hodne stesti pratele.
Ps. Pro vsechny pripady zasobniky do plna ;)

Rum-cajs
cmk> těžké rozhodování. Když se teď "podívém z okna", tak bych hlasoval pro závod podle plánu b), lepení i stovka navíc neni problém, zvážil bych možná i zavření kantýny.

Ale jak píšeš, otázka je, co bude za týden. Vývoj těžko předvídat, můžou se přidat starosti praktického rázu (rodiče, děti, práce...) a můžeme mít jiné priority.

K tvé otázce - když budou okolnosti plusmínus jako dneska, tak rád přijedu, a když zavřete krám, tak se určitě vztekat nebudu.

Mimochodem, teď jsem našel mail od žalanský party - závod 12. dubna se rozhodli zrušit.

Pajdalek
B.

Tomak
Pokud se bude střílet, a je mi jedno v jaké formě, přijedu. Pokud ne, pochopím to. Stejně budeme závislí na tom, co zakážou příští týden. Jde to tak rychle, že bych se nedivil ani stannému právu.

MiraStar
Honzo, volim variantu b)
Nevymyslejme klicky. Za 2-3 mesice bude klid. Nasetrime nejake naboje a potom si treba zakalime s vice ranama...
MÍRA

Avatar
cmk
Mám asi smutnou zprávu... Ale zkusili jsme se na to podívat nejen optikou toho, co už je zakázené a co by mohlo být, ale i tou optikou, že i když "ochčijeme" počet lidí tím, že nás tam nebude 70 najednou ale 3x 20+10, nezabráníme tomu, aby se to z někoho, kdo přijede ráno nějakou cestou nedostalo i na lidi, co přijedou odpoledne. S ohledem na to, že růst sice zpomaluje, ale ještě zase nejsou podchyceny zdaleka všechny případy a doba, po kterou se opatření projeví je tak týden až 14 dní, můžeme tu za ten týden mít těch nakažených fakt hodně. Možná je té preventivní opatrnosti zbytečně moc, ale jdeme radši na jistotu.

Proto se závod bohužel ruší - Coroně se pomstíme na dalším závodu - slibuju, že na terčích bude jako zbraň obrázek Corony a na neterčích rouška :-)

Rum-cajs
zodpovědné rozhodnutí. Budu se těšit někdy přístě...

Zákonitá to taky chválí a už mi chystá nějaký zahradnický nářadí, tak teda pěkně děkuju :-)

jjjhe
Já to chápu a respektuji. Nicméně sportovní akce, kde jsou lidi venku, trvá dejme tomu 4 hodiny a nemají mezi sebou úplně úzký kontakt jako je LOS se zakáže - s účastí nad 30 lidí. Sedět 10 hodin na zadku v open office s 50 kolegama který chrchlaj, to nechají být. Debilita.

Grimpo
Snažíme se prezentovat se jako jedna z nejzodpovědnějších zájmových komunit. Tak teď to zase jednou máme příležitost ukázat v praxi. Na Žalany jsem byl nadrbanej jak pouštní krysa, ale se zrušením nelze než souhlasit. Stejně tak jinde.

PaF
Jasná věc. Kde to jde, choďte aspoň individuálně střílet, ať nám ekonomicky nekleknou střelnice.