Prázdninová pohárovka LOS - Znojmo

Kdy?
sobota 30. června 2018
V kolik?
od 09:30 do 15:00
střelnice Znojmo - Oblekovice (AKIM)
Oblekovice
Znojmo
Jihomoravský kraj
48°50'31,72"N, 16°6'6,58"E

Komentáře

Radek07
Přehledné rychlé situace, krásné počasí a výborné steaky.

Příště bych ale doporučoval taky jednu nebo dvě tajné situace - tzn. stačí přehradit plachtou, aby to měli IPSC draci trochu stížené ;) .

Jakuza87
Druhá návštěva Oblekovic a poprvé LOS. Skvělý prostor a krásné situace. A jednou rychlé a jednoduché situace neškodí.

coffee
máte tam výsledky

Avatar
HawkCZ
Skvělý závod! S kolegou jsme po závodě podotkli, že dobry závod dělají i detaily, jako je značení čísla stage, vyvěšené propozice stage apod.

Největší zážitek byl však, ze steaku a také z toho, kolik se střelci během jednoho dne může pokazit věci naráz :).

Možná jediny point za mě - nepřekombinovávat některé procedury. Jednou je okno okno, za dva metry je podobné okno horizontální kryt. Na stage č.6 tusim byly uprostřed dva poppery a papir. Říct o vertikálním průzoru, že je horizontální kryt, který by člověk jinak logicky a zcela správně krájel, je při nejmenším matoucí a je jedno kolikrát to rozhodčí zopakuje. Jde o návyky, vycházející z pravidel.

Každopádně 8 situaci a rostoucí potenciál střelnice a fofr v jakém to odsýpalo - klobouček.

Do Znojma stojí za to jezdit!
Diky všem, kdo v tom maji prsty! :)

lysonekdavid
Taky díky za super závod. Ale tak jak již zmínil HawkCZ, pokud přijdu na situaci (č.1) a vidím tam dvě okna, tak je hrozně matoucí, že to druhé okno vlastně není okno, ale horizontální kryt. A to stejné i u té situace č.6.
Jinak super závod.
Díky organizátorům.

David z Moravské Třebové

Jakuza87
Na situaci č6 byl i dost matoucí výklad a osobně jsme si jej nechal 3* zopakovat. Protože říci o postupu "střílej dle pravidel los" podle vzdálenosti s vertikálním krytem bylo dost pekelné. Ale poté jsme to střílli tak jak chtěl rozhodčí a vše v cajku. Jen to bylo podáno jako poznámka pro dámy která byla v podstatě dost podstatná a nikdo z nás by toto nerozklíčoval.
Situace č1 - 4 procedury. Možná jsme byl vysoko možná ne a nemám to jak rozporovat. Okna jsou okna

Avatar
uncle
chlapi díky za připomínky, škoda, že se to ke mě nedostalo v průběhu závodu, určitě bychom si to vyjasnili...

ad sit. 1 - byly tam dvě naprosto odlišné zástěny - jedna s okýnkem (kryt) a jedna s horizontálním průzorem (horizontální krytí) po celé šířce zástěny... nevím, co je na tom matoucí, ale budiž... poučení - příště zástěnu položíme nebo vrchní část uřízneme a pochopí to všichni ;) ...

ad sit. 6 - původně se celá situace měla střílet silnou rukou z prostřední vertikální štěrbiny, nakonec se ale situace rozdělila na tři části, aby měli střelci nějaký zdravý pohyb - levý V kryt (papíry), pravý V kryt (papíry) a uprostřed okno jako kryt (gongy a papír)... poučení - příště vertikální štěrbinu nebudeme považovat za okno, i když to jasně a srozumitelně bylo řečeno na brífingu, dáme zástěnu s malým oknem a opět to snad pochopí všichni i bez poznámky pro dámy :) ...

jinak ještě jednou děkuji za slova chvály i všem, kteří se zúčastnili jako střelci i jako pomocníci a rozhodčí, bez kterých by to nešlo a uvidíme se ve Znojmě na halloween :twisted: :wave: ...

Radek
Grafika1.jpg