Prázdninová pohárovka LOS - Znojmo

Kdy?
sobota 29. června 2019
V kolik?
od 09:30 do 14:00
střelnice Znojmo - Oblekovice (AKIM)
Oblekovice
Znojmo
Jihomoravský kraj
48°50'31,72"N, 16°6'6,58"E

vynechán první komentář

Komentáře

Avatar
uncle
přátelé, musím říct, že jsem čekal nějaké odpadlíky, ale co je moc, to je moc... aby si dva dny před závodem 35% registrovaných střelců najednou uvědomilo, že vlastně nemůžou jet, protože se jim vlastně ani moc v tom horku nechce nebo si udělali najednou jinej plán :roll: ... to je síla... čert to vem, že drželi pár týdnů místa svou registrací, že...
nechci se nikoho dotknout, jsou určitě tací, kteří mají pádné důvody... to chápu, nicméně každý bude muset pochopit, že to byl poslední závod, kdy se neplatilo startovné dopředu ;)

Indian
Souhlas, za hotel se taky při rezervaci blokují peníze na kartě.

Jiří Ivan
Alespoň se přihlásí jen vážní zájemci a urychlí se registrace bezprostředně před začátkem závodu, když odpadne platba v hotovosti.
Ale byla by fajn i nějaká zpětná vazba o přijaté platbě.
Třeba formou faječky za jménem závodníka, nebo barevně odlišit bublinu se jménem. Třeba zelená - uhrazeno, červená - k úhradě.

Avatar
Albert
Ono by to chtělo asi vůbec nějakou diskuzi a nastavení pravidel ohledně registrace a platby aby se zajistila spokojenost jak střelců tak pořadatelů. Např:
Platba nejpozději do 7 dnů od registrace, jinak vyřazení ze startovní listiny.
Odhlášení střelce nejpozději 15 dní před závodem s garancí vrácení peněz.
V případě že se rozhodne závodník zrušit registraci méně než 15 dní před konáním závodu měl by mít nějakou možnost kontaktovat případné náhradníky/ zájemce kterým by mohl svoje místo přeprodat. To bude asi ta nejvíce komplikovaná část. IPSC má svoji konferenci kde se tak děje. LOS nic podobného nemá (a ani si nemyslím že je to třeba)... je tady toto fórum což myslím stačí. Asi by to mohlo fungovat řekněme přez prostředníka (organizátora akce.. možná?)… jehož e-mail či jiný kontakt bude k dispozici řekněme v propozicích a ten by předával kontakt odhlašujícího na zájemce (?)... Nebo prostě když se někdo bude potřebovat odhlásit tak napíše do příslušného vlákna "přenechám místo.... Kontakt XY nebo skrze SZ" když tedy máme chujoviny jako je GDPR apod.

Effenberger
Poprosil bych, zda nás můžete se synem přesunout do stejného squadu. Moc díky. Jan Effenberger + Benjamin

Avatar
uncle
hotovo

Avatar
uncle
Výsledky online.

Pavel

rumburak18
Diky za pekny zavod!

Pajdalek
Děkuji za moc příjemné závody.

Avatar
uncle
já samozřejmě děkuji všem rozhodčím i závodníkům za účast a trpělivost při raním malém zdržení, kdy nás vypekla elektronika... i tak jsme to všichni zvládli v pohodě, auto zůstalo pojízdné, maso se snědlo a těšíme se na příští závod na Halloween :)
Radek