Coffee LOS cup - II.kolo

Kdy?
sobota 22. června 2019
V kolik?
od 10:00 do 15:00
střelnice SSK Čelákovice
Čelákovice čp. 115
Středočeský kraj
50°8'54,33"N, 14°44'6,14"E

vynecháno prvních 5 komentářů

Komentáře

coffee
I přes opakované upozornění nedošlo k uhrazení startovného u cca 1/3 přihlášených, startovní listina byla pročištěna. Případní vážní zájemci mají možnost přihlášení.

Avatar
Albert
Prosím tě, vzhledem k "průvanu" v registraci... mohl by jsi mě přehodit že squadu 1 do squadu 5 (je-li to možné)... Nejsem si jistý kdybych se odhlásil a přehlásil jestli by to neudělalo nějaký chaos v přehledu plateb (zaplaceno samozřejmě mám). Předem děkuji.
M. Elstner

jjjhe
Propozice málokdo čte, proto 1/3 nezaplatila a v Čelákovicích na to nebyl nikdo zvyklý, platba předem nebyla vyžadována. Chápu, že to jsou podmínky pořadatele, ale nemám pocit, že se v posledních letech stalo, že by nepřijel významný počet přihlášených lidí.

Avatar
Albert
No v posledních letech např. LOS v Opařanech + ten samí den v Čelákovicích nepřijelo cca 20 lidí (dohromady tedy 40 lidí).... Kdo uhodne proč má to za jednoho zlatého bludišťáka....

Avatar
Albert
Nicméně nejde jen o to že nepřijede výrazný počet lidí. Jde o to že když nepřijedou dva tři, tak zůstane volné místo, které by s radostí využil někdo jiný kdo třeba nestihl registraci.

SlashKO
.... Kdo uhodne proč má to za jednoho zlatého bludišťáka....


Chcalo a byla zima :-D

coffee
Propozice jsou od toho, aby se četly. Krom jiného jsou v nich obsaženy podmínky účasti, atd. Navíc na nutnost úhrady bylo upozorněno i na fóru.

jjjhe
To já nerozporuji, že se mají číst. Ale jak vidíš, tak lidi nečtou ani forum, takže výstraha byla marná a třetina ti nezaplatila, jelikož o tom vůbec nevěděla...

jjjhe
A mimochodem, teď už mají tedy všichni přihlášení zaplaceno?

coffee
kontrola proběhne ve středu ...