KOPS.cz CUP - Čekanice - 03. kolo

Kdy?
sobota 11. července 2020
V kolik?
od 10:30 do 17:00
střelnice Tábor – Čekanice
Košínská 266
390 02 Tábor, Čekanice
Jihočeský kraj
49°26'1,2"N, 14°40'23,66"E

vynecháno prvních 6 komentářů

Komentáře

lysonekdavid
Spawny: zrovna já se pravidelně účastním závodů jako rozhodčí, tedy přikládám ruku k dílu a v nedávné době jsem měl tu čest organizovat pár závodů, tak vím co to žere. A sám jsem byl rád za každou zpětnou vazbu od závodníků/rozhodčích. Ještě je dobrý se podepsat, ať vím s kým mám tu čest. 8-)

Tom75
Pokud chápu dobře, klubový závod může pískat necertifikovaný rozhodčí, ostatni certifikovani... Mnoho z nas ani nevi co obnáší ziskat "píštalku" a treba by i rádi pomohli. Třeba je i pomocníků...šel bych, ale od nás ze severu je to celkem všude daleko, krom tedy Žalan. -:(
Jinak práci všech co závody připravují a pískají si vážím, klobouk dolů a díky jim také!

Derry
Dobrý den, marně hledám kam a jak zaplatit, platí se závod tedy na místě? Jsem v 5.sqadu, snad je už tedy pro dospělé... Rád pomohu s organizací atd.,pokud u toho zvládnu i odstrilet závod, ale jsem začátečník, takže v rámci možností. Dá se vše případně řešit na konkrétním e-mailu nebo telefonu?

coffee
To nevím, kde jsi na to přišel. Stále jsou a tento také je závod s možností získání kvalifikace na MČR.

Nestačilo by změnit typ závodu za klubový? To by pak nebylo potřeba mít certifikované rozhodčí.

A vzhledem k tomu, že pan ředitel de facto změnil všechny pohárové závody v tomto ročníku na klubové (a to i zpětně), tak by se asi zase tolik nestalo.

Avatar
cmk
Uff, takze:
SEPAROVANY ZAVOD DETI ZRUSEN. Nicmene pokud si tam nekdo decko priveze, na holickach ho nenechame.
Kazdopadne squad 5 vyhrazeny pro deti obsadili dospeli. Sposta lidi se odhlasila na posledni chvili, nekdo se naopak prihlasil jako RO ze zavodniku.
Lidi uz je skoro akorat, jeste bych klidne 2 lidi navic uvital (idealne s timerem).

Co se tyce ceny prace.
Main-match trva vetsinou kolem 5 hodin. RO u nas standardne dostava 500 Kc na dopravu, startovne (500 Kc pripadne +dalsich 500) zdarma a kantynu v nejake rozumne mire (pocita se 1 jidlo a par vod/kol/caju/kafi) (200 Kc). Dostavame se na podobnou castku, jako RO na IPSC, kde RO dostane treba jen 300, ale zase je odpustene vyssi startovne. A ten zavod byva vetsinou delsi, tezsi. (mimochodem pri teto cene prace by RO bral 40 cisteho mesicne)

Ale OK... Budeme to brat jinak. RO nebo pomocnik dostane krome kantyny a startovneho (coz je pro nekoho i 2x500) 8 Kc za kazdeho strelce v dennim mainmatchi - zaokrouhleno nejak rozumne spise nahoru nez dolu. Prumerna ucast v Cekanicich je 60-65 lidi, tam by to vychazelo prave tech 500 jako doposud. Pokud prijede vic, bude odmena vyssi. Kdyz prijede 100 lidi, dostane RO 800 Kc.

Avatar
cmk
Pokud bys zvladl zapisovat do scoresheetu, lepit, zvedat poppery, muzeme Te vyuzit. Akorat bys musel dorazit v 8:00 - docvakame terce do situaci, a RO si odsrili prematch. V 11 zacne main match.

Dobrý den, marně hledám kam a jak zaplatit, platí se závod tedy na místě? Jsem v 5.sqadu, snad je už tedy pro dospělé... Rád pomohu s organizací atd.,pokud u toho zvládnu i odstrilet závod, ale jsem začátečník, takže v rámci možností. Dá se vše případně řešit na konkrétním e-mailu nebo telefonu?

jjjhe
Pěkný závod, díky!

mso
Super závod, užili jsme si to. Díky! :)

Zulda
Bezva závod, situace byly parádní. Dík.

Číkus
První místo by mělo být za 94 %.