Jarní krhanická desítka

Kdy?
sobota 17. dubna 2021
V kolik?
od 10:00 do 16:00
střelnice Krhanice
Krhanice
Středočeský kraj
49°51'23,44"N, 14°32'42,41"E

Komentáře

pesi
Vážení prátelé střelci.
Stále není zcela jasné, zda závod proběhne nebo ne. V případě, že zůstanou v platnosti omezení z pondělí 12.4.2021, kdy má být povoleno až 20 lidí na venkovním sportovišti, proběhne závod za následujících pravidel:
  • SSK Krhanice disponuje třemi oddělenými střelnicemi (A, B a C) hned po ragistraci se každý odebere ke svému squadu na příslušnou střelnici. Maximální počet všech lidí na každé střelnic může být 20. Brífink pak proběhne na každé střelnici samostatně. Podpisem prezence současně potvrzujete, že jste se seznámili s bezpečnostními pravidly, že znáte za jakých podmínek a kde můžete manipulovat se zbraní a kde s municí. Zdůrazňuji, že je povinné pro všechny přítomné na střelnicích mít nasazenou ochranu zraku!

  • Všichni musí mít respirátor.

  • Všichni se musí při registraci prokázat platným testem (může být tentýž co musíte mít v zaměstnání) a nebo očkováním. Prokázat se můžete buď protokolem o testu, SMS zprávou z testovacího místa ale i samostestem s vyznačeným jménem a datem testování. Testy nesmí být starší než 48 hodin

Pokud dnes odpoledne vláda schválí návrh ministra zdravotnictví, pak bohužel budeme nuceni závod zrušit.

coffee
Ještě je jedna možnost, a to prokázání prodělání COVID, kdy je to počítáno jako negativní test do 90 dnů od (musel bych se podívat) od pozitivního (nebo negativního) testu?

monk
Dobrý den

chci se zeptat jak to vypadá? Už se v těch nařízeních nevyznám.

MiraStar
Chlapy prosím vydržte s rozhodnutím o zrušení závodů alespoň do čtvrtka. Ti magoři jsou schopni to ještě 3x změnit. Podle mého výkladu ti 2 sportovci nemusí mít roušku. V našem sportu by ji neměl jen jeden a to zrovna střílející střelec. Holt po dostřílení bude následovat po povelu zbraň do pouzdra ještě respirátor nasadit. Ale co bychom pro to neudělali, že. Držím palce a rád bych se k vám přijel podívat. Míra LBC

pesi
Prosím vydržte do čtvrtka. Dám vědět, jak dopadne jednání v klubu.

kk
Ještě je jedna možnost, a to prokázání prodělání COVID, kdy je to počítáno jako negativní test do 90 dnů od (musel bych se podívat) od pozitivního (nebo negativního) testu?


Po me chteji v praci od pozitivniho testu ...