10 ran a dost - vyhlášení ročníku 2017 a 1. kolo r.2018

Kdy?
sobota 2. prosince 2017
V kolik?
od 10:30 do 14:30
střelnice SSK Čelákovice
Čelákovice čp. 115
Středočeský kraj
50°8'54,33"N, 14°44'6,14"E

vynecháno prvních 13 komentářů

Komentáře

Ptak
jsi tam

lekar.t
Děkuji

qvak365
Zdravím všechny,
omlouvám se , ale celý rodinný klan Jakoubků / Pavel st., Pavel, Ondřej/ schvátila choroba a dne 2.12. se závodu nezúčastníme. Jsme přihlášeni do sqardu 3, takže tři volná místa. Pořád jsem doufal, že budem redy, ale bohužel. Nevím, jak se jinak odhlásit, tak snad si to někdo přečte. Díky

qvak365
Jo, už jsem si všiml mailu, tak jsem se odhlásil .

Avatar
tom
Tak mě taky skolil bacil. Vemte mi prosím medaili za pohár na příští závod. :mrgreen:

Ptak
Ahoj lidi, máme za sebou první závod ročníku 2018 a vyhlášení poháru 2017. Díky moc za přízeň, kterou projevuje naším závodům. Velmi nás to těší a motivuje. Budeme pokračovat i v příštím roce a některé zavody budou i pohárové. Za chvíli sem pošlu výsledky dnešního prvního kola. Bohužel se dnes opět projevil známý nešvar a to ohlašování na poslední chvíli. Nakonec nedorazilo cca 10 střelců, kteří se buď omluvili skutečně na poslední chvíli ( včera) nebo dokonce vůbec. Nebudu sem psát seznam hříšníků, ale dotyčné osoby mohou v budoucích závodech narazit na požadavek platby předem. Opravdu není možné blokovat měsíc místo jiným a pak ohrozit realizaci celé akce tím, že nedorazí 20% přihlášených.

Ptak
vysle celak 2-12-2017finalni.xls


Přikládám výsledky dnešního závodu a omlouvám se velice Benjaminovi Leitnerovi, který byl v divizi Pistole druhý. Bohužel jsem se při opisování % z NTB na papír přehlédl a omylem si k jeho procentům napsal Milana Křapáčka. Správné pořadí v Pistoli je tedy takovéto:
1. Ivo Wilk
2. Benjamin Leitner 99,37
3. Milan Křapáček 98,57
Benjaminovi předáme medaili a cenu v únoru na 2. kole poháru.
Omlouvám se za tento incident, který se našemu ústavu stává max 1x za 10 let :-)

coffee
výsledky na webu

Ptak
Díky Pavle!

PaF
Moc pěkný závod. Myslel jsem, jak jsem podělal stage 4, ale z detailních výsledků pak zjistil, že jsem v podstatě všechno kromě dvojky střelil blbě :( . No, asi si budu muset sem tam střelit i mezi závody :oops: .
Těším se na příští díl a moc bych se přimlouval, aby platil do poháru.