Zimní LOS

Kdy?
neděle 2. prosince 2018
V kolik?
od 09:00 do 14:00
střelnice Žalany
SZ od Žalan

vynechány první 2 komenáře

Komentáře

Grimpo
Hlásím se jako druhý náhradník, kdyby snad někdo další odpadl... Díky.

Pazdy
Treti nahradnik :D

miloš1912
dobrý den bohužel nebudu moct přijed, tak jsem se právě odhlásil a snad si někdo jiný využije mnou uvolněné místo.

Grimpo
Veliké díky organizátorům za skvělou akci, která díky množství absentérů nádherně odsejpala. A hanba vám, absentéři. Voni se s tim v tom marastu s..ou a vy se jim na to vy...ete. Když to vydržely i ty nebohý děcka na situacích...

Ptak
Smekám před celým organizačním týmem. To byly hodně náročné podmínky. My jsme se mohli schovávat pod stříškou, ale oni byli na tom MRZNOUCÍM dešti pořád! Díky moc všem!!!

oldFord
Pripojuji se, diky vsem organizatorum za dalsi skvely zavod. A zvlast bych chtel ocenit organizatorskou mladez, ktera bez ohledu na dest a zimu lepila terce a zapisovala scoresheety. Respekt!

Avatar
cmk
A ja se organizatorum omlouvam...
Prihlasil jsem se jako statistik.
Ale mam toho moc. A co si nenapisu do kalendare, to neni... A ja si to nenapsal...
Takze ve sladke nevedomosti, ze mam jet neco delat jsem jel navstivit rodice...

Takze jeste jednou omluva a sypu si popel na hlavu.

jjjhe
No, škoda jen těch pitomců, co byli nahlášeni a nedorazili - s počtem se počítá na občerstvení, počet pomocníků na stanovištích, nejvíc je však škoda, že mohlo přijet mnoho jiných lidí, kteří by rádi stříleli. Toto není náhoda, že to tolika lidem "nevyšlo", prostě se na to buď z hlediska počasí a pohodlí vykašlali, nebo jeli střílet jinam, tak se chyťte za rypák. Také je varianta, že se bude příště vyžadovat platba startovného dopředu, tím se oddělí zrno od plev. Jednotlivé případy, kdy si někdo den před závodem zlomí ruku jsou samozřejmě pochopitelné... Přihlášeno 89 lidí a přijela polovina.

Jinak závod, super a užil jsem si ho. Tyto redukované IPSC terče jsou mnohem lepší, než natištění černobílý Ivan v gazíku na papíru A4. Díky organizátorům.

Avatar
Majkl
Taky díky za (i přes nepřízeň počasí) parádní závod. Výsledky on-line budou prosím kdy?

coffee
výsledky na webu