Regi Memorial 2017

Kdy?
sobota 14. října 2017
V kolik?
od 09:00 do 22:00
střelnice Hodonice, IPSC Znojmo
V od Hodonic
Jihomoravský kraj
48°49'54,08"N, 16°11'0,67"E

vynecháno prvních 8 komentářů

Komentáře

Avatar
tom
Prosím o změnu zbraně z pušky na PDW. Tomáš Krejčí squad.10

Avatar
cmk
DIVIZE zde vůbec neřešíme.
Jak praví pravidla RM - divize budou "Ženy", "Ozbrojené složky" a "Civilisté". Rozdělení proběhne na místě dle "oblečení".
Od civilistů bude očekávána možnost skrytého nošení krátké na situacích, kde se bude střílet JEN krátkou (ještě v řešení).
Od ozbrojených složek se očekává určité přiblížení se full gearu (tepláky s opaskem a tričko s názvem ozbrojené složky je fakt málo).
Od žen se očekává... Obléct se mohou jako OS nebo civilisté.

Ogres
Můžu se zeptat co vás vede k rozdělení na divize dle "oblečení" ? Logičtější mi připadá rozdělit střelce na optická vs mechanická mířidla.

Avatar
DawiX
Cau. Technickou ohledne popruhu a bezpecnosti. Chtel bych to zkusit strelit Simonovem. Pekne se schrankou a nabojovejma paskama :twisted: Standartne v LOSu by nebyl problem, protoze pravidla ani vyuziti popruhu neumozni a dlouhou proste celou dobu na stagi z ruky nedam.

V tomhle pripade predpokladam neco ve stylu HT Cup a prechod na stagi z dlouhy na kratkou, nebo obracene. Simonov na jednobodak fakt nedam a s dvojbodakem, mam pocit ze velmi pravdepodobne se porusi bezpecnost (viz treba mireni min 3m od sebe do zeme). Mysli se na tohle v procedurach? Pokud by to bylo jako HT Cup, tak to radsi na Simonov kaslu a radsi zustanu v PWD :)

Můžu se zeptat co vás vede k rozdělení na divize dle "oblečení" ? Logičtější mi připadá rozdělit střelce na optická vs mechanická mířidla.

Protoze se vychazi z pravidel LOS? http://los.zbranekvalitne.cz/d/los/los- ... a-2016.pdf strana 16 hned odstavec nahore:
"Ve skupině Ozbrojené složky smí závodit pouze zaměstnanec ozbrojených složek. Pokud chce závodit v této
skupině, musí použít služební uniformu, protože pak smí použít speciální vybavení (taktická pouzdra atd.)
a viditelně nošenou zbraň tak, jak to zákon neumožňuje běžným občanům."

Ogres
DawiX: OK, vychází se z pravidel LOSu, ale zároveň na závodě bude několik výše popsaných výjimek. A jak je psáno nepůjde o "zaměstnance ozbrojených složek", ale o to jak kdo přijde ustrojený.
Osobně bych dal přednost u takovéhoto závodu, který je formátu "2 gun", na rozdělení divizí podobně jako u IPSC pušky STANDART a OPEN, a na předepsané oblečení a skryté nošení se vykašlal.
Ale respektuji pravidla pořadatele a jako civil se rád zúčastním... :)

PaF
Jen krátký dotaz... PDW a puška samonabíjecí budou střílet v jedné divizi?

Avatar
cmk
Stale plati prispevek "#11 » 01 říj 2017 10:01"
Neresime divize dle pravidel LOS (Psa vs. PDW) - ale mame vlastni divize a to:
Civiliste - ti kdoz budou strilet obleceni "jako v civilu"
Ozbrojene slozky - ti co budou strilet ve full gearu
Zeny - ty, ktere budou strilet ... No vime, jaka je ta definice.
PDW i PSa tedy strili proti sobe v ramci jinak rozdelenych divizi.

Proc toto rozdeleni? Je to zavod v ramci pocty a na podporu lidi slouzici u ozbrojenych slozek - chceme pro lidi takto oblecene divizi. Stejne tak ne kazdy toto obleceni ma. Takze chceme i lidi "v civilu".

Zcela jiste existuje nekolik jinych regulernich moznosti, jak divize definovat, kazda ma svou logiku a jsme radi, ze jini poradatele pouzivaji svuj rozum a sve deleni a plne to respektujeme.

Avatar
cmk
Výsledky ONLINE

Radek07
vynikající závod - díky všem pořadatelům ;)

Avatar
HawkCZ
Asi nejlepší závod, za moji LOSí kariéru. Perfektní vyvážené stage a hlavně 10x! Kombinace puška & pistole je prostě super. Mé zbožné přání by bylo dostat tento formát i do pohárové podoby :-).

Díky moc všem, kdo tam kvůli nám byli, pískali, vařili, pomáhali.

Snad se dobrá věc podařila a já se těším na další ročník ;-).

Pokud bude nějaká fotogalerka, sem s ní ;-)