Závod je zrušen !!! - bude vypsán náhradní závod LOSík!!!

Kdy?
sobota 10. srpna 2019
V kolik?
od 10:00 do 15:00
střelnice SSK Čelákovice
Čelákovice čp. 115
Středočeský kraj
50°8'54,33"N, 14°44'6,14"E

vynecháno prvních 15 komentářů

Komentáře

LB171
LB squad 3 - Také ruším žádost přes forum - jsem již standartně zaregistrován.

novas
novas
Také jsem již standartně registrován. ruším žádost přes forum.

Arbitrator_CZ
Také mi nejde přihlásit, všude 0. :-( Poprosil bych tedy přes fórum o místo ve 4. squadu. Děkuji.

Také jsem již normálně přihlášen.

vlasten
Kdyby se snad nasli nejaci revolverari nebo snad mali revolverari, tak se pripojim. Zatim jsem si dal pistoli, ale muzu to zmenit. :-) Tak se nestydte...

Ptak
Ještě malé upozornění. Toto není závod 10 ran a dost, takže minimální počet ran bude někde kolem 80. Tak si vemte dost nábojů! ;)

Ptak
Ahoj střelci, zatím máme nějak málo rozhodčích. V aktuálním počtu se závod nedá udělat. Nenajdou se další ochotní? Podmínky jsou stále stejné: příspěvek, občerstvení a startovné zdarma. Díky!

Ptak
Ahoj, stále nemáme dostatek rozhodčích. Počkáme do začátku příštího týdne, zda se situace nezlepší. Pokud ale nebude minimálně 6 rozhodčích + 2-3 lidi na výpomoc (naprosté minimum pro uskutečnění závodu), budeme nuceni závod zcela zrušit. Jako náhradu zvažujeme uspořádání pistolového nebo brokového LOSíku. Ten se dá uspořádat i s minimem rozhodčích.

Avatar
audis
Pokud by se pořádal losík, hlasuju pro brokový.

Avatar
audis
jedno místo volné.

Ptak
Vážení střelci, děkuji všem, kteří zareagovali na mou výzvy zde nebo na mail s nabídkou pomoci. Bohužel se našel je jeden rozhodčí (a několik pomocníků). Za takových podmínek se závod, bohužel, uskutečnit nedá a musíme ho zrušit. Ve stejném termínu se uskuteční náhradní závod a to tzv. LOSík. Jedná se standardní střelecké cvičení jehož popis je v pravidle LOS. Info k závodu bude vypsáno během dne a registrace se spustí dnes večer (asi ve 20:00): Čas bude upřesněn v propozicích.