REGI MEMORIÁL 2018

Kdy?
sobota 29. září 2018
V kolik?
od 09:00 do 18:00
střelnice Hodonice, IPSC Znojmo
V od Hodonic
Jihomoravský kraj
48°49'54,08"N, 16°11'0,67"E

vynecháno prvních 12 komentářů

Komentáře

kuba
za mě klidně když se příště bude tahat tombola jenom z lidí co pomáhali/stavěli/ lepili... pokud toho zbyde víc tak ať potom losují závodníci. ale pro závodníky je tu za ty "peníze (je to charita))" připravený závod.

Jako závodník tak i "sponzor" jsem pro příště ať to co pošlu si rozdělí mezi sebou pořadatelé. co zbyde tak pro závodníky :)

D&H
Také bych se rád připojil k díkům všem pořadatelům, rozhodčím a návrhářům situací. Tajné situace byly suprovní! :thumbup: Na Stage 3 (Prison break) jsem myslel, že mě to "auto" na konci vážně odveze! Klobouk dolů těm, kdo si s tím dali tu práci.

A protože se těším, tak bych také přispěl komentářem - obecně se na závodech nestíhá a končí se později než se předpokládá. Regi memorial nebyl vyjímka. Bylo by dobré už při úvodním brífingu viditelně rozdělit lidi do předepsaných squadů a důsledně dodržovat toto rozdělení v průběhu závodu (možná i rozlišit viditelně pomocí barevných pásků na ruku nebo tak nějak, aby bylo jasné kdo jde po celý závod ve squadu s kým). Rovněž rotace squadů by měla být dodržena - bylo vidět, že to nefungovalo dopoledne byly stage 8, 9, 10 prázné zatímco na 1, 2, 3 si nebylo kde sednout. Nedodržení předepsané rotace stagí, nebo změnu squadu penalizovat 10 procedurama jako v případě překročení časového limitu na Stagi 3 :-)! (a to pro každý stage :lol: )

Chlapi, bylo to SUPER!!! Děkuju! :clap:

Dobrá nálada, výborné počasí, super lidi. Těším se na příští rok. :wave:

Avatar
cmk
Ahoj vsem, diky za pochvaly i podnety...

K tem cenam... Od zacatku poradani zavodu mame obrovsky strach z jedne veci... Ze se najde jeden jediny blbec, ktery rozpouta na socialnich sitich peklo ve smyslu: "Oni si udelali zavod pro sebe a aby si mohli rozebrat ceny" a uz nam to nikdo neodpare. Navic se snazime pojem "charita" skutecne dodrzet na 100%.
Faktem ale je, ze za ty 4 rocniky si snad zvavod ziskal takovou prestiz a je to natolik zrejme, ze nejde o zisk pro kohokoliv z organizatoru, ze snad uz si to pristi rok budeme moct dovolit... Listecky 1-120 budou pro zavodniky, 121-200 (snad) budou pro organizatory a mohlo by se losovat z jedne nadoby... Pokud s tim vy jako strelci nebudete mit problem, neni to spatny napad. Zvazime to.

Ohledne nestihani...
a) musim byt tvrdsi jak na sebe a nas samotne a skutecne dusledne trvat na max 4 minutach na zavodnika od pipnuti do pipnuti timeru dalsiho
b) tak budu organizacne tvrdsi na strelce - tentokrat jsem vytiskl seznam squadu, visel na miste, kterym vsichni museli projit a veril jsem, ze to lidi dodrzi (i pri mnohem volnejsich podminkach na beznem zavode neni problem to dodrzet). Holt pristi rok budou mit rozhodci seznamy a lidi nad stanoveny pocet proste do situace nepusti.

A kdyz tak ctu hodnoceni situaci, co se libilo a co ne... Neni to muj napad, prisel s tim Richie - "volby" nejlepsi situace... Proste scoresheet c. 11 bude volebni, po zavode bude 30 minut cas vhodit do hlasovaciho zarizeni listecek s cislem stage, ktera se libila nejvic (nevim, jestli tam dat i kuchyni a burgerarnu) a stavitel teto situace bude jeste odmenen necim primerenym.

Pak jeste premyslim o roztazeni akce na 2 dny (jenze to znamena o den dovolene navic pro vsechny ty lidi, co to delaji zadarmo) - zvedla by se tim kapacita na 200 lidi. Ale to je fakt jen a jen uvaha, ktera ztim pravdepodobne relizovana nebude.

Tak... To by byly plany na pristi rok...

Ted jen jedna smutna realita... V Hodonicich to nebude. Podzim je u nich hodne vytizeny. Strelnici dostavame diky charitativnimu pozadi akce za zlomek bezne ceny. A nemuzeme je zdimat vecne. Diky RM tam oni mohou udelat o 1 vydelecnou akci mene. A i pro nas je to pomerne daleko.

Takze ted je otazka - KDE?

Pokud chceme zvedat kapacitu, nemuzeme uz snizovat pocet situaci. Pokud snizime pocet situci, je tech 120 uz realne pres maximum a naopak mozna trochu ubereme. Takze potrebujeme strelnici, kde lze strilet cca. 10 situaci najednou.
Ja znam v CR jen 3. Hodonice, Zalany, Oparany. A vsechny jsou ze hry.

Napada me Stod u Plzne, jenze tam maji kluci slusne rozjety business a netusim vubec, jak by se tvarili na nejake symbolicke najemne za 3 dny.
Chloumek u Melnika by v soucasne dobe pojal 7 situaci, jenze lidi v okoli maji problem, kdyz slysi moc hlasitych ran. Navic v sobotu tam maji nejvetsi business z luftaku a znamenalo by to postavit zavod za sobotni vecer a naopak do nedelniho vecera to zase uklidit.
A pak uz me nenapada vubec nic :-(

Pokud mate nekdo nejake zname a informaci, kde by to mohlo byt, budu rad.

Avatar
HawkCZ
Kdyby se povedl dvoudenní závod, bylo by to neskutečný, ale chápu, že je to skoro impossible.

cmk: A co o kousek vedle Oblekovice (AKIM)?

Pajdalek
Napadlo mě pár myšlenek... tak mě prosím nekamenujte.
Nemám o spoustě věcí okolo pořádání závodu ani šajnu.

1.Co tyto závody udělat "částečně" charitativní. Prostě co bude třeba se zaplatí a zbytek se věnuje.

2. Pro více střelců je zapotřebí více střelišť (tzn. více situací) ... Co třeba využít dvě(tři -nebijte mě) ne tak veliké střelnice v "rozumné" vzdálenosti od sebe?
Jeden den x střelců na 1.strelnici... a na druhý den se squady navzájem přesunout z jedné střelnice nadruhou (a naopak) a jedem znova.

3. Nejsem žádný bohatýr, ale pokud by mělo být na takovéto dobročinné akci "doporučené" dvojnasobné startovné než doposud tak bych s tím osobně problém neměl.

Avatar
cmk
Hawk - dik za typ - zjistim. Ja tam jeste nebyl... Az tam bude nejaky LOS, zajedu tam a uvidim...

Grimpo
Hrdiny těch dnů, které Regi Memoriál potřebuje k realizaci, jsou jednoznačně organizátoři. Díku Bohu za vás, chlapi. Do tomboly s vámi...

Ač sám smrdím korunou, musím se připojit k bodu 3. předchozího příspěvku. Regi Memoriál je pro mne, a snad bych zde mohl napsat "pro nás", jedinečnou akcí. Je to akce za všechny prachy. Pro mě osobně vrchol střeleckého roku. Pokud by dvojnásobné "vlezné" znamenalo, že akci by šlo i napříště realizovat na této střelnici a alespoň v tomto rozsahu, věřím, že ani v dalších ročnících by nebyl problém naplnit startovní listinu. My se nažereme, střelnice zůstane celá... a dobrá věc bude moci pokračovat.

kuba
CMK :

zkus míru ještě ukecat :) nebo by se mohla armada hecnout a nechat nás to postavit někde ve VVP nebo na bzenci. jina realna moznost nez hodonice pro pěkný puškový závod není, kde můžeš dát terče aspoň trochu dál a můžeš využít víc střelišť.

Zomp
AKIM v Oblekovicich nemá takovou kapacitu na 10 stage a hlavně puškových. Neni to tak dávno co tam puška nesla střílet vůbec nějaký čas. Takže taky asi ze hry.

D&H
Také mě napadla možnost někde ve VVP (nejlépe Libavá)...