Mistrovství ČR LOS 2020

Kdy?
sobota 5. září 2020
V kolik?
od 10:30 do 18:00
střelnice SSK Čelákovice
Čelákovice čp. 115
Středočeský kraj
50°8'54,33"N, 14°44'6,14"E

vynecháno prvních 51 komentářů

Komentáře

Číkus
Prcek> Na co měnit pravidla? Ta pro ředitele LOSu přeci nejsou závazná, může si dělat co se mu zachce. A už vůbec si nemusí chodit pro povolení k prezidentovi LEXu.

PaF
Ano, mohlo by to tak v kontextu chování ředitele LOS vzhledem k Poháru 2020 vypadat...

Ale pozor, jeho oprávnění změnit operativně termín Mistrovství ČR v souvislosti s koronavirem bych vnímal jako provozní záležitost, ve které by mohlo být jeho rozhodnutí klidně autonomní. Případně zrušit M ČR by naopak mělo spíš vedení LEXU, pokud by bylo zcela nereálné je uspořádat. Ale to snad zatím nehrozí...

lekar.t
Od konce covid 19 se snazim dosahnout Qvalifikaci na MCR 2020.
Ted nevim jestli to ma cenu?
Bezne bylo v poslednich letech naplneno z 75% max 90‰.
V letech predchozich s predchozim reditelem bezne cca 95‰ a to nebyli takove ceny.
Bude uprava qvalifikace?
Reakce LEXu na soucasny stav?

Avatar
cmk
Hele, opravdu si nekdo myslite, ze pokud od 1.9. prijdou zase vetsi omezeni, ze udelat zavod 29.8. je rozumne? To jako 29.8. tu bude jeste bezpecno a 1.9. uz nebezpecno?
Nebylo by to stejne, jako ze na jedne zastavce vlaku musim nastoupit s rouskou, ale mezi zastavkama ji muzu sundat a pak byt bez ni? Chlapi neblbnete. Copak potrebujeme nejakyho draba nad sebou, aby nam rikal, co je a neni dobre a bezpecne? Pokud se bude situace jasne zhorsovat, tak klidne nepojedu, i kdyby to nebylo zakazane. A je jedno, jestli to bude o tyden drive ci pozdeji. A naopak, pokud se graf zase zlomil z konvexniho na konkavni, tak bych (pokud bych byl poradatel) dokazal prudit hygienu, abych z ni dostal podminky, za jakych to lze usporadat. Konec koncu me ceka jeste vetsi zavod o 14 dni pozdeji. Taky zatim vim hovno... A co s tim muzu delat? Nic. Cekat. A doufat, ze se to tam ci onam zlomi zavcasu. Coz ale neznamena 1, asi ani ne 2 tydny rezervy, ale nejmene 4.

Co se tyce Lexu - predstavenstvo se odjakziva snazilo nes*at rediteli do prace. Maximalne se dohodly nejake obecne principy, kam to smerovat, pripadne nejake organizacni drobnosti. Ale LOS byl, je a bude vzdy o rediteli v tom, ze on je jmenovan (a on si vybere radu), on ma v podstate veskerou moc a take veskerou zodpovednost za rizeni (za ty prachy - za 15 let, co je LOS LOSem se vsem reditelum za reditelovani vyplatilo celkem 0 Kc). A neumim si predstavit, ze by to bylo jinak. Jak by 7 teoretiku kecalo do prace nekomu, kdo kazdy den neco resi, od vyroby medajli, posilani tercu, reseni stiznosti a problemu, aby si nakonec na forech precetl, jakej je to vul (a to nevztahuju jen na tuhle diskuzi a na tohoto reditele - to vztahuju i na vsechny podobne predchozi).

Ja verim, ze pokud se ke konci sezony ukaze, ze je mala zaplnenost, prijde se na zpusob, jak zavod regulerne naplnit. Podminky nejsou zasadne jine, nez byly pred 5-10 lety a zavodu je i pres Coronu vice.

Číkus
Kvalifikace MČR LOS
Na MČR se kvalifikují všichni, kteří splní výše uvedené podmínky a pokud do 1.8.2020 nebude registrovaný dostatečný počet RO, tak kvalifikovaným na MČR se stává i ten, kdo se přihlásí jako rozhodčí, zároveň je jmenovaným rozhodčím LOS a zúčastnil jako rozhodčí nejméně 6 závodů v ročníku 2020.

Dnes je 1.8.2020 a je registrováno přesně 0 rozhodčích. Nebyla tato podmínka zbytečná, když se registrace otevírá až 5.8.2020?

coffee
Do konce ročníku jsou 2 kvalifikační pohárové závody a aktuálně je kvalifikováno 95 střelkyň a střelců.
Připomínám kvalifikační podmínky:
- divize PI a MPi - dosažení výsledku min. 50 % nejméně na 6 závodech ročníku 2020
- divize Re a MRe - účast min. na 4 závodech ročníku 2020
- kategorie Ženy - účast min. na počtu závodů ročníku 2020 dle kvalifikačního kritéria pro danou divizi.

Avatar
g-relax
Pistole RM380 včetně Crimson Trace střenek s integrovaným laserem od nového hlavního partnera Cairo CZ, spol. s r.o.

https://pbs.twimg.com/media/Eer8ox8XoAgmYMr?format=jpg&name=small
https://pbs.twimg.com/media/Eer8scrXoAIpBkD?format=jpg&name=small

Randy
Dobrý den, mohu poprosit o doplnění propozic o číslo účtu, kam platit startovné? Děkuji

Avatar
g-relax
Kšiltovky LOS (model 2020) se už vyrábějí

Každý účastník Mistrovství ČR LOS 2020 obdrží letošní kšiltovku LOS a jenom vítězové jednotlivých divizí a kategorie Ženy obdrží kšiltovku mistrovskou.

https://pbs.twimg.com/media/Ee11UqSWkAkq6H5?format=jpg&name=small

https://pbs.twimg.com/media/Ee11YONWAAAurNz?format=jpg&name=small

coffee
Číslo účtu pro posílání příspěvku na závod Mistrovství ČR LOS je účet LEX

2700265391/2010

var. s. 20202020
do poznámky jméno, příjmení, MČR LOS.