střelecký obchod Beareka

parkování
nelze platit kartou

Na Lysinách 457/20
147 00 Praha 4 - Hodkovičky
Otevírací doba
pondělí 10:00 – 16:30
úterý 10:00 – 16:30
středa 10:00 – 16:30
čtvrtek 10:00 – 16:30
pátek 10:00 – 16:30
Kontakty
www.beareka.cz
tel +420 245 008 909

vynecháno prvních 32 komentářů

Komentáře

j.kuntos
Dneska jsem byl nakoupit střelivo, přístup všech k mé plné spokojenosti, ještě jsem omrkl zbraně spolu s prodejcem a přístup super, takže za mě ok a nakoupím znovu. Jen parkování na chodníku před prodejnou je divoké ale za to můžou ty posr... zóny.

Avatar
Din
Za cca poslední dva roky jsem tam koupil dvě pistole a povícekrát střelivo a neměl jsem nějaký zásadnější problém, s prodejci se dalo pokecat, teda když nás tam zrovna nebylo víc, ženské svou práci zvládaly... Že si pečlivě hlídají do nevelkého prostoru nacpanou značnou spoustu zbraní a nábojů na dosah ruky, docela chápu, třeba u Brymové (i většinou jinde) je vše ve vitrínách za sklem pod zámkem a tady ne. Pokud se tam sejde víc zákazníků najednou, nestíhají se všem plně věnovat zároveň s hlídáním své ,,zbrojnice" a někoho to může prudit. Zvláště když se v jednu chvíli mezi normálními slušnými zákazníky objeví ,,zvláště vypečený exot". Za mě (mimo vyšších cen) celkem v pohodě, jen ta přístupnost autem je pro mě jako mimopražského docela nešťastná, ale to je Praha...
Din

Piggy
Nakupoval jsem u nich ještě v Modřanech, teď za poslední rok třikrát a v pohodě. Ani to parkování nevidím jako problém, na ten chodník se dá postavit otéčko a nijak nepřekáží.

Avatar
Din
Piggy - přímo na chodník před Beareku se dá při vlastním výkladu silničních pravidel dojet i s tankem, ale pokud tam nekupuješ těžkou bednu nábojů a podobně, je lepší, rychlejší i levnější dojet z okraje Prahy metrem na Vltavskou a zbytek za chvilku dojít pěšky... Pro mimopražského jako já, který tam pojede jen na čumendu, pro jednoho kvéra, nábojů tak do tašky, nemá smysl motat se tam autem... Ale ať nejsme OT...
Din

Bohuliby
Praha 7, zony, takže parkování mimo a na chodníku určitě problém.
Pro pistoli, nebo krabičku jedu tramvají a po svých, jinak při větší porci např. nábojů je to problém !

mikky
Táhnul jsem otamtud dvě bedny krmení pro kosu. Tramvají. Nic moc, no, všechny zastávky MHD jsou od nich celkem daleko. Stání na chodníku nebývá problém, pokud tam nestojíš půl dne, nebo nenarazíš na obzvláště vygumovanýho strážníka.

Bohuliby
Asi tak, dá se to !

pafka
V pátek jsem tam odebíral nějakou munici, mimo jiné i "sypané" GP11 - 7,5x55 swiss. Dostal jsem jich 40 místo 80 - poznal jsem to až po přepočítání doma. Obchod zatím bez odpovědi, dám vědět jak se k tomu postaví, zatím ale rada - sypačky přepočítat:)

pafka
Tak všechno v pohodě, zastavil jsem se pro zbytek nábojů, a nebyl problém - vše jsem dostal a personál se omlouval. Mají tam hezkou místnost s vystavenýma kvérama, škoda že se nedá očumovat jen tak samostatně, že to musí být s doprovodem. Přitom na webu nebudou mít všechno, co mají na krámě, takže za nějaký občasný výlet by to stálo.

hnckv
Pokud je v obchodě Wincek, ten pokérovanej týpek, vždycky je radost se zastavit. Člověk pokecá, koukne na zajímavé kousky, něco si odnese. Jinak nemám dobrou zkušenost a než odcházet otrávený, tak se domluvím dopředu anebo tam raději nejdu.


Sent from my iPhone using Tapatalk