střelecký obchod Beareka

parkování
nelze platit kartou

Na Lysinách 457/20
147 00 Praha 4 - Hodkovičky
Otevírací doba
pondělí 10:00 – 16:30
úterý 10:00 – 16:30
středa 10:00 – 16:30
čtvrtek 10:00 – 16:30
pátek 10:00 – 16:30
Kontakty
www.beareka.cz
tel +420 245 008 909

vynecháno prvních 34 komentářů

Komentáře

Piggy
Nakupoval jsem u nich ještě v Modřanech, teď za poslední rok třikrát a v pohodě. Ani to parkování nevidím jako problém, na ten chodník se dá postavit otéčko a nijak nepřekáží.

Avatar
Din
Piggy - přímo na chodník před Beareku se dá při vlastním výkladu silničních pravidel dojet i s tankem, ale pokud tam nekupuješ těžkou bednu nábojů a podobně, je lepší, rychlejší i levnější dojet z okraje Prahy metrem na Vltavskou a zbytek za chvilku dojít pěšky... Pro mimopražského jako já, který tam pojede jen na čumendu, pro jednoho kvéra, nábojů tak do tašky, nemá smysl motat se tam autem... Ale ať nejsme OT...
Din

Bohuliby
Praha 7, zony, takže parkování mimo a na chodníku určitě problém.
Pro pistoli, nebo krabičku jedu tramvají a po svých, jinak při větší porci např. nábojů je to problém !

mikky
Táhnul jsem otamtud dvě bedny krmení pro kosu. Tramvají. Nic moc, no, všechny zastávky MHD jsou od nich celkem daleko. Stání na chodníku nebývá problém, pokud tam nestojíš půl dne, nebo nenarazíš na obzvláště vygumovanýho strážníka.

Bohuliby
Asi tak, dá se to !

pafka
V pátek jsem tam odebíral nějakou munici, mimo jiné i "sypané" GP11 - 7,5x55 swiss. Dostal jsem jich 40 místo 80 - poznal jsem to až po přepočítání doma. Obchod zatím bez odpovědi, dám vědět jak se k tomu postaví, zatím ale rada - sypačky přepočítat:)

pafka
Tak všechno v pohodě, zastavil jsem se pro zbytek nábojů, a nebyl problém - vše jsem dostal a personál se omlouval. Mají tam hezkou místnost s vystavenýma kvérama, škoda že se nedá očumovat jen tak samostatně, že to musí být s doprovodem. Přitom na webu nebudou mít všechno, co mají na krámě, takže za nějaký občasný výlet by to stálo.

hnckv
Pokud je v obchodě Wincek, ten pokérovanej týpek, vždycky je radost se zastavit. Člověk pokecá, koukne na zajímavé kousky, něco si odnese. Jinak nemám dobrou zkušenost a než odcházet otrávený, tak se domluvím dopředu anebo tam raději nejdu.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Eliot
po včerejší návštěvě OK pocit, prodejna je pěkná, jen když jsem tam nahrne víc lidí, tak je to trochu mumraj. Ale i tak se mi snažili věnovat, co to šlo. Chlapi jsou oba dva v pohodě, slečna je taky milá a umí se i usmát :)
Při koupi zbraně ochotně předvedli rozborku a pokecali jsme. Takže jsem tam nakonec zkejsnul hodinu i přes předem daný nákupní seznam.

tatra21
já mám dobrou zkušenost, kupoval jsem tam zbraň (komise), několikrát náboje a vše ok. Není problém nechat si předvést, osahat, rozebrat a tak.