střelecký obchod Brymová

parkování
platba kartou

Obchod s velkým výběrem zbraní, střeliva, nožů i příslušenství. Dále lovecké a střelecké potřeby a oděvy, dekorativní předměty a svítilny.

(původně se obchod nacházel v pražském centru, na Staroměstském nám.)

Parkování: ano

Nádražní 294/7
Praha 5 - Smíchov
Otevírací doba
pondělí 09:00 – 18:00
úterý 09:00 – 18:00
středa 09:00 – 18:00
čtvrtek 09:00 – 18:00
pátek 09:00 – 18:00
sobota 09:00 – 13:00
Kontakty
www.zbranebrymova.com
tel +420 222 310 773
gsm +420 603 845 553
fax +420 224 817 604

vynecháno prvních 49 komentářů

Komentáře

Avatar
marinakus
paza : Jen pro zajímavost. Obchod Brymová velkoobchodní ceny nedělá. Pak nevím, jaké by měli VIP zákazníky.

Avatar
paza
No to nevím, ale viděl jsem, že se opravdu chovali normálně, pan prodavač ochotně opakovaně šel dozadu do skladu a nenadával a neměl žádné uštěpačné poznámky a dokonce reagovali na dotazy těch zákazníků. Bylo to šoking!!!

Ještě důležitý dodatek a poznatek: pozor, mají různé ceny, zboží, které vidíte na internetu v obchodě může stát více (méně asi ne), když se ohradíte, že na internetu je jiná cena, tak se dozvíte, že ta položka je v systému vedena pod různými cenami, mě po tomto upozornění cenu snížili, ale stejně byla vyšší než cena na internetu. Jo a tak strašně mizerné webové stránky, jako má tento obchod, se opravdu v dnešní době jen tak nevidí!!!!!!!!

Avatar
marinakus
paza : Neboj. Spousta firem má stránky ještě daleko horší. Ale nechovají se v přímém kontaktu alespoň jako debilové.

pelanj
Cokoliv, co jsem tam kupoval podle čísla, tak mělo stejnou cenu jako na webu. Chodím tam většinou na jistotu pro konkrétní věci, tak mě ochota/neochota prodavače netankuje. Když jsem kupoval předovku, tak mi i dobře poradili. Znám příjemnější obchody, ale víc mi vadí se táhnout přes půl Prahy v provozu.

Edit: Vzpomněl jsem si na jedno plus. Co mají na webu, je opravdu skladem, pokud to dokáží najít:) A pokud to nevykoupí někdo těsně před vámi.

kurvajz
No očividně to moc lidí nedělá, není to jediný obchod s nevrlým prodavačem a naopak je tu několik s příjemnou obsluhou. A pořád jsou tu všechny, nikdo zavřít nemusel.

Jasně, tak to je potom ale těžký samozřejmě.
A chování prodavačů a i třeba obsluhy v restauracích je často skandální - švagr je Američan a když byl posledně v Praze, tak se ho jeden pingl pokoušel natáhnout. Nechal si tedy zavolat "managera restaurace" jak je zvyklej z domova, kde při takový situaci má prostě pravdu zákazník. A ten provozák nejen, že se postavil za toho pingla, ale ještě nám začal sprostě nadávat do pitomejch amerikánů a dělat z nás idioty. Když jsem ho pak usadil česky, tak čuměl jak tele na nový vrata :mrgreen:
Výsledek je ten, že do tohoto podniku už nikdo z naší rodiny a nejbližšího okruhu známých nikdy nepůjde...když to udělá takhle pět lidí, nic se nestane, když padesát tak taky ne, ale když jich bude pět set, co se půjdou najíst jinam, tak to už třeba poznat bude a chytnou se za nos :ugeek:

kurvajz
Nějaký náhodný zájemce o jednu pistolku je jim zcela volný a opravdu nemají zájem poradit, ukázat, apd. Spíše si ještě dělají ze zákazníka svými poznámkami srandu. Takže ač to mám velmi blízko, tak jezdím nakupovat podstatně dál, ale do obchodu, kde je mi dobře!

No jo, jenže jim nedochází, že málokterej střelec skončí u jedný pistolky, musí někde kupovat střelivo a taky, že střelec může mít jiný kamarády střelce 8-) V mém případě se aktuálně řeší nákup zbraní a příslušenství za téměř 80 000 CZK, což mi přijde už jako celkem zajímavej kšeft. Nicméně Zbraně Dave a Beareka jsou z možných míst tohoto nákupu automaticky vyřazeny, a to prostě proto, že se ke mně kdysi jako ke greenhornovi s mokrejma papírama se spoustou dotazů chovali jako k obtížnému hmyzu :idea:

Avatar
WalrusInAnus
Zřejmě je to netankuje, a je spousta lidí, kteří tam bohužel nakupují dál, takže se uživí.
Z toho co jsem zatím četl je tenhle obchod úkaz, co se jen tak nevidí. Všechny ostatní by s takovým přístupem zkrachovali už před hromadou let bez ohledu na zaměření.

Návštěvník
Já mám úplně stejné zkušenosti se Střeleckým servisem na černaku... Naopak mohu vřele doporučit Kentaura na kulataku.

Avatar
FoxxyCZ
Osobně mám u Brymové zatím super zkušenosti, ani s obsluhou nebyl problém.

BTW: Pro svůj komfort jsem si napsal skript na scrape vybraných kategorií katalogu Brymové (běží dvakrát denně + fotky, takže se automaticky udržuje aktuální), pokud by měl někdo zájem o přehlednější formu prohlížení, najde zde: http://brymova.jvitasek.cz

costello001
Tady mě hodně dlouho nikdo neuvidí abych tam přišel a poslouchal jak pana všichni otravujou a že se na to za ty prachy může víte co. Pak si mě všimnul a že co jako chci nevím co pánovi přelítlo přes nos ale trošku slušnější přístup k zákazníkům by to chtělo