střelnice AVIM Praha

krytá
bez ZP
zapůjčení zbraní
restaurace
parkování
nelze platit kartou

Na střelnici se kromě dvou střeleckých místností (po 18 a 14 metrech) náchází i relaxační místnost s občerstvením, stolním fotbalem a možností objednání jídla z přilehlé restaurace.

Příjezd: Střelnici najdete ve dvoře domu v Sokolovské ulici, jen zhruba 130m od severního výstupu ze stanice metra Florenc (linky B i C).

Parkování: ano

Sokolovská 352/23
186 00 Praha 8 - Karlín
Otevírací doba
pondělí 10:00 – 22:00
úterý 10:00 – 22:00
středa 10:00 – 22:00
čtvrtek 10:00 – 22:00
pátek 10:00 – 22:00
sobota 10:00 – 22:00
neděle 10:00 – 22:00
Kontakty
www.avim.cz
tel +420 222 329 328
Naplánované akce:
Žádné akce/závody v plánu

vynecháno prvních 316 komentářů

Komentáře

notobi
Pánové jste hodně OT řešte si přeměřování pindíků přes SZ

Avatar
paza
Nevíte někdo co se děje v AVIM Praha??? Dva dny se tam pokouším dovolat, vyzvání to, ale telefon nikdo nebere :shock:

jhora
To se mi stalo minule, že jsem se dovolal asi napopáté. Když jsem tam byl před měsícem naposled, tak jsem volal na víckrát a při příchodu tam byl jen jeden pán a měl dost frmol. Když jsem šel platit, tak jsem na něj čekal asi deset minut a za tu dobu zvonil telefon tak třikrát. Asi nestíhají.

zkpet
Stačí se podívat na stránky, mají dovolenou.

Avatar
paza
Tak na stránky se dívám už dva dny, nikde nic.

No jo oni mají dvoje stránky, měl jsem v odkazu asi staré stránky. Už to vidím. No spíše to mají divně udělané, při přímém přechodu na stránku Info se to neukáže, proto jsem to neviděl.

http://www.avim.cz/index.php?lg=cs&pg=info
http://www.avim.cz/

Bohuliby
Lepší chodit jinam !

ViralWinter
Řeknete mi někdo, prosím, jak daleko od stavu je na 16m střelnici první (minimální) a druhá lajna, na které se zastavuje terč?

Avatar
paza
První, to je minimální dovolená vzdálenost (označená žlutou značkou na stěně), je, pokud si vzpomínám 6 metrů. O druhé lajně ani nevím, ale obsluha střelnice Ti jistě potřebné hodnoty řekne.

Posledně, když jsem byl střílet, tak na vedlejším stavu byl nějaký pán se slečnou a nastavil jí terč odhaduji tak cca na 4 metry a stříleli na něj, ani mi to nedošlo, až správce střelnice, který tam přišel a někoho školil ho na to upozornil.

Pavluso
avim.jpg
Dostal jsem leták do ruky od Avimu... oni prodloužili dráhy?

Prcek
Chodím tam hodně let a mám dojem, že to bylo celou dobu stejné nebo snad metr přibyl? Ještě k jinému příspěvku - min vzdálenost terče nastavili po úraze před lety a sám jsem tam schytal odraženou střelou od kovového držáku (dnes překryto dřevem), když měl střelec vedle mě terč na 3-4m, takže smysl to určitě má. Bohužel o tom dost lidí neví a dávají si terče blíž.