střelnice GunCenter

krytá
bez ZP
zapůjčení zbraní
obchod
parkování

Nejdelší krytá 150m střelnice na Moravě.

Příjezd: Střelnici najdete v areálu Tomy, nedaleko autobusového nádraží. Parkování je možné před střelnicí, vjezd do areálu je zpoplatněn firmou spravující komunikace. Jeden vjezd stojí momentálně 23 Kč.

Parkování: ano

Areál TOMA a.s.,
budova 12
Otrokovice - Baťov
Otevírací doba
úterý 14:00 – 20:00
středa 14:00 – 20:00
čtvrtek 14:00 – 20:00
neděle 08:00 – 12:00
Kontakty
www.guncenter.cz
gsm +420 724 922 923
Naplánované akce:
11. února 2023 POHÁROVÝ ZÁVOD OTROKOVICE
4. března 2023 POHÁROVÝ ZÁVOD OTROKOVICE
25. března 2023 POHÁROVÝ ZÁVOD OTROKOVICE
20. května 2023 POHÁROVÝ ZÁVOD OTROKOVICE
10. června 2023 POHÁROVÝ ZÁVOD OTROKOVICE

Komentáře

Alexandra Kristková
Dobrý den, prosím o informaci, zda ještě i nadále prodáváte trička s nápisem FUNCENTER - chtěla bych tričko pro syna ve velikosti L, tričko jsem si zakoupila i já při tréninku ve Vašem centru v areálu TOMA. Děkuji za odpověď na SMS
mobil: 777 592 328.

Avatar
malyLibor
Tak mi to nedá, musím se podělit o zkušenost s touto střelnicí. V úterý jsem si chtěl vyzkoušet střelbu ze tří zbraní, které zůstaly ve finále v mém hledáčku na novou pistoli pro obranu. Na čísle nejmenované brněnské střelnice, která patří "mezi TOP3 nejmodernější střelnice v České republice", mi však neochotný hlas sdělil, že ne, u nich nemají volno, a to ani chvíli. Naštěstí mi jeden ochotný pán poradil vyzkoušet GunCenter v Otrokovicích. Našel jsem stránky, zavolal tam a člověk na druhé straně se velmi omlouval, že právě volno nemají, že by to šlo až v sedm hodin. Jelikož bylo pět, řekl jsem si, že to není za tak dlouho, domluvil jsem se s ním, sedl do auta a vyrazil.
Najít střelnici bylo snadné, zaparkovat nebyl problém a když jsem vstoupil dovnitř, došlo mi, že heslo: "Těší se na vás vždy příjemná a usměvavá obsluha." tady asi myslí vážně. Dva pánové za pultem právě komunikovali se zákazníky a po jejich odchodu se začali věnovat mně. Poté, co jsem jim vysvětlil, o co mi jde a proč jsem tam, mi velice ochotně vysvětlili, co jsem potřeboval vědět, odpověděli na všechny mé otázky a řekli mi naprosto vše o mnou vybraných zbraních. Tři hodiny strávené u nich na střelnici utekly jak voda a byl to velice příjemně strávený čas. Moc děkuji Pepovi (snad si nepletu jméno) za uvedení na střelnici, vysvětlení, jak to tam vše chodí a funguje, i za úvodní instruktáž střelby. Moc mi to pomohlo a odnesl jsem si spoustu nezapomenutelných zážitků a zkušeností. Doufám, že se mi vždy podaří řídit se jeho radami a že nikdy nebude potřeba v praxi použít jeho učební pomůcku :-) Mimo zážitků jsem si odnesl i svou první obrannou pistoli, o které však předpokládám, že bude na dlouho i mou jedinou, pokud bude stejně spolehlivá a přesná jako její sestra, ze které jsem tam střílel.
Opravdu, tuto střelnici mohu vřele doporučit. Sám se moc těším, až zase budu mít cestu kolem a zastavím se. A nebo až se naučím lépe střílet, tak bych se rád u nich ukázal i na závodech LOS.
Chlapi, díky.

kawon
...ta nejmenovana TOP střelnice v Brně byl Trigger?

Odesláno prostřednictvím tydlifonu.

Avatar
malyLibor
Je nejmenovaná proto, že tam měli plno a možná proto byl ten člověk unaven a neměl příjemný hlas... a nebo jsem byl já zklamán a nezdálo se mi jeho jednání příjemné... každopádně to není podstatné, na té střelnici jsem nebyl a nechci ji jakkoliv hodnotit. Ve svém příspěvku jsem chtěl naopak ocenit velmi vstřícné a ochotné jednání obsluhujících chlapů na střelnici GunCenter, kteří i když měli plno, tak mne pozvali, ať přijedu, a věnovali se mi velmi ochotně.

dallli
GunCentrum také rozhodně doporučuji. Jezdím tam až z Prostějova, ale vyplatí se to. Už jen pohodovou atmosférou ve které se uvolním a zapomenu na každodenní starosti. Ceny příznivé na to jak je střelnice vybavená.