střelnice Libušín

venkovní
parkování
nelze platit kartou

Combat Kladno

Parkování: ano

Libušín
Středočeský kraj
50°10'24,13"N, 14°3'47,14"E
Otevírací doba
pondělí 09:00 – 18:00
úterý 09:00 – 18:00
středa 09:00 – 18:00
čtvrtek 09:00 – 18:00
Zavolat předem správci a domluvit se
Kontakty
www.combatkladno.cz
gsm +420 739 286 761
Naplánované akce:
Žádné akce/závody v plánu
Předpověď počasí

vynecháno prvních 50 komentářů

Komentáře

vvitty
To vypadá že sousedé protlačili výměnu střelců za kamiony se stavební sutí ...

Avatar
LoganRaise
Chápu je. Je nanejvýš poetické být probouzen rachotem naložené Tatry, navíc taková věc navýsost prospívá pozemním komunikacím...

Avatar
jezekif
"Sběrný dvůr" jim patří. Když se zadaří, budou obohaceni i o čichové vjemy. A Combatu přeji aby si co nejdřív našli nějakou definitivní a solidní základnu, ideálně i na nějaké vzdálenější terče(100+m).

Phoenix
Jo,jo ...Je mi líto části obyvatel obce,která si ráda na střelnici zastřílela ,vnímala střelnici jako něco prospěšného,vyjímečného / co jen tak každá obec nemá a co tam přiláká lidi a ruku na srdíčko,kvůli čemu jinému tam jezdit????možná sem něco přehlédl(pokud ano prosím opravit) Ano, koňská jízdárna ok, (abych byl spravedlivý) ,ale tím to opravdu as končí. A sběrný dvůr,náklaďáky,překladiště stavebního materiálu??? po tom jistě každý v obci touží :o 8-)

Avatar
DZimmy
Nemáte někdo nové info? O víkendu jsem tam byl a prý to s novou lokalitou moc nevypadá. :/
Ale nevím, co je na tom pravdy.

slavetin
V sobotu 9-11.2019 jsem mluvil s několika členy Combat Kladno (Libušín) a tvrdili, že střelnice končí s koncem roku 2019, prý tam bude mít obec Libušín sběrný dvůr.

Avatar
Igrlik
Zdieľam s nimi pocity, moja strelnica podľahla prednedávnom výstavbe obchvatu mesta rýchlostnou cestou R4 a zatiaľ nie je žiadna náhrada... :evil:

Phoenix
Re Igrlík no taky hezké ,poslední dobou je to všechno od desíti k pěti a nejen co se střelnic týká,ale obecně... :thumbdown: :roll:

Avatar
pityx
Jojo zmetci se najdou všude (chroničtí stěžovatele) a vetsinou mají žaludek na to být zákeřný a účelový. A co bývala střelnice ve Družci, nešel by dohodnout pronájem těchto prostor? Pokud si dobře vybavuji tam s lidmi problém nebýval.

Phoenix
Pokud mám správné info, tak Družec pan majitel ,,zrušil,, a znovu to rozjet není legrace...Spíš nechápu,pokud to nechtěl sám dál provozovat ,tak proč to někomu nepronajal k dalšímu provozování a všichni by byli spokojeni . ;)