střelnice Třešť

krytá
bez ZP
zapůjčení zbraní
parkování
nelze platit kartou

58901 Třešť
Otevírací doba
neuvedena
Kontakty
strelnice.ctn.cz
gsm +420 608 822 424
Naplánované akce:
Žádné akce/závody v plánu

vynecháno prvních 7 komentářů

Komentáře

MaL73
Zdravím.pročítám si to tu a spíš bych souhlasil s kratales.Osobně jsem tam jezdil a přestal.Možná se pan Růžička změnil a je teď jiný,ale já mám osobní zkušenosti dost odlišné.Pokaždé když jsme tam přijeli,museli ho shánět aby se střelnice otevřela.Půjčování zbraní jde,ale pokaždé jsme si vyslechli že je musí čistit.nakonec jsme tam s klukama přestali jezdit a využíváme střelnici v Havlíčkově Brodu.Přístup super,bezva parta.

moony666
nevím, já osobně tam nikdy problém neměl, poslední dobou mě tam sejří akorát to, že je tam dost plno, spousta lidí - poslední dobou hodně žadatelů o ZP na zaučenou, ale to není chyba střelnice - leda by se dalo probořit do vedlejšího sklepa a rozšířit to... Střelnice byla vždy otevřená v čase 15-19.
S panem Růžičkou vždy domluva perfektní, ale jezdím tam poslední 2,5 roku, jakej byl dříve nevím... Půjčuje bez reptání a sortiment zbraní má dost dobrej.

MaL73
Pokud je to lepší,jen dobře.Tohle bylo zpátky tak čtyři roky.Přestali sme tam jezdit.Musím říct,že před náma to neřekl přímo.Ale dali jsme si kafe nahoře a on si nás asi nevšiml a měl takový blbý řeči o čištění zbraní po nás,že jsme ho pak pozdravili a odešli jsme.vybírali jsme pistole co koupit a zkusili jsme co tam měl.Nechali jsme mu myslím slušný peníze a podle mě to mohlo být bez těch řečí.Od té doby jsme tam nebyli.Jezdíme do Brodu.

Volchov
Dnes jsem byl na střelnici pan Růžička suprové jednání byl jsem spokojen.Určitě se tam budu vracet.

Avatar
rumcajs_tr
Za mě taky super, pan Růžička v pohodě, poradí, zbraně půjčí, i ten tenisàk na drátu jsme pistolí provětrali.
Zažil jsem jedinkrát, když na nékoho nadával a to byl případ, kdy předchozí střelec skoro zničil tlačítko ovládání pojezdu terče, při odchodu nic neřekl, zaplatil a odešel a my jsme pak s panem správcem řešili, proč to nefunguje... to jsem ho ale naprosto chápal a souhlasil... místo aby ten dotyčný přišel a řekl "rozbil jsem to a to...", tak se vytratil jak malý uličník.
Jinak teda střelnice i správce za mě palec nahoru, určitě se sem budu vracet.

Petr.Hol
Ačkoliv k panu Růžičkovi nemůžu říct špatnýho slova, na střelnici jsem začátkem r. 2017 jezdit přestal. Vadil mi chaos při vstupu na střelnici, kdy se prostě nebylo možný domluvit na určitou hodinu. Výsledkem potom je dlouhý čekání, až jsem si kolikrát připadal, že je mi činěno jakési dobrodinní, že si můžu po hodině čekání picnout. Vadilo mi i ovládání/neovládání pojezdů, kde to na každým stavu fungovalo jinak a většinou na heslo. Takže když už se člověk dočkal, celkem to šlo. Kdyby se změnil způsob zamlouvání stavů, bylo by to OK.

Giovani119
Připravoval jsem se u p. Růžičky na ZP, skládali jsme tam i praktické.Určitě se budeme vracet.Jednání v pohodě, žádná negativa jsme nezaznamenali.

Sborez
Za mě spokojenost, proběhla tam příprava, zkoušky a vzhledem k absenci něčeho lepšího v okolí to je jasná volba. Ale zkusím se juknout i do toho Brodu.

Ješťer
Až na to slabé osvětlení je špatně vidět na mířidla, chtělo by to zlepšit, vcelku dobrý. Jen těch 25m na pušku je málo. S tou jezdím do Batelova.

Indian
Jaký je Batelov? Je o něm tady vlákno?