střelnice Vrahovice

venkovní
parkování
nelze platit kartou

Prostějov - Vrahovice
Otevírací doba
neděle 08:00 – 11:00
Kontakty
www.ipscpv.cz
SprávcePetr Gába
gsm +420 775 331 541
Naplánované akce:
Žádné akce/závody v plánu
Předpověď počasí

vynechány první 4 komenáře

Komentáře

pazout
střelnice především pro sportovce a členy klubu, jen pro zábavu ne

Avatar
Georg
Nedávno (cca 9 dní zpět - neděle) jsem si byl na této střelnici zastřílet z "858 Téčka". Potřeboval jsem jen výškově nastřelit mušku (měl jsem ji předtím celou vyšroubovanou), takže žádná divočina, prostě jen pár ran. Začal jsem kolem 09:20 hodin a po 3 sériích po 5-6 ranách (sem si spletl směr šroubování mušky :roll: :D ) přišel zákaz střelby ze zbraní typu Sa 58 - bez vyjímky. Prý se našel zas nějaký aktivní blbec, kterému to vadilo. Nebyl ze střelnice, ale údajně nějaký místní "domorodec". Nějak sme to "nepobrali" (střelců z 858-mičky jsme byli celkem 3), protože na této střelnici se z 58-mičky střílelo už dlouho (v řádu několika let, možná desítek let) a nikdy nebyl problém. Ta střelnice je balisticky na tuto zbraň stavěná, nejbližší domy (které jsou z "ptačí perspektivy" situovány směrem za střelcovými zády) jsou vzdáleny několik desítek metrů a mezi nimi a střelnicí je jednak budova policie a druhak několikametrový val, po kterém jezdí vlak, který je daleko hlučnější. Nicméně jak je vidět, stačí jeden debil, který si účelově stěžuje a je po zábavě :evil:
Takže dle posledních informací je na této střelnici zákaz ( snad jen dočasný) všem "58"-čkám :roll:

iloveguns
Tak už mám o tom informace z první ruky, přímo od správce. Je to dočasně prý kvůli nějakým aktivistům z dědiny. Někdo tam požádal hygieniky o změření hlučnosti. A zákaz prý platí pro všechny velkorážné zbraně, tede nejen sa58 :-) Z maloŕážek je možné střílet i nadále....

Avatar
malyLibor
No tak to jsem zvědavý. Zítra se tam jedeme podívat, je tam den otevřených dveří a mělo by se tam střílet z různých zbraní, nejen malorážek. Tak uvidíme.

iloveguns
Situace se již uklidnila, nakonec se zjistilo, že jde o ojedinělou stížnost nějakého kverulanta, který si stěžoval na střelbu v noci (policie na vedlejší střelnici provozuje noční střelby) takže se ve Vrahovicích již opět střílí normálně jak dřív.

Avatar
Georg
Zajímavé, když přišel zákaz střelby ze zbraní typu Sa 58, bylo to v neděli dopoledne (osobně jsem u toho byl, viz příspěvek výše), ale policajti stříleli na jiné střelnici, v týdnu a to ještě bůh ví kdy (tedy i v jiný čas). Z toho vyplývá, že stížnost byla na civilní střelnici adresována neoprávněně, resp. "plačeš pěkně, ale na jiném hrobě", čímž došlo k "poškození" (znemožnění střelby) civilních střelců.
No uvidím, jestli si tu flintu někdy na této střelnici "dostřelím". Doufám, že ano :D

pavelg
Sobotní akce na střelnici byla moc vydařená, kromě sortimentu GP (škoda nefunkčního Striboga) a klasických zbraní typu Mosin, vz58, Glock a Evo, tam byly taky předovky a perkusní revolvery. S těmi se člověk hned tak nepotká a bylo moc zajímavé si s nimi zapráskat. Ještě jednou díky pořadatelům.

iloveguns
Pochvala potěší. Napíšete nám ji také do diskuse na naše stránky www.kvh-prostejov.webnode.cz ?

palong74
v kolik zacina sobotni zavod????je mozny se zeregisrtovat primo na miste nebo se musi zajemci hlasit dopredu.popripade do kdy\,dekuji

iloveguns
Na každý závod pořádaný KVH Prostějov je možné se zaregistrovat až na místě. Registrace od 8.00 do 9.00 hod. Podrobnosti na http://www.kvh-prostejov.cz v sekci Kalendář akcí