Sraz ZbraněKvalitně.cz 2011


Vážené střelkyně, vážení střelci!

Náš web existuje již více než pět let. Za tu dobu již pomohl stovkám lidí k získání zbrojního průkazu nebo rozšíření jeho skupin. Během posledních let se kolem něho utvořila různorodá skupina střelců, sběratelů i střeleckých profesionálů, odborníků i začátečníků. Letos poprvé bychom Vám (a nám) tedy rádi nabídli možnost setkat se i osobně. A jak jinak, než na příjemné střelnici!

Aktualizace
Termín se nám pomalu ale jistě blíží a do srazu už zbývá jen necelý měsíc. Prosíme všechny zájemce, kteří se chystají přijet, aby nám poslali nezávaznou přihlášku (ideálně soukromou zprávou na fóru) a to pokud možno nejpozději týden před srazem (abychom mohli včas zajistit dostatek občerstvení a dalších věcí). Seznam aktuálně přihlášených závodníků naleznete na našem fóru. O srazu můžete také debatovat v diskusi nebo psát své náměty k programu.
Sraz ZbraněKvalitně.cz 2011

Termín: so 18. – ne 19. června 2011

Místo: střelnice Tábor – Čekanice

Čas: v sobotu po celý den; v neděli do 12 hodin.
Je možné dorazit už v pátek večer a přenocovat na střelnici.

Spaní: Je možné přenocovat přímo na střelnici. Místní ložnice nabízí 10 lůžek (palandy), pár míst v ostatních místnostech, dále se dá přespat na vlastní karimatce přímo na zastřešených střelištích (vše s vlastním spacákem). Případně je samozřejmě možnost nocování pod širákem nebo ve stanu na přilehlé "šermířské" louce.
V okolí se nachází také několik penzionů: Na Mlýně, Na Hradbách, Sylva, Milena a další.
Na noc (i večer) je možnost uložit zbraně do trezoru (bezpečnost především!).

Stravování: Jídlo a pití je zajištěno v místní hospůdce U střelce. Přes den bude k dispozici gulášek, případně další dobroty dle nabídky. K pití mimo jiné i točené nealko pivo.
Na odpoledne a večer je připravené uzení ve zdejší nové udírně! Mastnotu můžete zapít točenou Plzní! (samozřejmě až po uložení zbraní do trezoru)

Cena:

  • Účastnický poplatek - 300 Kč / osobu (střelnice (včetně nedělního dopoledne), nocování)
  • Večerní grilování - 100 Kč / osobu
  • Ostatní jídlo/pití - dle jídelního/nápojového lístku (ceny lidové)

Abychom vám ušetřili problémy, placení proběhne až na místě po příjezdu na střelnici (spolu s kontrolou dokladů). Přitom vám také dáme visačku se jménem, abychom se všichni vzájemně poznali.Co pro vás máme připraveno?
Pokud vše vyjde, na dopoledne bude připravena kratší odborná instruktáž první pomoci se zaměřením na možné úrazy na střelnici. V průběhu dne bude vystaven minimálně jeden přebíjecí lis a zájemci se mohou od majitele naučit, jak přebíjet.
Na prostřední střeliště vám připravíme malý sranda závod, nechte se překvapit! Na dalších dvou střelištích pak máte možnost střelby 1) z krátkých zbraní do 50 metrů na různé gongy a poppery a 2) z dlouhých (či krátkých, pokud chcete) až na 100 m. Na střelnici je k zapůjčení i několik pozorovacích dalekohledů.

Možná budou k vidění i nějaké nože, pokud nám Kukri něco přiveze :)
Pokud nám glock1719 přiveze ukázat vyřazenou vestu, můžeme ozkoušet její "neprůstřelnost" :)

Snažíme se zajistit i další zpestření dne.

Na přilehlé louce se bude také konat středověká šermířská akce.Podmínky pro účast:
Zůčastnit se mohou pouze osoby s platným zbrojním průkazem.
Osoby bez platného zbrojního průkazu pouze v doprovodu někoho, kdo ZP má a převezme za ně zodpovědnost.
Je samozřejmě možné vzít s sebou i svoji drahou polovičku. Děti ale pouze pokud se jim vy nebo manžel(ka) můžete věnovat 100 % času – zejména z bezpečnostních důvodů. V Táboře a okolí je spousta zajímavostí, možná by to zbytek rodiny bavilo více?

Co je třeba vzít s sebou:

  • Nezapomeňte si doklady (zejména ZP a průkazy zbraní).Na střelnici je povinnost používat ochranu sluchu (špunty, sluchátka) a ochranné brýle (při střelbě na ocelové terče). Obojí je na střelnici možné zapůjčit (v omezeném množství).
  • Pokud budete přespávat na střelnici, nezapomeňte si spací pytel. Případně karimatku, pokud chcete nocovat na střelišti.
  • Dostatek munice. Na střelnici je malý obchod, který nabízí omezené množství střeliva. Pokud máte nějaké zvláštní požadavky, dejte nám včas vědět a my se to pro vás pokusíme do srazu zajistit!
  • Dobrou náladu!

Všechny výše uvedené informace jsou prezentované tak, jak je máme v současné době naplánované a domluvené. Vyhrazujeme si právo na případné změny, o kterých bychom vás ale co nejdříve informovali v tomto vláknu.

Pokud plánujete přijet, není potřeba závazná registrace, ale dejte nám prosím předběžně vědět, kdy (den) a v jakém počtu dorazíte. Pomůžete nám tak lépe rozpočítat jídlo a další potřebné věci.
Nejlépe tak, že na našem fóru pošlete někomu z moderátorů soukromou zprávu. Díky!


vynecháno prvních 345 komentářů

Komentáře

Avatar
Tilia
Cenzura porběhla, kdybyste se tam ještě někdo nechtěl vidět, dejte vědět :D

http://www.edisk.cz/stahni/49982/sraz_Zbranekvalitne_2011_Cekanice.zip_144.05MB.html

Avatar
glock1719
Mě to prostě nejde stáhnout.

Avatar
Missak
neboj, dostaneš to na DVD jako svatební dar :lol: :lol: :lol:

Avatar
glock1719
Nestraš 2x mi stačilo a doufám , že to bylo naposled.

Avatar
Missak
no nevím, na srazu to vypadalo jinak ;), kamarádi tě už oženili, ani jsi o tom nevěděl. :lol:

Avatar
glock1719
No to by me zajimalo jak jste na to dosli.

Avatar
Missak
no to nevím ani já, já už přišel do toho, že tví dobří kamarádi všude rozhlašovali, že svatba bude co nevidět.
ale jelikož je to trochu OT a i z jiných důvodů, bych to tady až tak veřejně neřešil :mrgreen:
ale sranda to byla, aspoň chvíli ;)

Avatar
glock1719
Možu poprosit o poslání fotky s testu vest.díky
jiri.kucera@synot.cz

Patrik
Fotky co mám Ti pošlu, a úplně jsem zapomněl na ty střely, stále jsou v tom sáčku kam jsme je tehdá dali. Nafotím a pošlu taky. :oops:

Avatar
glock1719
Díky moc.