Sraz ZbraněKvalitně.cz 2012


Jak již většina z vás stálých návštěvníků ví, i letos pro vás (a nás) plánujeme sraz ZbraněKvalitně.cz! Letos vyšel na poslední srpnový víkend, kdy už snad většina z vás bude zpět doma z dovolených.

Sraz ZbraněKvalitně.cz 2012

Místo: střelnice Tábor – Čekanice

Termín: so 25. – ne 26. srpna 2012

Čas: v sobotu po celý den; v neděli do 12 hodin (poté je střelnice otevřena veřejnosti, pobýt tedy můžete i déle).
Je možné dorazit už v pátek večer a přenocovat na střelnici.

Spaní: Je možné přenocovat přímo na střelnici. Oproti loňsku bohužel není k dispozici ložnice s palandami, nocování tedy nejsnáze na vlastní karimatce (a ve vlastním spacáku) přímo na zastřešených střelištích. Případně je samozřejmě možnost nocování pod širákem nebo ve stanu na přilehlé "šermířské" louce. Na střelnici jsou k dispozici také sprchy.
Pro ty z vás, kteří rádi více pohodlí, v okolí se nachází také několik penzionů: Na Mlýně, Na Hradbách, Sylva, Milena a další.
Na noc (i večer) je možnost uložit zbraně do trezoru (bezpečnost především! Zejména každý, kdo bude chtít požívat alkoholické nápoje, musí všechny zbraně nejprve bezpečně uložit).

Stravování: Jídlo a pití je zajištěno v místní hospůdce U střelce. Kromě mnoha dobrot dle nabídky se můžete osvěžit mimo jiné i točeným nealko pivem nebo točenou kofolou, na večer bude připravena točená Plzeň.
Personál nám vychází velmi vstříc a připraví nám, co si vymyslíme! Je libo grilované prasátko? Stačí jen abychom se dohodli! Zapojte se do diskuse na fóru!

Cena:

  • Účastnický poplatek - cca 300 Kč / osobu (střelnice (včetně nedělního dopoledne), nocování), bude ještě upřesněno
  • Jídlo/pití - dle jídelního/nápojového lístku (ceny lidové), grilovačka podle dohody (viz výše)

Abychom vám ušetřili problémy, placení proběhne až na místě po příjezdu na střelnici (spolu s kontrolou dokladů). Přitom vám také dáme visačku se jménem, abychom se všichni vzájemně poznali.Co pro vás máme připraveno?
Na střelnici je možnost střílet ze tří oddělených střelišť 1) z krátkých zbraní do 50 metrů na různé gongy a poppery, 2) na papírové terče a 3) z dlouhých (či krátkých, pokud chcete) zbraní až na 100 m. Na střelnici je k zapůjčení i několik pozorovacích dalekohledů.
I letos se pro vás snažíme zajistit různé zajímavosti. Bohužel ne všechny přísliby jsou stoprocentní, takže je zatím nebudeme zveřejňovat. Kromě mnoha zbraní, které přivezou sami účastníci srazu se nám snad podaří zajistit nějaké full-auto zbraně, připravené budou také různé černopraché zbraně, včetně specialitek jako pušky s kolečkovým zámkem.
Velkou zajímavostí (doslova) bude česká puška Hamr 99 ráže .50 BMG (viz Highland Arms). Samozřejmě budete mít možnost si z ní zastřílet na 100 metrů a namasírovat si rameno :)
Pro milovníky chladných zbraní se pokoušíme zajistit i nějaké zajímavé ukázky nožů.
Nadále se snažíme zajistit i další zajímavosti, budeme vás informovat! Máte návrhy? Napište je do fóra!

No a večer nás samozřejmě čeká příjemné posezení v kruhu střeleckém, ve společnosti dobrého jídla a pití!Podmínky pro účast:
Zůčastnit se mohou pouze osoby s platným zbrojním průkazem.
Osoby bez platného zbrojního průkazu pouze v doprovodu někoho, kdo ZP má a převezme za ně zodpovědnost.
Je samozřejmě možné vzít s sebou i svoji drahou polovičku. Děti ale pouze pokud se jim vy nebo manžel(ka) můžete věnovat 100 % času – zejména z bezpečnostních důvodů. V Táboře a okolí je ale spousta zajímavostí, možná by to zbytek rodiny bavilo více?

Co je třeba vzít s sebou:

  • Nezapomeňte si doklady (zejména ZP a průkazy zbraní). Na střelnici je povinnost používat ochranu sluchu (špunty, sluchátka) a ochranné brýle (při střelbě na ocelové terče). Obojí je na střelnici možné zapůjčit (v omezeném množství).
  • Pokud budete přespávat na střelnici, nezapomeňte si karimatku a spací pytel.
  • Dostatek munice. Na střelnici je malý obchod, který nabízí omezené množství střeliva. Pokud máte nějaké zvláštní požadavky, dejte nám včas vědět a my se to pro vás pokusíme do srazu zajistit!
  • Dobrou náladu!

Všechny výše uvedené informace jsou prezentované tak, jak je máme v současné době naplánované a domluvené. Vyhrazujeme si právo na případné změny, o kterých bychom vás ale co nejdříve informovali v tomto vláknu.

Pokud plánujete přijet, není potřeba závazná registrace, ale dejte nám prosím předběžně vědět, kdy (den) a v jakém počtu dorazíte. Pomůžete nám tak lépe rozpočítat jídlo a další potřebné věci.
Nejlépe tak, že na našem fóru pošlete někomu z moderátorů soukromou zprávu. Díky! Těšíme se na vás!

Diskutujte o srazu na našem fóru!
Sraz 2012- info
Program srazu ZK 2012 - náměty aj.


vynecháno prvních 121 komentářů

Komentáře

Avatar
Tilia
fotky schváleny, heslo stejné. Snad v brzké době dodám i videa. http://www.ulozto.cz/x55KAUh/sraz2012-rar

Patrik
Videa jsou zde: http://www.ulozto.cz/x3UW9BS/videa-rar

Jen doplním, že nábojů do 58 padlo cca 1600 ks a do 50. - 35 ks.
V neděli ráno se 50. nastřelila a na fotkách je vidět účinek střely na cca 115m, ocelový plech měl sílu cca 10 mm.

Avatar
Tilia
Koukám, že Patrik byl s odkazem na videa rychlejší. Heslo je opět stejné.

Avatar
frantisek
>>Lucka: prijmi poklonu. Narychlo jsem ted projel Tve fotky a padla mi brada - umis.

:thumbup:

Avatar
Tilia
Jo? Tak to děkuji :) Plno fotek šlo udělat líp, hlavně ostrost.

Avatar
Noir
Díky za fotky, hezky sis s nima vyhrála, mělas čas vůbec střílet?

Kam_ca
Ahoj, a bylo by mozne mi sdelit heslo?
Rada bych se podivala..na to kam bychom treba mohli pristi rok prijet.

DIky:-)

Patrik
Máš SZ

Avatar
tokin
Ahoj,taky bych rád zkouknul nějaká fota,videa a rád bych si udělal představu o co jsem přišel,heslo je mi bohužel neznámé, jsem tu nováček :-)

Patrik
Máš SZ