"Skryté" nošení Babišovy ochranky

Události se zbraní, případy nutné obrany a krajní nouze, soudy


Carloss
Příspěvky: 2919

Příspěvek#16 » čtv 11. srp 2022, 07:48

Kolombo, máš pravdu. Ovšem vzhledem k dosud známým okolnostem mi celé toto vlákno pořád přijde jako vaření z vody, zcela mimo mísu a pod úroveň jak jsem se (mylně) domníval inteligentních lidí.

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2221

Příspěvek#17 » čtv 11. srp 2022, 07:58

Ta doby, kdy se dalo očekávat, že informace z Internetu vyřeší spousty problémů lidstva, tak ta už dávno minula :-D

Veškerou pravdu najdeš na TN.CZ :-D



JirkaCV
Příspěvky: 1482

Příspěvek#18 » čtv 11. srp 2022, 08:23

Carloss: díky za odhalení.

Mě to teda docela zajímá. Člověk, který se pohybuje v blízkosti vrcholného politika zřejmě ignoruje pravidla, která se všichni snažíme poctivě dodržovat.

Jediný zdroj informací je zatím bulvár, ostatní novináři mlčí. To je dost na pováženou. Především ty "nevlastněné" politikem, to se ale dalo očekávat.



sonor
Příspěvky: 354

Příspěvek#19 » čtv 11. srp 2022, 08:39

proč ignoruje pravidla? Zbraň je skrytá a jestli mají nebo nemají povolení od policie kvůli veřejnému shromáždění nevíš.



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#20 » čtv 11. srp 2022, 08:43

Carloss píše:Já taky čučim. Horší než novinky a báby na trhu dohromady. Nikdo nic neví a přtom všichni diskutujou nad domněnkama jak rádio jerevan... Opravdu úpadek.

Jake domnenky? I kdyby to byl policajt, tak v civilu musi nosit skryte. Coz splnoval, alespon dle videa, co jsem videl.
A ze na sebe upozornoval? Kdo by to cekal, ze gorila vedle politika ma zbran, ze? To je pro jednou zase argument jak noha.



Carloss
Příspěvky: 2919

Příspěvek#21 » čtv 11. srp 2022, 08:46

Jirko, to, že tě to zajímá je naprosto v pořádku. O tom žádná. Pak si ale najednou protiřečíš: Prý ignoruje pravidla, ale na druhou stranu všechno jsou jen a pouze spekulace. Nikdo neví co pod trikem vlastně má. A tady se snaží někdo vést diskusi naprosto mimo mísu. To mi přijde jako naprosto na hlavu.



Carloss
Příspěvky: 2919

Příspěvek#22 » čtv 11. srp 2022, 08:48

Honzajan píše:
Carloss píše:Já taky čučim. Horší než novinky a báby na trhu dohromady. Nikdo nic neví a přtom všichni diskutujou nad domněnkama jak rádio jerevan... Opravdu úpadek.

Jake domnenky? I kdyby to byl policajt, tak v civilu musi nosit skryte. Coz splnoval, alespon dle videa, co jsem videl.
A ze na sebe upozornoval? Kdo by to cekal, ze gorila vedle politika ma zbran, ze? To je pro jednou zase argument jak noha.

Domněnky o tom, co pod trikem vlastně má!!! Dyk že by to byla zbraň o tom nikde není jediný relevantní důkaz! Tak o čom se tu vlastně bavíte?? Třeba má takhle blbě tvaovanej pupek!! Absolutní ignorace toho nejzákladnějšího prvku v dané situaci. Někdo si domějšlí, že to je zbraň a tomu podřizuje všechno ostatní. V tom tkví základ problému.



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#23 » čtv 11. srp 2022, 09:00

Nekdo si domysli, ale na zaklade toho,co videl a nekdo si uplne vymysli, a tim nekdo myslim Karlose. Kdybys videl video, na ktere reaguju, nemohl bys z klavesnice vypustit takovou blbost jako je "tvarovanej pupek". Taky mam divne tvarovanej pupek, az mi z nej trci kydex :D
edited_Screenshot_2022-08-11-09-58-19-478_com.android.chrome.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



JirkaCV
Příspěvky: 1482

Příspěvek#24 » čtv 11. srp 2022, 09:04

Dobře, nemusí to být zrovna hromová hool, ale třeba nějaký paralyzér nebo taser. Na tašku s dokladama to fakt nevypadá.
Ale už to dál neřeším, počkám si, jestli něco pustí PČR.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#25 » čtv 11. srp 2022, 11:26

Boože. To fakt nemáte nic lepšího na práci, než to tady zasírat fabulacema? Mazejte na střelnici trénovat, nebo někam na kurz. Beztak to potřebujete jak koza drbání.

Uživatelský avatar
Sobiho
Příspěvky: 767

Příspěvek#26 » čtv 11. srp 2022, 12:13

Naprostý souhlas, už jsem to psal na začátku, jen fabulace a na základě toho další fabulace. Byla to vůbec zbraň? A kdo jí viděl? Nikdo...jen dojmy a pocity a to nejsou fakta.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#27 » čtv 11. srp 2022, 13:32

Pár věcí mi tu nesedí pánové. Není to policista? Proč to potom řeší policejní prezident a ministr vnitra? Jako policajt má asi flastr za ublížení na zdraví dost těžko. Jako na policajta se na něj ZoZ vůbec nevztahuje, takže se nemůže takto se služební zbraní dopustit přestupku proti němu. Pokud má Rakušan názor, že policisti v civilu by měli být při své práci označeni alespoň páskou, je pak úplně fuk, jestli budou mít u sebe zřetelně zbraň. Jinak by se dopustil přestupku pouze proti služebnímu zákonu, kdy policista, který není v uniformě má nosit zbraň skrytě. Nikde ovšem není upraveno jak skrytě, tudíž by měly jít ustanovení ZoZ o obdobné situaci aplikovat. Oni by se vrcholní funkcionáři vnitra a policie vůbec mohli do toho služebního zákona alespoň občas podívat aby pak nemleli hovadiny.



Piggy
Příspěvky: 1865

Příspěvek#28 » čtv 11. srp 2022, 13:37

PP a MV to řeší, protože mediální haló.
Už jsem četl i požadavky na odstoupení obou.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů