Upravil zavařeninu, prostřelil si prsty

Události se zbraní, případy nutné obrany a krajní nouze, soudy
Uživatelský avatar
ilicz
Příspěvky: 543
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » pon 18. bře 2013, 11:03




Xerxes
Příspěvky: 484
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2 » pon 18. bře 2013, 13:19

Blbec



kleofash
Příspěvky: 79

Příspěvek#3 » pon 18. bře 2013, 13:41


Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#4 » pon 18. bře 2013, 13:53

No coment :lol:

Uživatelský avatar
Reyes
Příspěvky: 91
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#5 » pon 18. bře 2013, 19:17

By mě zajímalo jestli si namířil koncem hlavně na prsty a ustřelil si je, nebo zapomněl na něco co je/není v hlavni a urvalo mu to prsty skrz předbažbí, každopádně kdo chce kam... :lol: :lol: :lol:



Jan Jeni
Příspěvky: 156

Příspěvek#6 » pon 18. bře 2013, 19:38

Je to vůl pořád čtu že je poptávka po sa 58 znehodnoceném starým způsobem a to jsou právě tito dobrodruzi !!!Ja bych do toho nešel raději si udělám ZP na kosu něž laborovat! :ugeek:



Alcatraz
Příspěvky: 405

Příspěvek#7 » pon 18. bře 2013, 20:27

nebude to spíš proto, že "starým" způsobem z toho šel vyndavat zásobník a natahovat závěr? Mít úplně zavařenou nepohyblivou zbraň je opravdu na nic. Když to má jen zničenou hlaveň/komoru, ale jinak to funguje, tak to jako hračka stačí.



Jan Jeni
Příspěvky: 156

Příspěvek#8 » pon 18. bře 2013, 21:06

asi máš pravdu příteli !!! ;)

Uživatelský avatar
hauktor
Příspěvky: 217

Příspěvek#9 » pon 18. bře 2013, 21:19

já si myslím taktéž že šlo o znehodnocenku podle "starého zákona"tudíž 8děr vyvrtaných v komoře a zalitá hlaveň.jenže on to asi odvrtal,ty díry zakápnul a myslel,že už to bude fungovat.zapoměl ale,že takhle bodově namáhaná hlavěň(sváření) už nebude to pravé ořechové...takže když to uchopil za předpažbí,prasklo to v místě nových závarů a bylo po prstech.jestli teda vůbec zprůchodnil hlaveň...ale znám způsob kterým tohle skutečně lze zfunkčnit.proto se nedivím "novému zákonu.podle "starého"má nyní poměrně dost lidí bez ZP doma automatickou útočnou pušku vz 58...sice mírně nepřesnou,ale má..a oproti nám co zákon dodržujeme můžou střílet dávkou(ona to není zrovna výhra)



Alcatraz
Příspěvky: 405

Příspěvek#10 » pon 18. bře 2013, 21:47

všude píšou, že "střela mu zdevastovala", ne výstřel ani náboj. Je to všude a novináři taková slova nepoužívají. Taky píšou, že ve chvíli výstřelu nebyl sám.



magnum
Příspěvky: 56

Příspěvek#11 » pon 18. bře 2013, 21:54

proč předělávat znehodnocenku? Já teď viděl v krámě expanzního škorpíka. To byl normální škorpík, kterej střílí dávkou a jen má hlaveň na expanz. To sem koukal jak puk, že si to můžou dovolit prodávat. Protože stačí sehnat hlaveň a má člověk funglovku nikde neregistrovanýho škorpíka. Hnus



Alcatraz
Příspěvky: 405

Příspěvek#12 » pon 18. bře 2013, 22:38

jenže "sehnat" novou neregistrovanou hlaveň (s komorou) je asi stejně "lehký" jako sehnat celýho neregistrovanýho škorpíka. Kromě toho to není "normální škorpík". Je to vyrobený jako plynovka. Takže hodně štěstí s předělávkou libovolný plynovky na ostrý. A skončíš stejně jak ten v článku.



magnum
Příspěvky: 56

Příspěvek#13 » pon 18. bře 2013, 22:56

1. nikde nepíšu, že to chci dělat! Já to považuji za hnus a toho koho to napadne bych zavřel až zčerná! Takže si odpusť ten útočnej tón, já na to rozhodně zvědavý nejsem.
2. ten expanz je udělanej z originálních dílů, takže žádná plynovka jak píšeš. Koukal sem na to já, kamarád, který dělá do zbraní celý život a dokonce i prodejce. Všichni sme koukali co dokáže pustit naše zkušebna.
3. ono "sehnat" nebo "nechat vyrobit" hlaveň neni velkej problém



Valda83
Příspěvky: 150

Příspěvek#14 » úte 19. bře 2013, 21:23

Ono u nas se ted posledni dobou rozmohnul prodej plynovych zbrani a flobertek. A staci jen aby idiot mel 18. Nevim jestli bych se mel omluvit za toho idiota protoze to se ani jinak nazvat neda viz tento spekulmistr. Ja si vzpominam ze jsem rekonstruoval barak a pro "nejakou" obranu jsem si chtel poridit plynovku. Tak jsem brouzdal na netu a nasel jsem nejakou levnou, objednal ji ze si ji vyzvednu osobne. Dojdu na prodejnu a chlapka vic zajimalo to ze jsem ji koupil pres eshop a vyzvedl osobne jelikoz je marze asi jina nez me vubec pozadat o OP, ktery jsem nakonec vubec neukazoval. S tohodle mam celkem strach ze si to poridi nejakej blbecek, vytahne to na me, ja ho za/postrelim a rocni synator me bude navstevovat v "nemocnici" dalsich 5let. S timhle bych u nas v CR sel opatrne at nedopadnem jak v ju.es.ej :(



xb.h
Příspěvky: 13

Příspěvek#15 » ned 14. dub 2013, 21:08

Alcatraz píše:jenže "sehnat" novou neregistrovanou hlaveň (s komorou) je asi stejně "lehký" jako sehnat celýho neregistrovanýho škorpíka. Kromě toho to není "normální škorpík". Je to vyrobený jako plynovka. Takže hodně štěstí s předělávkou libovolný plynovky na ostrý. A skončíš stejně jak ten v článku.

Tak ono zalezi co to bylo za skorpika. Pokud to byla zbran upravena v CR tak tam byva uz zuzena hlaven a jine upravy (zuzene steny komory, hlaven napevno privarena k ramu), ktere zabrani zpetne uprave na ostrou zbran . Neco jineho by byla Slovenska verze, kde uz tech uprav tolik neni.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů