Horní Bříza

Diskuse o nestřeleckých událostech všeho druhu
Uživatelský avatar
LRRTM1
Příspěvky: 175

Příspěvek#1 » stř 27. kvě 2015, 07:23

Když tak přemýšlím nad tím, co se stalo v Horní Bříze tak mě napadá, že je to vlastně dost podobný případ. Magor se zbraní má rukojmí, volá pro svých 5 minut slávy do TV, ti informují policii a ta přijíždí pozdě. A tohle nemyslím jako kritiku policie ale jako holý fakt. Zkrátka dokud nebudeme mít 5 milionů, policistů, aby měl každý svého bodyguarda, tak se to, zkrátka, dít bude. A to se jedná o poměrně malou dědinu, kde MP sídlí nějakých 300m od knihovny.
Tak jsem zvědavý, zda bude taky taková hysterie okolo. Zda se bude projednávat novela zákona omezující nošení nožů a jestli bude Jílková hystericky ječet na zástupce řezníků v tom jejím televizním tyjátru a jestli toho vedení policie využije k tomu, aby nakoupili do aut krom dlouhých zbraní ještě bazuku.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#2 » stř 27. kvě 2015, 07:38

Nebude. Nůž se neřeší. Jooo kdyby to byl bojovej "rambo" nuz, nebo tak neco, to by novinari rozjeli kampan. Po obycejny kudle nikdo nevzdechne. A mrtvejch je kazdy den tolik, ze to uz nikoho nezajima. :(



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#3 » stř 27. kvě 2015, 23:03

Asi proto, že nůž kuchyňský není tak mediálně zajímavý.
Škoda života mladé a krásné dívky.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#4 » čtv 28. kvě 2015, 06:25

Zaznamenal jsem včera ve zprávách něco, ale myslím, že šlo spíš o to, jak nakladát s psychoušema.

Uživatelský avatar
LRRTM1
Příspěvky: 175

Příspěvek#5 » čtv 28. kvě 2015, 06:52

Aha, takže klasika. Když má psychouš hromovou hůl, tak zakážeme zbraně, když má psychouš kudlu, zakážeme psychouše.... ta konzistentnost názorů se dala čekat :(



david33
Příspěvky: 179

Příspěvek#6 » sob 30. kvě 2015, 19:20

jen je zajímavý vyjadřování psychiatru uplně diametralně odlišny nazory a i těch co volaj po plošnych zavedení psychotestu. Na jednou připoštěj že se muže změnit mysl človeka třeba každy den o to vic sem přesvědčenej že jim de akorát o penize :(

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů