IDPA

kolombo

Příspěvek#76 » úte 7. zář 2021, 07:39

Pokud jsi vstoupil do IDPA organizace, tak tam je pravidelný roční poplatek.
A myslím, že je to napsané i v české verzi textů, co k IDPA jsou.
Máš pak nižší startovné a tak ...

A zadávat údaje platební karty někam, kde si neumím přečíst, co tam píšou je co ??? ......

Albert

Příspěvek#77 » úte 7. zář 2021, 08:54

No já taky ,mimo jiné, psal že to je moje blbost. Do IDPA jsem vstoupil jen a pouze proto abych mohl střílet další závody (reálně jsem využil jeden). Samozřejmě při platbě jsem musel zakliknout jakýsi souhlas (opět moje blbost) a nečetl jsem podmínky. Prostě mě nenapadlo že jim tam dávám souhlas k automatickému prodlužování a souhlas s inkasem (znovu opakuji moje blbost). Prostě mě to ani nenapadlo. Jsem členem i IPSC a tam je to prostě tak, že když nezaplatím tak už členem nejsem. (Nemůžu pak střílet Level 2 a výše). Stejně tak LEX (nezaplatím, nemám nárok na slevu na startovném)..
Chybami se člověk učí... no :(

risa2000

Příspěvek#78 » úte 7. zář 2021, 11:03

Albert: Hodně předplatných v oblasti médií a zábavy (deníky, časopisy, VOD, počítačové hry) takhle funguje. Byť je to samozřejmě kalkul, že člověk to bude chtít používat, je to asi i zjednodušení pro ty, co to skutečně používají, aby nemuseli každý rok (a často i v různou dobu) řešit u padesáti věcí, že je mají zaplatit na další rok. Holt je potřeba číst podmínky...

Zpět na