Útočná puška drill/soutěž Brno a okolí

Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 195
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » ned 11. srp 2013, 18:25

Ahoj,

snažíme se pořádat takové drillování s timerem a vyhodnocením (pouze diplomy, žádné poháry atp.) pro malou skupinu kamarádů (12 - max. 15 lidí) a do druhého kola nám zůstalo pár míst (3 :-)) neobsazené, neměl by někdo zájem se připojit?
Je to hlavně určeno pro Sa Vz 58 a klony, ale na prvním kole byla i jedna AR15ka, takže pokud by někdo chtěl dejte vědět emailem a domluvíme se (podrobnosti v emailu).

areyou@email.cz

Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 195
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2 » ned 25. srp 2013, 00:18

Tak myslím, že se akcička povedla a počítáme, že ještě 2 do konce roku uděláme, tady je malé video jako ochutnávka :lol: .



KarlosP
Příspěvky: 194

Příspěvek#3 » ned 25. srp 2013, 11:36

Celodení kombinace kurz-závod byla opravdu náročná (fyzicky i na střelivo :) ), ale doma jsme se shodli, že to byla nejlepší pušková akce jakou jsme absolvovali. Díky organizátorům, přístě s námi zase počítejte.

P a K

Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 195
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#4 » ned 25. srp 2013, 14:36

KarlosP
díky moc díky, to potěší....díky. Jo, na střelivo to bylo náročné to je fakt 150 byl kurz a já tam z kosáka dal tak ještě 100večku na drill/závodu, u Vás to muselo být celkem kolem 500 co :o ?!
Náročné to bylo sám sem byl dost utahanej a to jsem do noci ještě dělal to video :-), můj kameraman :-) se mi smál, že jsme tam byli jak trojčata, no nevím co tím chtěla říct?! :-)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Ogres
Příspěvky: 36

Příspěvek#5 » ned 25. srp 2013, 14:52

Karlos
Já taky děkuju za pochvalu a že jste dorazili. Příště ten závod bude daleko daleko kratší a bude zaměřen spíše jen na věci co se proberou v kurzu. Takhle to bylo asi už zbytečně náročné - nějak jsme to neodhadli...
AREYOU
Této jisté podobnosti jsem si na těch fotkách taky všimnul :)

Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 195
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#6 » úte 8. říj 2013, 21:06

29.9.2013 proběhl uzavřený test drill s útočnou puškou pro pár lidiček, tak pár fotek a příště už dle nového zase otevřený drill/závod, kdo by měl chuť si s náma střelit sledujte toto vlákno :lol: .
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 195
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#7 » ned 17. lis 2013, 22:56

Dnes proběhl další drillek a zase jsme to posunuli o kousíček dále :-). Bylo možno si vybrat skupina A (zátěž) a skupina B (bez zátěže).
Tady je moje maličkost ve skupině A
http://www.youtube.com/watch?v=dtyKyFWTYCU
co chceme od ostatních děláme taky :-).

Tak zase příště.

Uživatelský avatar
ilicz
Příspěvky: 543
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#8 » ned 17. lis 2013, 23:30

Vydržel jsem na to video koukat přesně minutu a půl a povím ti, že jsem snad i rád, že jsem tam nebyl.
Z toho co jsem viděl to vypadalo dost jako že bezpečnost je tu byla jenom nějaký slovo z prospektu...

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2232

Příspěvek#9 » pon 18. lis 2013, 00:10

Beru, ze se zbrani s prazdnou komorou (po nejaky nasobny kontrole pri nabijeni) ze se na nejakym drillu dela neco, co na zavodech neda delat... Budiz...
Ale vidim spravne, ze to pobihani a narazeni do sebe kolem cvrte minuty - ze to bylo se zbrani "natazeno/zajiseno"?



Steiner
Příspěvky: 784
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#10 » pon 18. lis 2013, 07:26

AREYOU: kde máš brýle, lumpe ! :o

No co ti na to říct ... je to takový ... akční ... ale moc bych se tím nechlubil.

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1220

Příspěvek#11 » pon 18. lis 2013, 09:08

Jen se zeptám: vše proběhlo bez zranění ?
Jako špatná myšlenka to možná není, ale můj názor je ten, že by to fakt chtělo dotáhnout do konce s tou bezpečností. Já se vydržel dívat do konce trochu dýl jak ilicz a to ale jen do té strkanice s nabitou zbraní a prstem u spouště :o To nejde pořídit třeba nějakou "zavařeninu" a barevně ji odlišit a po dokončení zátěže ji vyměnit ?
Neber to nijak zle, ale tohle nebyl zrovna vydařený kousek :cry:



reddog
Příspěvky: 126

Příspěvek#12 » pon 18. lis 2013, 18:36

Tak to,ze se nekteri nedodivali do konce, to je od nich zajimave. Proc? Nebyli jste tam, tak proc takova slova? Jasne ukazujete, ze bud zavidite nebo hatujete. Skoda, protoze AY si to cele priste muze nechat pro sebe.

AY:
Lituji, ze jsem nemohl dorazit alespon na cumendu. Hawk vi ;-) . Drzim palec. Je videt, ze se zde stale najdou lide, kteri jen nekecaji, ale umi proslapavat jinou cestu. Mala otazka, jake oddechove casy jsi mezi jednotlivymi akcemi mel?

Tomik



Sent from my iPhone using Tapatalk

Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 195
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#13 » pon 18. lis 2013, 18:49

Reddog
SZ.



MichalAdam
Příspěvky: 191

Příspěvek#14 » pon 18. lis 2013, 19:01

Já to video viděl až do konce. Nebudu hodnotit náročnost situací. Dovolím si jen poznamenat, že toto je veřejné forum a to co je na videu můžou zvládat jen lidi co vědí jak na to. Bohužel je spousta lidí co po shlédnutí nabydou dojmu, že takový jsou i oni a hned to chtějí zakomponovat na své střelnici avšak bez znalosti bezpečnosti. To vidím jako problém takových videí.

Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 195
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#15 » úte 26. lis 2013, 18:33

14.12.2013 proběhne další dril s útočnou puškou, pokud by někdo měl zájem prosím podívejte se na web na propozice.
Očekáváme dobrou manipulaci se zbraní!

http://updrill.webnode.cz/propozice/
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů