Obranný dril

Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 195
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#31 » stř 25. pro 2013, 20:27

Tak nakonec asi ten Obranný Drill bude zatím to jen ladíme a budeme to dávat dohromady pokud by měl někdo nějaké nápady tak rádi uvítáme cokoliv Vás napadne :-).
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



david33
Příspěvky: 179

Příspěvek#32 » stř 25. pro 2013, 21:28

kluci mně jako streleckýmu začatečníku se to moc líbilo ale nemužu ještě mi nezaschnl inkoust na zbrojaku. Jen kluci bych se přimlouval aby to byla klubova akce kde se navzajem znate a vite co od sebe mužete čekat blokovaní atd jen z maketou zbraně střelby pod zatěži nejlepší simulovat minutou neustaleho boxovaní

Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 195
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#33 » stř 25. pro 2013, 21:39

david33
promiň asi jsem neporozuměl cos chtěl říct? Co se ti moc líbilo o čem mluvíš? Cokoliv dělat s maketou je nesmysl jednak to psychicky nepůsobí stejně jako normální zbraň, ale děkujeme za připomínku.



david33
Příspěvky: 179

Příspěvek#34 » stř 25. pro 2013, 22:08

Necitujeme těsně předcházející příspěvky P.
zapoměn na to :oops: psal sem nesmysly :oops: :lol:

Uživatelský avatar
Dr.eddie
Příspěvky: 20

Příspěvek#35 » čtv 26. pro 2013, 01:30

Drzim palce at se povede.
LOS se mi libi v tom, ze je to zabavna forma jak se udrzet ve strelecke kondici kdyz uz nosis. Blby je, ze kdyz jsi z Liberecka, tak to mas vsude ku*evsky daleko.
Co se tyce prstu na spousti, tak asi nebudem diskutovat o nutnosti postihu takoveho jednani z duvodu jeho eliminace do budoucna. Kdyby se na me ale vrhla horda chlapu s tim, ze me da kazdej mordu do bricha, bylo by asi na zvazenou, zda cerstve nadrilovane techniky neuzit v praxi :lol:
Ale vazne, napad se mi to jevi jako bajecny - minimalne hodny vyzkouseni - a kdybych mohl nejak pridat svou troskou do mlyna, tak SZ ;)

Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 195
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#36 » čtv 26. pro 2013, 12:21

Dr.eddie
co se týče původní myšlenky (100 kliků, údery do břicha), tak od toho jsem upustil tento OP Drill má být spíše pro středně pokročilé, ale i začátečníky. Mám v plánu vzít to dobré z LOSu a hlavně z LOSíků a přidat tam to co tam není.
Tedy bude to dost ovlivněno LOSíkem (jelikož LOSík je vymyšlen dobře tak, proč něco vymýšlet jinak) lišit se to bude ve větším počtu výstřelů (na LOSíku vystřelíte do 50 nábojů u nás to bude min. 100 a Losík je hodinová záležitost u nás to bude 4 hodiny - jde o drill tedy nácvik) a omáčky kolem, moje vize je např. že bude vždy prováděn úhyb do strany, neb stát jako tvrdé Y a střílet z místa je absolutně proti logice obrany, dále po střelbě budou odhledy a kontrola okolí, budou se simulovat závady a navozovat situace s nuceným přebitím které bude zase se změnou pozice, bude se více přebíjet bude více pohybu a kdo si zvolí zátěž dostane zátěž, protože zátěž tomu teprve dává tu "realističnost".
Jelikož to nebudu dělat sám tak to musíme ještě probrat, ale jak jsem psal pokud tu někdo má nějaké nápady sem s nima, určitě budeme otevření úplným začátečníkům kteří dostanou speciální péči jen s tím, že pro ně bude startovné např. 500 Kč, ale dostanou za ty peníze informace z kurzů které stojí 1.200 a více....no uvidíme zatím je to vše jen v teoretické rovině.

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2232

Příspěvek#37 » čtv 26. pro 2013, 20:19

Sebevedomi Ti nechybi, tak doufam, źe to budes mit podlozene v Aegisu oblibenym "ukazana plati".

Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 195
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#38 » čtv 26. pro 2013, 22:46

CMK
nevím zda jsem pochopil co jsi tím vlastně chtěl říct, ale asi ne....škoda nebo dobře?!
Nicméně nemám chuť s tebou vést nesmyslné debaty o ničem, děkuji za pochopení.

PS: kdyby ses zapoměl podívat k nám na web
ISSF - Basic Shooting Course
ISSF - Advanced Shooting Course
KRAV MAGA - Law Enforcement Seminar
AVSE - Kurz pro Osobní Strážce
ASP Teleskopický Obušek BIC - Kurz pro Ozbrojené Složky



Chip
Příspěvky: 641

Příspěvek#39 » sob 4. led 2014, 22:38

Teda to je kurzu. Ale myslim ze jeden pruský kral
kdysi rekl, " znal jsem jednoho mezka ktery absolvoval deset válečných tazeni. Ale stejně zustal mezkem." :-)

Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 195
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#40 » sob 4. led 2014, 23:34

Chip
děkujeme ti za přínos k naší věci a za údajný citát údajně od pruského krále :lol: .



reddog
Příspěvky: 126

Příspěvek#41 » ned 5. led 2014, 00:01

Heh, taky jsem ten "citat" v kontextu nepochopil, ale rozhodne to kluky z drilu neslozi ;-)
AY:
Uz jsem psal drive, jen tak dal ;-)


TT tomik

Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 195
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#42 » ned 5. led 2014, 13:46

Reddog
díky za podporu.
My se tomu spíše smějeme než že by nás to mělo nějak rozhodit, škoda jen, že nepadají nějaké konstruktivní nápady co by nám mohli pomoci, ale nevadí třeba to ještě příjde a to máme v plánu udělat ještě drilly na brokovnice a možné PDWčka, tak to si ještě počteme :lol: .

Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 195
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#43 » pon 27. led 2014, 19:46

Tak pistolové drilly budou startujeme v roce 2014, vše podstatné na webovkách WWW.DRILLY.CZ jsou ještě ve výstavbě, ale vše důležité ohledně pistolových i puškových drillů zde.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#44 » ned 23. úno 2014, 13:48


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů