CZ Shadow 2 Compact



JYbour
Příspěvky: 322

Příspěvek#211 » čtv 12. zář 2024, 03:56

Ta spoušť je bez debat skvělá, ale nevím, jestli je to dobrá volba na začátek. Když se na tomhle naučíš a pak vezmeš do ruky pistole typu p10, glock, tak netrefíš ani stodolu.



Jarda.Jezek
Příspěvky: 1019

Příspěvek#212 » čtv 12. zář 2024, 06:37

To je pravda. Ovšem jsou i pistole s lepší spouští, není třeba si kupovat ty horší. A nebo se to naučí potom.

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2462

Příspěvek#213 » čtv 12. zář 2024, 16:27

JYbour: V reálu to nebude zas tak hrozné :) . Pokud bude střílet často a sem tam si vyzkouší i jinou než tu svou, tak se trefí se vším. Dobrého střelce dělá trénink a zkušenosti a nevidím problém upírat si radost z první zbraně obavou, že ze strikerů netrefí ani stodolu :D .



Střelec
Příspěvky: 1784

Příspěvek#214 » čtv 12. zář 2024, 16:29

Také jsem úplně nepochopil moudro, proč si na začátek kupovat uživatelsky "horší" pistoli. Asi nejen já jsem začínal na (tátově) vyladěné CZ85 Combat a nijak mě to nelimitovalo při přechodu na jinou zbraň.



Toga
Příspěvky: 17

Příspěvek#215 » sob 14. zář 2024, 23:13

Dnes sem prakticky vyzkoušel, zda i s Glockem trefím stodolu. Půjčil jsem si G43X a... trefil jsem. :) Po několika málo ranách jsem si na spoušť zvykl a zásahy pak byly podobné jako u mé S2C. Jen mě vic bolel prst z té pojistky na spoušti. Zase je ale zbraň lehčí a lépe nositelná.

Nováčkům tedy můžu z vlastní zkušenosti poradit: Kupte si na začátek nejlepší pistoli, kterou vám rozpočet dovolí. Kupujete si s ní dovednost, které nakonec tréninkem stejně dosáhnete. Zkušeným střelcům už lepší pistole tolik nepomůže, ale začátečníkům ano. Bude vás víc bavit, budete vic trénovat, budete se rychleji zlepšovat a po 3 tis. ranách už pak bude jedno s čím střílíte.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti