ARMA ZEKA



Jarda.Jezek
Příspěvky: 886

Příspěvek#76 » čtv 5. led 2023, 13:04

Skladem v případě té Super 2 znamená, že bude až příští týden. Nicméně pražský prodejce s výrobcem pracuje na rozšíření dodávek a nejspíš bude chystat předváděcí akci, kde bude k dispozici snad celá nabídka a možná i něco k vystřelení.

Rozhodl jsem se odložit plánovaný nákup KMR do doby, než si zkusím AZku.



djgas
Příspěvky: 73

Příspěvek#77 » čtv 5. led 2023, 13:22

Pokud vím ,skladem není ,kolega objednaval a čeká až se vyrobí



indijohns
Příspěvky: 42

Příspěvek#78 » čtv 5. led 2023, 13:23

Pistole na stránkách výrobce jsou pěkně. Ale nemají tam ceny.



izerS18
Příspěvky: 1257

Příspěvek#79 » čtv 5. led 2023, 19:50




PeSY
Příspěvky: 40

Příspěvek#80 » sob 7. led 2023, 13:30

Jarda.Jezek píše:Skladem v případě té Super 2 znamená, že bude až příští týden. Nicméně pražský prodejce s výrobcem pracuje na rozšíření dodávek a nejspíš bude chystat předváděcí akci, kde bude k dispozici snad celá nabídka a možná i něco k vystřelení.

Rozhodl jsem se odložit plánovaný nákup KMR do doby, než si zkusím AZku.


Predvadecka by me zajimala taky, kdy by cca mela byt?



Jarda.Jezek
Příspěvky: 886

Příspěvek#81 » sob 7. led 2023, 15:40

Tipuji přelom února a března, ovšem v situaci, kdy na tuto otázku ani pořadatel neumí odpovědět, je to nutné brát s velikou rezervou.



Jarda.Jezek
Příspěvky: 886

Příspěvek#82 » pon 9. led 2023, 14:59

Ještě tu dopíšu, co se mi na AZ líbí víc než na KMR.

V první řadě je to vzhled. Na obrázku vypadají o trochu líp. Možná o malinko víc než jen o trochu.

Ale hlavně regulace a nastavení spouště. Zejména podélný posuv a odpor, protože propad a doraz se dá nastavit celkem běžně.

Jako veliké plus vnímám tenifer na všech železných součástkách. Podle mě je lepší než zvenčí nastříkaný cerakot.

Hliník na rámu šetří hmotnost. Většina KMR má železné rámy, i když vím, že výrobce kterýkoliv rám udělá v hliníku taky. Někdo chce těžkou pistoli, já radši lehčí.

Výběr v rámu místo našroubované vystouplé opěrky o kterou se dá nabourat prst při natahování. To může být výhoda, ale nemusí. Uvidíme.

Přední uložení hlavně asi je lepší u KMR než u AZ.

Ale jak jsem už psal, AZ jsem ještě v ruce neměl.

Odesláno z mého SM-A226B pomocí Tapatalk



Střelec
Příspěvky: 1668

Příspěvek#83 » pon 9. led 2023, 19:20

Posuzovat zbraně podle obrázku je zajímavé.

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 536

Příspěvek#84 » stř 11. led 2023, 10:52

Každé vlákno má svůj příběh. Na Shadow vlákně si nově registrovaný koupil S2 a jeho syn podává zázračné vysledky a to nikdy nestrřílel. Tady pro změnu udajný a samozřejmě nově registrovaný "puškař" objevil fenomenální vlastnosti ZEKY. Lidi máte tohle zapotřebí ? Každý rok se objeví nový výrobce zbraní. Ono to není překvapivé, kdo provozuje moderní CNC linky, tak se tady tato možnost na hladovém trhu docela nabízí. Získání licencí je prozatím velmi snadné, to víme všichni. Jediné co se na webu výrobce dozvim je: "firma s tradicí zakázkové a kooperační zbrojní výroby..." matka Zeka plus provádí školení, koordinaci staveniště, řízeni mraveniště :-), revize VZT, atd. z pohledu našeho tématu nulové reference. Bohužel stále méně chápu marketing podobných firem. Informace, že se zbraně střílí Fanda Vonásek IPSC, je mi opravdu naprosto šumák. Naopak bych si rád přečetl maximum o nové firmě, atd. a za naprostou samozřejmost považuji předváčky na střelnicích jako svého času dělat např. Antreg. Tady máte 10 kvéru a ustřílejte si je do bezvědomi, rozeberte, zničte, ptejte se na cokoliv, protože na převádečkách je hlavní konstruktér. Místo toho tady možná jejich obchodák trolí bláboly nadšeném puškaři ... ostuda.

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2419

Příspěvek#85 » stř 11. led 2023, 12:15

Ne každý konstruktér je i agresivní obchodník. Občas si tihle lidé neuvědomí, že důležitější než umět vyrobit, je umět prodat.



Jarda.Jezek
Příspěvky: 886

Příspěvek#86 » stř 11. led 2023, 12:53

Nějak nechápu, který obchoďák, nebo puškař tady trolí bláboly.

V KMR mám celkem jasno, co chci, a jaká bude AZ, se uvidí, až se uvidí. Pak objednám nebo rovnou koupím buď jednu nebo druhou. Nebo obě.

Ještě, že každý chce něco jiného a nějak jinak.



PeSY
Příspěvky: 40

Příspěvek#87 » pon 16. led 2023, 03:59

AZ maji v pujcovne zde https://www.war-zone.cz/



PeSY
Příspěvky: 40

Příspěvek#88 » pon 16. led 2023, 03:59

Vidim dobre ze uz na eshopu zase nejsou druhe generace?



Jarda.Jezek
Příspěvky: 886

Příspěvek#89 » pon 16. led 2023, 06:12

Nejsou, ale místo nich tam přibyl vysvětlující nápis...



PeSY
Příspěvky: 40

Příspěvek#90 » ned 22. led 2023, 14:52

Mel jsem moznost videt vetsinu modelu druhe generace.

Vypada to velice dobre, uchop me prijde o neco lepsi nez shadow2 blizi se shadow1. Zaver chodi velice dobre, vypracovani ok jen dodani cca 4 měsíce

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů