CZ P-10M (Micro)



Honza96
Příspěvky: 9

Příspěvek#211 » sob 10. dub 2021, 21:22

Ok, diky. Zkusim poptam a vyzkousim pri noseni i strelbe. Mne se malicek taky vejde ale rad zkusim i i s tou botkou.



VARAN1000
Příspěvky: 7

Příspěvek#212 » čtv 15. dub 2021, 20:36

rain píše:Co vím, tak mladý dravý management v touze zavděčit se tomu vyššímu managementu zuřivě katuje kosty... no a potom se po zaběhnutí výroby např. výroba rámů pro Shadow 2 zadá do Indie... kvůli pár ušetřeným desetikorunám... Momentálně se má rozjíždět/rozjíždí výroba P10 v Maďarsku...

Jenom k té Indii zachvili to bude zase zpátky v Brodě protože se staví nová slévárna ve zbrojovce.



juanv
Příspěvky: 11

Příspěvek#213 » ned 30. kvě 2021, 13:19

Ahoj střelci, jste někdo obeznámený s aktuálním stavem okolo prodeje CZ P-10M? Viděl jsem nějakou komunikaci ohledně věcí, které se na modelu M budou měnit. Budou nová M-ka, objednaná na nějakou prodejnu, mít už vše v pořádku, nebo musí člověk trnout strachy, že dostane tu "beta verzi"?

Uživatelský avatar
Stanxp
Příspěvky: 16

Příspěvek#214 » ned 30. kvě 2021, 19:32

To mluvíš o té svolávačce co byla loni vlétě nebo se chystají nějaké další změny?



sobik2
Příspěvky: 102

Příspěvek#215 » ned 30. kvě 2021, 20:16

zdravím chlapi,co jsem se ptal v Praze na prodejně,tak starý kusy šly do Brodu na svolávacku a přišly znovu zpátky na pult opraveny



juanv
Příspěvky: 11

Příspěvek#216 » pon 31. kvě 2021, 08:04

Jo, měl jsem na mysli loňskou reakci Zbrojovky na problémy Mka. Pokud jsou tedy aktuální varianty na trhu už buď nové, nebo po opravě tak to asi risknu - to už nebude beta, ale plnohodnotná verze 1.0 :-)



KapitánPacička
Příspěvky: 301

Příspěvek#217 » pon 31. kvě 2021, 10:40

Jestli si budes kupovat M-ko. Tak si rovnou vypis reklamacni list. Ani ty "opravovane" nejsou OK.
Kdo ma rozum, dal ruce pryc. Tenhle model, se jim ani trosku nepovedl.



Honza96
Příspěvky: 9

Příspěvek#218 » pon 31. kvě 2021, 12:56

No tak treba ja s opravovanou nemam jedinej problem...



LeGrand
Příspěvky: 13

Příspěvek#219 » pon 31. kvě 2021, 15:20

Nápodobně, konec konců jsem neměl problém ani před svolávačkou...



KapitánPacička
Příspěvky: 301

Příspěvek#220 » pon 31. kvě 2021, 19:44

Kolik mate nastrileno ?

Co jsem se nedavno bavil se znamim z prodejny, tak rikal, ze P10M uz nikdy prodavat nebude, protoze s tim mel tolik starosti, ze nevedel kudy kam. Dokonce i po reklamaci, to nekdy zakaznikovi odpalovalo s nekolika sekundovym spozdenim, po zmacknuti spouste. Coz je zivotu nebezpecne.



LeGrand
Příspěvky: 13

Příspěvek#221 » úte 1. čer 2021, 01:08

Osobně mám nastříleno něco přes 800 ks a po každé střelbě čistím. Nikdy jsem neměl problém ani po dlouhodobém nošení třeba po 6 týdnech v pouzdře, že by bylo byť menší zpoždění v odpalu, prostě jsem přišel na střelnici, vysypal zasobník a pohodička. Znám jeden kus který má nastříleno nesrovnatelně víc bez vyčištění a nebyl s ním jediný problém - naopak, chválí si spolehlivost a přesnost. Už je to zase nějaká doba co jsem se naposledy dostal na střelnici, zajdu v týdnu pocvičit a zkusím i nějakou pudovku...
Btw. Kolik z Mka máte nastříleno vy? Jsou ty tvrzení ,,rovnou vypiš reklamační list" nebo ,,tenhle model se ani trošku nepovedl" opřené o reálnou osobní zkušenost? Nebo to jen říkal známý z prodejny?



risa2000
Příspěvky: 845

Příspěvek#222 » úte 1. čer 2021, 07:58

Jen letmá zkušenost s P-10M, čistě ze zvědavosti jsem si ji půjčil na střelnici na 50 ran. Držení pro moji velkou ruku horší než Hellcat. Přesnost nemám s čím srovnat (Hellcat ještě na střelnici nemůže), ale napoprvé mi lítalo všude. Nicméně, jak jsem si nedávno stěžoval ve vlákně s P-10C na spoušť, u které jsem měl pocit, že mi rozstřelí bříško ukazováku, tak tady absolutně žádný problém.



Honza96
Příspěvky: 9

Příspěvek#223 » úte 1. čer 2021, 08:07

Ja mam vystrileno tak 600ran, cca 300 po oprave a bez problemu. Pro me strelba prijemnejsi nez z P07 kterou mam. Takze jsem celkove spokojen a na noseni taky super.

Uživatelský avatar
tomasek
Příspěvky: 424

Příspěvek#224 » sob 12. čer 2021, 15:25




Flatterhaft
Příspěvky: 63

Příspěvek#225 » sob 3. črc 2021, 16:04

Moc pěkná recenze, zejména s vysvětlením, jak to funguje uvnitř. Navíc i na větší vzdálenost střílel recenzent velmi obstojně. Měla přijít na trh dříve, takhle, s negativní reklamou do začátku a v konkurenci víceranných mikrokompaktů za obdobnou cenu, to bude mít pistolka těžké. Je to škoda.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů