P-10 v .45 AUTO



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#31 » úte 23. bře 2021, 23:08

Nejsem největším fandou CZUB, ale nějak nechápu to hanění za každou cenu.

Uživatelský avatar
Walt
Příspěvky: 492

Příspěvek#32 » stř 24. bře 2021, 01:01

To CZUB zvladne sama, viz P10M

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2415

Příspěvek#33 » stř 24. bře 2021, 08:36

První G43 taky stály za prd.. rychle se poučili a dnes je to vychytané.. snad se posune i CZUB, hlavně co se vůlí a vyrovnané kvality týče.

P10 v .45 nikdo ještě neměl ani neviděl, tak proč předem očekávat že selže? když v 9mm jim to chodí obstojně.



gunman
Příspěvky: 173

Příspěvek#34 » stř 24. bře 2021, 09:47

Koupil jsem si P10C a P10M, obě z první série a s obě s oběma byly problémy. Tahle pětačtyřicítka se mi moc líbí, ale koupím si ji nejdřív za 2 roky, až to vychytají.

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2415

Příspěvek#35 » stř 24. bře 2021, 11:29

Ok, ale tentokrát čekám trochu větší úspěch než s modelem P10M :)

Uživatelský avatar
tomasek
Příspěvky: 424

Příspěvek#36 » stř 24. bře 2021, 11:49

To video je nějak špatně sestříhané, těsně před tím časem vystřelí z každé zbraně (ráže 9mm i 45) pouze 3 rány, v terči, který následuje jsou 4 zásahy ( jak tu někdo napsál ráže LUGER), takže to nemusí patřit k tomu



KapitánPacička
Příspěvky: 301

Příspěvek#37 » stř 24. bře 2021, 12:08

Strelec: To preci neni haneni za kazdou cenu. Je to spise NEDUVERA :roll: v jejich vyrobky. Staci se ohlednout co zbrojovka vyrobila behem 10let a u vetsine vyrobku, jenom problemy ! At uz jde o pistole rady P10, tak Skorpik ci Bren neunikl velkym problemum. (Tohle je preci zasadni :!: Prirovnani: Je to asi jako bys chodil do pekarny, kde vecne maji pripalene rohliky a tvrdy hnusny chleba, ktery se neda jist. Ale kdyz se znas s prodavackou, tak ti dokaze vybrat celkem povedeny rohlik :twisted: ) Ale nejvice me asi pobavi, Ty jejich extra reklamni videa, jak je to spickova zbran, ktera je urcena pro profiky do nejhorsich podminek :lol: A ouha....hodne lidem se to kazi pri maximalni peci a mnohdy to neni schopne ani strilet :twisted:

Pokud neudelaji vhodne konstrukcni zmeny, u kterych pohorela CZ P10 C, tak ten model v 45 ACP bude jenom dalsi nepodarena snaha.

tomasek: S tim videem jsem to psal ja, ze tam stridaji zbrane a je to chaoticke...



Střelec
Příspěvky: 1648

Příspěvek#38 » stř 24. bře 2021, 13:12

Nedůvěru chápu, popravdě z CZUB aktuálně nemám doma nic a co jsem měl možnost vidět, tak bych ani moc netoužil něco mít. Možná jsem až zaujatý, protože aktuálně chci něco v .45 kupovat, ale CZUB jsem vyřadil v zárodku myšlenky. Jen jsem narážel posuzování přesnosti ve videu s dynamickou střelbou, což není úplně fér. Toť vše.



PeSY
Příspěvky: 40

Příspěvek#39 » pon 18. dub 2022, 11:46

Tušíte někdo zda je možné koupit zvětšené tlačítko na vyhazování zásobníku?

Mířidla pasují z p10F v lugeru, že?

Můžete napsat i obecné zkušenosti p10 45 acp?



Tristan2
Příspěvky: 10

Příspěvek#40 » úte 27. pro 2022, 21:38

P10 vlastnim necely tyden.
Koupena nova. Strelba pri koupi pro jistotu, netusil jsem jake bude chovani, zatim neni moc rozsirena.
Ohromne prekvapeni. Tezky a masivni zaver spolecne s usporadanim vratneho ustroji nabizi vyborne chovani zbrane. Porovnavam s CZ 97B, HK USP EXPERT, HK 45.
Na strikera mozna delsi chod, ale citelny a spoust vyborna.
Zpracovani na vybornou, pokud mohu posuzovat s HK. Nezada si, dle meho nazoru.
Zatim vystreleno 200 ks tov. SB, bez jedineho problemu.
Miridla citelna, nemam s nimi sebemensi problem.
Ergonomie a uchop vyhovujici, vylepsil jsem Hogue gripem, ktery pridal na objemu a uchop je vytecny.
Problemy se zachytem zaveru nevnimam. Je oboustranny, mozna tuzsi, ale verim, ze se ochodi. Spoustim ukazovakem a prostrednikem silne ruky, naprosto v pohode.
Co mi uplne nevyhovuje je tlacitko vypousteni zasobniku. Bylo by treba vetsi, k vypusteni silnou rukou musim prehmatnout, ale mozna otazka zvyku. Lze jej vymenit za zvetsene, zatim neuvazuji.
Jak jsem jiz zminil, zaver i hlaven hodne masivni. Povazuji za vyhodu. Vaha zbrane s plnym zasobnikem na skryte noseni je schudna. Citite ji, ale neni to CZ97B...
Vrele si dovolim doporucit, pokud hledate slusnou zbran se slusnou kapacitou za slusnou cenu.



PeSY
Příspěvky: 40

Příspěvek#41 » čtv 29. pro 2022, 07:31

A kde se da koupit vetsi tlacitko? Nenasel jsem nic…



Tristan2
Příspěvky: 10

Příspěvek#42 » úte 3. led 2023, 15:29




Tristan2
Příspěvky: 10

Příspěvek#43 » úte 3. led 2023, 15:36

Nebo varianta sikovny nastrojar, do osy stavajiciho vrtnout diru, vyriznout zavit. Obrousit stavajici plochu a z nerezu, nebo duralu vyrobit vetsi plochu. Vlastne presne tak, jak to CZUB prodava.



Tristan2
Příspěvky: 10

Příspěvek#44 » úte 3. led 2023, 17:01

PeSY:
Vlastnis/te Fko delsi dobu? Lze pro jistotu nakoupit nejake dily? Mesicne nastrilim kolem 500 z .45 a totez i z 9ky HK P30.
U HK se niceho nebojim, ale Fko preci jen mam moc kratce a nikdo o ni moc nepise...



PeSY
Příspěvky: 40

Příspěvek#45 » stř 4. led 2023, 12:00

Tristan2 píše:PeSY:
Vlastnis/te Fko delsi dobu? Lze pro jistotu nakoupit nejake dily? Mesicne nastrilim kolem 500 z .45 a totez i z 9ky HK P30.
U HK se niceho nebojim, ale Fko preci jen mam moc kratce a nikdo o ni moc nepise...


Tlacitko podle me neni stejne s f v 9 - 45 je no neco sirsi

nemyslim ze je neco treba kupovat.

Proc jsi nesel do hk45?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů