Pistole KMR - nové české



Šaky
Příspěvky: 52

Příspěvek#211 » pon 31. črc 2023, 11:07

Tak jsem se díky Desertovi a jeho doporučení také přidal do klubu. Deserte, díky moc!!!

KMR S02 i s GIS tlumičem v barvě.
Zatím jsem s ní byl venku jen s šedivákem, na vyvenčení ještě čeká.
Pražský prodejce je senzační chlapík - převzetí o víkendu žádný problém. Osahal jsem si u něj celou výrobu a jsou to fakt nádherné kousky.

Z té mé malorážky jsme nadšený. Jediné, co mi vadí v pocitu z jinak celokovové zbraně je plastové vodítko vratné pružiny a "čepička" viz foto níž. Funkčně je to určitě naprosto naddimenzované a ok, jen se mi to prostě u celokovový bouchačky nelíbí.
Zásobníky byli v kufříku tři. Všechny taky plast, ale robustní jak blázen.

Zkusil jsem teď akorát prodejce oslovit, jestli by z estetických důvodů šel objednat čep vr.pružiny kovový, tak uvidím. Ale jinak fakt pecka!

https://photos.app.goo.gl/puP9Q3RAfrSnL1w68

Uživatelský avatar
Sobiho
Příspěvky: 814

Příspěvek#212 » pon 31. črc 2023, 11:24

Tak na tuto zbraň jsem taky koukal, ale spíše tím, že dělám dynamickou střelbu mě mrzí zásobník na 10, být větší, už by byla doma.



Šaky
Příspěvky: 52

Příspěvek#213 » pon 31. črc 2023, 12:43

Jo, ty zásobníky na 10 taky moc nechápu. Ale tím, že jsou tam tři, tak mi to nevadí. Kdyby tam šly nějaké větší, byl bych radši no....

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 550

Příspěvek#214 » úte 1. srp 2023, 10:00

To Šaky: objednat to nepůjde zaručeně, KMR nehraje na CZ zákazníky. Vlastně to není špatný nápad, ty kravinky ti můžu vyrobit a současne si tím natuním i svoje hračky.



Šaky
Příspěvky: 52

Příspěvek#215 » úte 1. srp 2023, 18:33

to Desert: Fakt? No tak to bys byl zlatej! Máš zřejmě recht, protože od prodejce zatím stále bez reakce. Tak jestli se do toho pustíš, budu moc rád!



ICEB
Příspěvky: 13

Příspěvek#216 » pon 21. srp 2023, 19:24

Tou KMR S02 střílí u nás superjunioři IPSC. Jestli jsem dobře zaslechl, tak budou moci nové mít v zásobníku více, než 10 nábojů tak to by se víceranné zásobníky určitě kde komu hodily…..ale trh je to stále malý, tak holt asi superjunioři presedlaji na TX22 Tauruse, do kterého se vejde v základu pohodlně 16.

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 550

Příspěvek#217 » čtv 7. zář 2023, 21:38

Reklamace dořešena. Trvalo to dlouho, ale nakonec k mojí spokojenosti. Velkou zásluhu na tom má pražský dealer GUNSAFE a touto cestou děkuji a nákupy zde doporučuji.



Jarda.Jezek
Příspěvky: 901

Příspěvek#218 » pát 8. zář 2023, 05:14

Dostal jsi nový rám s původním číslem nebo celou novou zbraň? Nebo se to vyřešilo jinak?



PeSY
Příspěvky: 40

Příspěvek#219 » úte 28. lis 2023, 05:51

Jak je na tom duralova 9? Mate ji nekdo?

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 550

Příspěvek#220 » úte 28. lis 2023, 11:45

Nevím, uvažuju o ní taky, abych měl všechny kusy KMR kompletní. Udajně už se nebude vyrábět, ale skladovky tuším ještě jsou.



sil7z
Příspěvky: 2

Příspěvek#221 » stř 29. lis 2023, 17:21

Ahoj

Jsem estonský střelec IPSC, který si koupil KMR Spectra. Na internetu v anglickém jazyce není mnoho informací a musím se zeptat. Používám Google Překladač.

Zbraň je přesná, spolehlivá a s velmi vysokou kvalitou provedení, ale pochází z CZ75 SP01 Shadow, černý povrch Cerakote není tak odolný jako CZ Polycoat (snadno se odštípne) a v současné době nejsou k dispozici žádné rukojeti. Ano, jsou k dispozici gripy KMR - hliníkové gripy palmswell se vzorem golfových míčků jsou ve skutečnosti docela dobré, ale také velmi drahé - 130 €. Jedna věc, kterou nechápu, je, proč dělat 4,5" a 5" modely rukojetí jiné? Gripy Umbra nelze na Spectra použít. Tak mi to řekli lidé z "X-Ray Parts".

Na svých facebookových a instagramových stránkách mají střelce, kteří používají nějakou náhradu mušky s nulovou výškou se svým červeným bodovým zaměřovačem - nevíte někdo, kde bych tuto část našel?

Zdá se však, že zákaznický servis KMR chybí. Má tady někdo zkušenosti s rozesíláním emailů? Odpovídají vůbec na e-maily v angličtině?

Dík!



matkoo
Příspěvky: 191

Příspěvek#222 » stř 29. lis 2023, 21:23




Jarda.Jezek
Příspěvky: 901

Příspěvek#223 » čtv 30. lis 2023, 06:28

Tak to nevím, jestli střenky pro ČZ od Armanova budou pasovat na KMR.

Jedním z hlavních důvodů, proč jsem si KMR nekoupil, byl povrch. Cerakote jsem nechtěl, kvůli jeho nízké odolnosti. Navíc u některých kusů nebylo lakování úplně nejlepší. Chtěl jsem tenifer a černění na oceli a obdobný povrch na hliníku. To KMR nezvládl. Také jsem chtěl plnější gripy, ale byl to problém před koupí zkusit. Včetně dalších důvodů jsem nakonec KMR nekoupil, místo toho vzal pistoli od Arma Zeka ale každý chceme něco jiného...

Holt, když nesezeneš levněji, koupíš gripy za 130E, nebo si pažbu něčím obalíš.

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 550

Příspěvek#224 » čtv 30. lis 2023, 10:06

Střenky KMR ? Co serie to original, nutné vyzkoušet nelze předvídat. Dealeři nevi nic, výroba nekomunikuje. Když jsem si "dovolil" zavolat do KUMMER Tech a.s. tak mě namistrovaný bl..ček poslal do prd.. Je prý ředitel a nemá čas na hloupé dotazy. Přitom číslo uvadí na svém webu. Nevím zda u sportovní pistole je lakování jedním ze základních kriterii. Ale rozumim ti, mám to stejně, Když dat za kvér 80k proste nechci pozorovat vady.
KMR. Nemůžeme chtít co nemůžou/nechtějí dodat, KMR nikdy nechtělo a ani nechce na českém trhu prodávat. Díky snaze dealerů pustí občas pár kusů. KMR nemá aní žádnou reprezentativní prodejnu, někteří dealeří prodávají velmi, velmi improvizovaně. Za velký bonus na velkém železném KMR považuju radiálněaxiální bronzové vedení hlavně, které zbran posouvá do vyšší třídy. To se mi líbí.
Arma Zeka. UIž nějakou dobu zvažuju koupit/otestovat tu jejich vlajkovku Arma Zeka AZ-P1 SUPER. At mám s KMR srovnání a můžu chválit či hejtit.Tuším, že tady Zeka už má vlákno. Budeš li mít čas a náladu dej tam pls fotky at vidime vedení hlavně, styčné plochy ,atd. Dííky.
P.S. Když čtu o možnostech nastavení spouštáku, tak je to skoro zázrak to si můžu ladit. Snad tady máme další firmu s pěkným sortimentem.



matkoo
Příspěvky: 191

Příspěvek#225 » čtv 30. lis 2023, 11:56

to:Jarda.Jezek
pasuju
KMR.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Caddy, oldglock a 8 hostů