CZ SKORPION 61 S

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 536

Příspěvek#331 » čtv 23. bře 2023, 11:18

Líbí se mi to. vz 61 je relativně bezcenná zbran, dostupná za pár kaček. Kdo si chce hrát a má noty, tak i ve fullu. Tohle je prostě set na hraní a díky bohu opět za pár korun. Škoda, že to neprodávají i jako stl soubor, abych si to na 3Dčku mohl tunit. V zahraničí běžné, ale tady by to každý druhý Lojza bastlil a následně nabízel na Bazoši :-(



blacknocturno
Příspěvky: 557

Příspěvek#332 » čtv 23. bře 2023, 11:26

Jako myšlenka je to super. Bohužel to provedení je fakt běs. Pokud někomu nezáleží na tom jak jeho zbraň vypadá tak super. Ale člověk s posledními zbytky estetického cítění by si tuhle hrůzu s tou přiznanou 3Dprint povrchovkou nedal na, zbraň ani s pistolí u hlavy. Jako 4k není moc ale zase ani úplně málo aby se ten look nedal trochu poladit. Každopádně jak říkám pokud to někomu nevadí tak přidanou hodnotu to jistě má!

Uživatelský avatar
DesertEagle
Příspěvky: 536

Příspěvek#333 » čtv 23. bře 2023, 11:38

Ano, snaží se o cenu, tak to drtí na nějakém Průšákovi max. rychlosti. Proto bych toužil po prodeji souboru, kde si to můžu vymazlit. Bambulabka s nejtenčí tryskou a tiskem na pár dní to by byla jiná parádička !



Tomik_83
Příspěvky: 8

Příspěvek#334 » čtv 23. bře 2023, 14:21

Mě tedy vizualní stránka vůbec nepohoršuje. Jde mi jen a pouze o funkci. Mám škorpa 10 let a za tu dobu, je toto jediná smysluplná přestavba, do které bych šel. V podstatě jsem celou dobu prolézal fora a sondoval, dokonce jsem se vydal i slepou cestou boční lišty s kolimátorem.
Toto mi dává velký smysl. Jde o to, zda se to nerozpadne a zda to drží zbraň natolik pevně, aby to drželo nástřel.

Já jsem kupoval škorpa, který byl složen z opravdu nových dílů za cca 4.5 tis Kč. Jestliže toto stojí další 4tisíce a tu zbraň to ergonomicky a možností použití posune o trochu blíž k pistolím v konverzích, jejihž cena bude minimálně 3x, smysl mi to dává.

Zvlášť pro někoho, kdo s tím nechce vystřílet tisíce a desetitisíce ran a jehož záměrem by bylo z toho škorpa vytěžit maximum pro nějaký home defence a mít ho prostě jen takto připraveného v trezoru.



Lonestar
Příspěvky: 194

Příspěvek#335 » čtv 23. bře 2023, 17:39

Tomik_83 - přesně tak... Škorpíka jsem si pořizoval primárně pro zábavu, a musím říct, že mě to "tunění" baví čím dál více 8-)
BTW - přidal jsem přední úchop a na bok zarážku, ať mi neleze palec před hlaveň (airsofťácká kopie FAB Defense PTK + VTS za tři stovky - nechtělo se mi rovnou kupovat origoš bez vyzkoušení, že to pasuje).
Teď čekám na tu závitovou korekci - a ještě je v plánu QD očko (příprava pro něj v základně pažby je) a popruh...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Krevel
Příspěvky: 20

Příspěvek#336 » pát 24. bře 2023, 13:49

Můžu se zeptat co to máš za pažbičku?



Lonestar
Příspěvky: 194

Příspěvek#337 » pát 24. bře 2023, 13:59

Pažbička (sklopka) to je součást té sady FuSe - https://www.fusews.cz/product-page/mode ... ender-mk-2



Lonestar
Příspěvky: 194

Příspěvek#338 » pon 17. dub 2023, 19:42

Poor man´s PDW Final Edition 8-)
Dneska konečně dorazila očekávaná závitová redukce, takže teď už to vypadá tak, jak bylo plánováno...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Lonestar
Příspěvky: 194

Příspěvek#339 » úte 16. kvě 2023, 19:38

Pokud nevíte, kam příští sobotu na výlet 8-)

Den se Škorpionem!
Samopal vzor 61 nebo taky prostě jen Škorpion. Legendární československý samopal slouží bezpečnostním složkám už více jak 60 let. Pokud patříte k fanouškům nebo majitelům tohoto samopalu zastavte se za námi na jedno dopoledne na Den se Škorpionem.
Společně naděláme hromady děr do terče, nadlábneme se, pokecáme a zasoutěžíme si o jednu modernizační sadu z dílny české firmy FUSE Weapon System.
Akce se bude konat na Střelnici Popice 27. 5. 2023 od 8:00 přibližně do 14:00.
Vstupné na akci 450,- v ceně jsou započítány náklady na vstup na střelnici, terče.
Střelivo je po dohodě možné zakoupit na místě.
Lokace
https://goo.gl/maps/Q1STHkp52FGJZLaM7
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



DrRSV
Příspěvky: 5

Příspěvek#340 » sob 1. črc 2023, 16:35

Chci se zeptat, máte někdo informace, o kvalitě a původu této soupravy CZ61S? https://www.proammo.cz/produkt/p-sa61-s ... i-pistole/
Další jsem viděl v nabídce u Top Army Shopu... Nevím, zda je to ale solidní a bezpečný dodavatel :-)



iloveguns
Příspěvky: 1426

Příspěvek#341 » ned 2. črc 2023, 07:31

Takovou soupravu jsem koupil před několika lety za 5200 Kč. Ale na rozdíl od té na fotce byla jejím dodavatelem přímo zbrojovka Uherský Brod a všechno v soupravě bylo kompletně úplně nové, nepoužité a v originální původní krabici. Ta souprava na fotce už má poměrně dost "najeto".



Furghrim
Příspěvky: 3

Příspěvek#342 » úte 28. lis 2023, 22:44

Zdravím. Máme k dispozici i hliníkovou verzi. ;)
https://www.fusews.cz/product-page/konverze-sa-61-defender-mk-3-pro
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů