ALFA - první zbraň - údržba atd

Uživatelský avatar
zdenys73
Příspěvky: 73

Příspěvek#241 » pon 6. lis 2017, 09:39

Před zaklepnutím zkus zakápnout Loctite či jiným "pojišťovačem závitů" .



janpolasek
Příspěvky: 120

Příspěvek#242 » pon 6. lis 2017, 11:58

Mně zase vyjíždí zadní čep, což by takový problém nebyl, kdyby v podnikové prodejně měli aspoň nějaké díly skladem!! Pistole Alfa za mě celkem dobré, obzvlášť za tu cenu, měl jsem Combat i Defender, Combat už jsem prodal. Ale fakt mě štvě, že když dojdete do Alfa proj v Brně na Šumavské, tak tam prostě ty jejich pistole nemají rádi, nemají tam na ně díly a furt vám cpou Glocka. Nic proti Glocku, místo Alfy Combat mám teď G17. Ale tak jsou firemní prodejna, tak by to tak mělo vypadat. Koupill jsem tam u nich už dvě zbraně, ale už mě tam neuvidí.



juraj1
Příspěvky: 489

Příspěvek#243 » pon 13. lis 2017, 13:43

Mohli byste prosim nafotit a na fotkach zakrouzkovat cepy, ktere vam vyjizdi? Ja se u AlfaProj pokazde setkal s vybornym pristupem a po reklamaci, kdy mi z duvodu nepresnosti v komore vymenili hlaven, slape jako hodinky.



janpolasek
Příspěvky: 120

Příspěvek#244 » úte 14. lis 2017, 08:44

Čep vzadu na rámu pod štítkem s výrobním číslem. Je tam jenom jeden...
Při střelbě vyjíždí doprava z pistole ven. Koupil jsem v železářství vyražeč čepů vhodného průměru a naklepl ho zpátky, tak uvidíme, ještě jsem s tím od té doby nestřílel. Spousta lidí mluví o výborném přístupu p. Pekaříka, ale já nevím který to je, asi mám "štestí" na jiného prodavače...
Aby neměli v podnikové prodejně základní náhradní díly na jejich vlastní pistole, tak to je k neuvěření.



mobil-man
Příspěvky: 844

Příspěvek#245 » čtv 23. lis 2017, 19:24

Tak já problém s vyjížděním čepu spouště vyřešil kapkou chemoprenu. :)



juraj1
Příspěvky: 489

Příspěvek#246 » pon 4. pro 2017, 16:02

Dotaz, dal by se zkratit reset spouste? Mam Alfu Iron Combat strasne rad, akorat bych potreboval kratsi reset.



igyx
Příspěvky: 3

Příspěvek#247 » pon 29. led 2018, 15:37

Ještě k vyjíždění čepu spoustě. Ze strany Alfa projektu naprosto nekompetentní přístup - jasně zadán jaký čep, sériové číslo zbrane. Nepřišel pojistný čep kratsi o 8 mm, ano. Vyřešeno nákupem jiného čepu 26 * 2.5 mm za 1,5 CZK. Přes upozornění, že přišel chybný čep, to víte moc práce přes Vánoce ... Za mě, zbraň přesná a pěkná. Pokud to Alfa prodávat a servisovat nechce, ať to řeknou. Přemýšlel jsem nad jejich revolverem. Dodací termín 3 měsíce...možná... Takže Ruger byla jasná volba. Toť za mě k tématu.



jantar
Příspěvky: 123

Příspěvek#248 » pon 29. led 2018, 16:41

To znamená pouze jednu věc.Že mají velmi dobrý odbyt jinde,a tak jim nezáleží na našich zákaznících.Stejné jako u CZ.

Uživatelský avatar
tokin
Příspěvky: 59
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#249 » úte 30. led 2018, 07:01

Já mám ze strany výrobce Alfa projekt opačnou zkušenost. Při poškození zbraně(nevystřelená přebíjenka a potkání kulí v hlavni) a následné opravě (rovnou jsem ji nechal udělat generálku, když byla doma :-) ) velmi vstřícný přístup, vše řešeno okamžitě, dodací lhůta měsíc(čekalo se na novou hlaveň z Itálie) včetně tormentace a sčíslování. Cena nízká. Prostě spokojenost po všech stránkách. Hlavně mně překvapil přístup výrobce při řešení reklamace. Takový vztah se zákazníkem kdyby fungoval všude...



juraj1
Příspěvky: 489

Příspěvek#250 » úte 30. led 2018, 12:47

Potvrzuji zkusenosti tokina, jednani prijemne, vstricne a primo k veci. Ideal.



Flatterhaft
Příspěvky: 63

Příspěvek#251 » čtv 8. úno 2018, 19:30

Zdravíčko ve spolek, můžete mi sem prosím někdo napsat rozměry Alfy Defender, nepovedlo se mi je vygooglit. Hledám něco na nošení pro manželku a trvá na klasické kompozici pistole, čili ne glockoid.

Uživatelský avatar
Misak.kadlec
Příspěvky: 156

Příspěvek#252 » čtv 8. úno 2018, 20:19




janpolasek
Příspěvky: 120

Příspěvek#253 » čtv 8. úno 2018, 21:21

Nechci od nošení Defenderu nikoho zrazovat, sám jsem ho nosil asi rok, ale je třeba vzít v potaz, že Defender je těžší než glock 19, a dokonce i než 17! Což není zase až takový problém, ale problém je spíš se sehnáním vhodného pouzdra. Používal jsem látkové dasty, protože nic lepšího jsem nesehnal, v jejich prodejně žádné originální pouzdra nemají. A při použití vnitřního pouzdra mě dost tlačil do boku záchyt závěru a pojistka. Hodně vyčnívají do strany.

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#254 » čtv 8. úno 2018, 21:44

Pouzdro vyrobí každej kdo vyrábí pouzdra z kůže nebo kydexu ( Hess, KM Saddlery, RH Holsters, omega a spousty jinejch) To jsi scháněl hodně špatně..

Uživatelský avatar
Misak.kadlec
Příspěvky: 156

Příspěvek#255 » čtv 8. úno 2018, 21:53

Já na něj mám vnejsi kožené opaskové pouzdro od alfy sedi perfektně.
Tvoje zkušenost bude staršího data, kožená i látková pouzdra už alfa nějakou dobu nabízí. Kydex by nemel byt už vůbec problém sehnat.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů