Alfa Defender 9mm luger

Uživatelský avatar
tokin
Příspěvky: 59
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » pát 23. lis 2012, 22:25

Ahoj,mám prosbu.Vlastním cca 4měsíce výše uvedenou zbraň a teprve dnes jsem si nnáhodou všiml, že hlaveň je na jedné části kónicky zkosená(viz.foto).Má to tak být či se jedná o vadu hlavně?dík za Vaše zkušenosti.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#2 » pát 23. lis 2012, 23:45

Podle této fotky to vypadá na vydutí. Jestli je vidět ve vývrtu stín, tak je to zralé na výměnu hlavně.

Uživatelský avatar
tokin
Příspěvky: 59
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#3 » sob 24. lis 2012, 00:30

V hlavni stín není,přijde mi,že hlaveň je rovná a v místě kde se zužuje do konusu je ten konus pravidelný.Tak nvm právě, jestli to tak má být či ne.Zkusím ještě nějaká fota...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
tokin
Příspěvky: 59
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#4 » sob 24. lis 2012, 00:40

Tak se omlouvám, nedalo mi to,pistoli jsem ještě teď vytáhl z trezoru a při pohledu do světla je v hlavni stín vidět....Co dál?Mohu zbraň používat?Co hrozí?

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#5 » sob 24. lis 2012, 01:29

Hlavně klid, ALFA má první asi 2 cm kuželovitě zůžené směrek k zamykacím ozubům..
Zítra sem dám fotku té svojí a klidně i druhé kamarádovo. Neříkám, že nemůže být taky vydutá, ale origo to zůžení má.. Tak abys neviděl ty stíny jen protože je vidět chceš..



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#6 » sob 24. lis 2012, 02:44

Pokud je to jen zůžení tak se nic neděje, místně zvětšený průměr by asi mohl znamenat problém. S vydutou hlavní se dá střílet, je to jen porušení integrity materiálu a může to prasknout.

Uživatelský avatar
tokin
Příspěvky: 59
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#7 » sob 24. lis 2012, 08:29

Díky moc za uklidnující slova a za pomoc,skoro sem nespal,chci jet zítra pár čeliček pustit na střelnici k nám do Rakovníka,tak snad me to po výstřelu nezmrzačí.Budu moc rád,když sem dáte fotky,abych mohl srovnat zda je to jen v mé představivosti či je vydutí hlavně opravdu reálné.Ještě jednou dík



mobil-man
Příspěvky: 844

Příspěvek#8 » sob 24. lis 2012, 11:10

Mam stejnou hlaven v Police a zadny takovy vystupek, ktery je zretelne videt na prvni fotce, tam nemam...
ja bych to radsi poslal (fotku aspon) p. Pekarikovi do alfy, neprijde mi to pohledem laika zdravy. :|

Uživatelský avatar
tokin
Příspěvky: 59
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#9 » sob 24. lis 2012, 11:46

Dík za radu,to určitě udělám.Problém bude pokud to bude na výměnu hlavně,Brno je pro mě ponakud z ruky,mám to od nás z Rakovnicka cca 300km jednu cestu :-(

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#10 » sob 24. lis 2012, 11:52

Pánové, přestaňte kolegu strašit! Já sím vlastním tuto pistoli a můj kamarád taky. Když říkám, že to zůžení je u Iron defendra normální tak to myslím vážně a mám to podložené. Koukněte se na fotku níže!
Důležitý je, aby jsi ji neměl nafouklou. Ale zdá se mi, že na té fotce je to kombinací špatného nasvícení a levného objektivu na fotáku. Pokud ne, je vydutá.. Ale to změříš i posuvkou. Dole je to u mě 13.6mm a cca v polovině 14.1mm, zužovat se začíná cca 3cm od ústí.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) McFly dne sob 24. lis 2012, 12:12, celkem upraveno 4 x.

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#11 » sob 24. lis 2012, 11:56

a takhle vypadá Alfa police..Převzato ze sousedního fora..
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#12 » sob 24. lis 2012, 16:29

Rozdíl oproti jeho fotkám tam je, já tam vidím bouli.

Uživatelský avatar
tokin
Příspěvky: 59
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#13 » sob 24. lis 2012, 17:03

Tak děkuji všem zúčastněným,ale podle toho,co jste psali a podle rozměrů,co jsem dal šuplerou jsem zjistil,že se asi opravdu jedná o vydutí hlavně.Na ústí hlavna jsme naměřil 13,95 v místě,kde hlaven končí(u zámků) jsem naměřil 13,47 a v místě,které je patrno na fotkách a o které mě jde je rozměr 14,15.Takže opravdu půjde asi o vydutí.Ale co ted dál?Nestřílím často dám tak 200 za měsíc,mohu s takovouto hlavní zbran nadále používat bez rizika poranění,žádná přesná strelba na terč,prostě mám ji jen na obranu mou a mých blízkých.

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#14 » sob 24. lis 2012, 17:39

Ahoj, jen se zeptám, to jsi ji koupil jako novou? Asi ne co :( někdo tě dost "natáhl". Za vydutí hlavně obvykle může buď vada materiálu (což není úplně pravděpodobný), nebo spíš závada v minulosti typu střela uvízlá v laufu.. Jo střílet se s tím dá, ale je to o tom jak dlouho.



mobil-man
Příspěvky: 844

Příspěvek#15 » sob 24. lis 2012, 17:50

Ja mam Alfa Police ale bez te rozsirene hlavne (foto c.2), co ukazal McFly, takze mohu posoudit pouhym okem a ty fotky se mi zdaji opravdu vydute. Ja bych to reklamoval a poslal foto do alfa-proj.
Hlaven of McFlye c. 1 je zdrava, presne takovou ji mam - krasna hladka hlaven bez vyraznych vystupku.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: KJ a 36 hostů